Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marda16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marda16

  1. Trudno jest mi powiedzieć,niech się inni wypowiedzą
  2. Tak to jest do S-Line... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/64797-pakiet-zewnetrzny-s-line-spis-czesci/
  3. a ja swojej kupiłem laptoka:grin: i mamy swoje zainteresowania,Boże do czego to doszło na starość
  4. 8 to dużo.... http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/all-b7-wymiana-oleju-skrzyni-multitronic-217204/
  5. Adapter plate LEDs Audi A4 B6, B7 / Audi A3 8P-39298-1 18 euro wysyłka:facepalm: też jestem chętny do zakupu
  6. no ładne,ja na początek dokupiłem dokładkę tylnego zderzaka od S-lina i pomalowałem ją razem z anteną w kolor w międzyczasie szukałem spoilera i dokupiłem w kolorze....
  7. mocowanie na przednim pasie nie użyłem przy montażu także jak by ktoś chciał to mogę odsprzedać jak to znajdę
  8. przeciesz masz tu wszystko napisane na początku wątku numery itd:facepalm: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-oslon-komory-silnika-100662/
  9. powinno pasować..
  10. dotyczy dotyczy np,wycierające się wałki,wycierające się gniazda pompowtryskiwaczy ja to mam:kwasny:
  11. musisz trochę pojeździć to się ułoży wszystko....
  12. u mnie 198tyś żadnych problemów nie miałem z DPF ani kontrolkami,ale nie sprawdzałem jeszcze ilości zapełnienia DPF-a
  13. najlepiej jak będziesz przy rzeczoznawcy przy dodatkowych oględzinach zobaczysz co i jak ogląda...
  14. Tak jak pisał NYNA serwis ogarnie wszystkie uszkodzenia ale przy późniejszym odbiorze dokładnie oglądnij sobie naprawę i malowanie.Bo to różnie z tym bywa wiem to z autopsji gdy odbierałem Vectrę C z ASO OPEL po naprawie blacharskiej i jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłem kilka zacieków i niedoróbek na przednim zderzaku a kierownik serwisu-malarni powiedział że gdy auto będę sprzedawał i ten zderzak by to utrudniał to przyjechać do nich to poprawią,oczywiście kazałem to od razu poprawić dopiero auto odebrałem.Żeby było jeszcze śmieszniej to serwis mnie uświadamiał żebym auta nie dawał byle gdzie bo będzie kicha i że oni to najlepiej zrobią
  15. W drugim linku jest s-line oryginał jak w opisie. Ze zwykłego zderzaka do s-line nie pasuje jest za niski!
  16. marda16 odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    hmmm,sam bym miał dylemat bo na zdjęciach oba nieźle wyglądają
  17. no ja to seryjne mam 288 także osłona za mała bedzie:kwasny: ponawiam pytanie czy ktoś zakładał takie osłony z A8 czy będą one pasowały pod zaciski z A6 pod tarcze 321 Audi A8 D3 4,2 Osłona tarczy hamulcowej4E0615311H (2897974700) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  18. czy te osłony z A8 z linku też pasują do zacisków z A6 bo tam też przychodzi chyba tarcza 321? Audi A8 D3 4,2 Osłona tarczy hamulcowej4E0615311H (2897974700) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  19. no sorry, wstawiłem z pośpiechu nie te zdjęcie auta przed obniżeniem ale już poprawione:grin: Przed obniżeniem,,, ---------- Post dopisany 07-01-2013 at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2012 at 19:19 ---------- Zwiększamy siłę hamowania,na początek dziś przyszły kompletne zaciski od A6 C6 3.0 tdi pod tarcze 320.Trzeba je tylko odświerzyć:naughty:tylko czy mechanicznie czy może są sposoby lżejsze chemicznie:eusathink: <br /><br />
  20. jestem chętny do kupna w/w adaptera zbiorowo bo koszta przesyłki tylko dla jednej szt.są za wysokie:hi:
  21. nie no syfu nie było ale płyn zmienił kolor pod wpływem pracy w układzie:grin:
  22. nowy płyn zalany koszt oryginału w ASO Skoda 45zł/l... trochę się wypłoszyłem jak zobaczyłem że na dnie w zbiorniczku że nie jest zielony kolor tylko jakiś blado brązowo/czerwony myślałem że miałem zalany jakiś czerwony,ale po telefonie do ASO rozwiali moje wątpliwości że taki miał tam być
  23. dzięki, mam koło siebie salon Skody jutro podjadę....
  24. Witam,mam płyn w zbiorniczku wspomagania poniżej minimum gdzie najlepiej kupić oryginał aby dolać na Allegro ceny ok.50zł/l z przesyłką czy Aso?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.