Treść opublikowana przez marda16
-
Zderzak przedni S-line , montaz zamiast zwykłego??
Trudno jest mi powiedzieć,niech się inni wypowiedzą
-
Zderzak przedni S-line , montaz zamiast zwykłego??
Tak to jest do S-Line... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/64797-pakiet-zewnetrzny-s-line-spis-czesci/
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
a ja swojej kupiłem laptoka:grin: i mamy swoje zainteresowania,Boże do czego to doszło na starość
-
jaki olej do mulittronica???
8 to dużo.... http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/all-b7-wymiana-oleju-skrzyni-multitronic-217204/
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Adapter plate LEDs Audi A4 B6, B7 / Audi A3 8P-39298-1 18 euro wysyłka:facepalm: też jestem chętny do zakupu
-
[ALL B7]Audi, A4 B7 Sline 284hp + Historia napraw + Zmiana koloru na wiosnę
no ładne,ja na początek dokupiłem dokładkę tylnego zderzaka od S-lina i pomalowałem ją razem z anteną w kolor w międzyczasie szukałem spoilera i dokupiłem w kolorze....
-
Plastikowe osłony na zbiorniczki itp pod maską
mocowanie na przednim pasie nie użyłem przy montażu także jak by ktoś chciał to mogę odsprzedać jak to znajdę
-
Plastikowe osłony na zbiorniczki itp pod maską
przeciesz masz tu wszystko napisane na początku wątku numery itd:facepalm: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-oslon-komory-silnika-100662/
-
Plastikowe osłony na zbiorniczki itp pod maską
powinno pasować..
-
Plastikowe osłony na zbiorniczki itp pod maską
O to chodzi?
-
Co jest wadliwe w BPW z 2007?
dotyczy dotyczy np,wycierające się wałki,wycierające się gniazda pompowtryskiwaczy ja to mam:kwasny:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
musisz trochę pojeździć to się ułoży wszystko....
-
[B7 BPW] Co oznacza ta kontrolka?
u mnie 198tyś żadnych problemów nie miałem z DPF ani kontrolkami,ale nie sprawdzałem jeszcze ilości zapełnienia DPF-a
-
Kolizja i Naprawa
najlepiej jak będziesz przy rzeczoznawcy przy dodatkowych oględzinach zobaczysz co i jak ogląda...
-
Kolizja i Naprawa
Tak jak pisał NYNA serwis ogarnie wszystkie uszkodzenia ale przy późniejszym odbiorze dokładnie oglądnij sobie naprawę i malowanie.Bo to różnie z tym bywa wiem to z autopsji gdy odbierałem Vectrę C z ASO OPEL po naprawie blacharskiej i jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłem kilka zacieków i niedoróbek na przednim zderzaku a kierownik serwisu-malarni powiedział że gdy auto będę sprzedawał i ten zderzak by to utrudniał to przyjechać do nich to poprawią,oczywiście kazałem to od razu poprawić dopiero auto odebrałem.Żeby było jeszcze śmieszniej to serwis mnie uświadamiał żebym auta nie dawał byle gdzie bo będzie kicha i że oni to najlepiej zrobią
-
Grill Audi A4 b7 S-line
W drugim linku jest s-line oryginał jak w opisie. Ze zwykłego zderzaka do s-line nie pasuje jest za niski!
-
jaki kolor Zaciskow S4?
hmmm,sam bym miał dylemat bo na zdjęciach oba nieźle wyglądają
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no ja to seryjne mam 288 także osłona za mała bedzie:kwasny: ponawiam pytanie czy ktoś zakładał takie osłony z A8 czy będą one pasowały pod zaciski z A6 pod tarcze 321 Audi A8 D3 4,2 Osłona tarczy hamulcowej4E0615311H (2897974700) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
czy te osłony z A8 z linku też pasują do zacisków z A6 bo tam też przychodzi chyba tarcza 321? Audi A8 D3 4,2 Osłona tarczy hamulcowej4E0615311H (2897974700) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
no sorry, wstawiłem z pośpiechu nie te zdjęcie auta przed obniżeniem ale już poprawione:grin: Przed obniżeniem,,, ---------- Post dopisany 07-01-2013 at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2012 at 19:19 ---------- Zwiększamy siłę hamowania,na początek dziś przyszły kompletne zaciski od A6 C6 3.0 tdi pod tarcze 320.Trzeba je tylko odświerzyć:naughty:tylko czy mechanicznie czy może są sposoby lżejsze chemicznie:eusathink: <br /><br />
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
jestem chętny do kupna w/w adaptera zbiorowo bo koszta przesyłki tylko dla jednej szt.są za wysokie:hi:
-
Gdzie kupić płyn od wspomagania do B7?
nie no syfu nie było ale płyn zmienił kolor pod wpływem pracy w układzie:grin:
-
Gdzie kupić płyn od wspomagania do B7?
nowy płyn zalany koszt oryginału w ASO Skoda 45zł/l... trochę się wypłoszyłem jak zobaczyłem że na dnie w zbiorniczku że nie jest zielony kolor tylko jakiś blado brązowo/czerwony myślałem że miałem zalany jakiś czerwony,ale po telefonie do ASO rozwiali moje wątpliwości że taki miał tam być
-
Gdzie kupić płyn od wspomagania do B7?
dzięki, mam koło siebie salon Skody jutro podjadę....
-
Gdzie kupić płyn od wspomagania do B7?
Witam,mam płyn w zbiorniczku wspomagania poniżej minimum gdzie najlepiej kupić oryginał aby dolać na Allegro ceny ok.50zł/l z przesyłką czy Aso?