Treść opublikowana przez marda16
-
Jak najlepiej wysłać koła ?
też korzystam z firmy kurierskiej Sendit wszystko ok.z tym że jak za pobraniem się coś wyśle to czeka się na pieniądze do 10 dni:doh:
-
Źle ustawiona geometria zawieszenia reklamacja itp
jak to czytam to zaczynam się bać bo po świętach jadę na wymianę sprężyn na niższe:shock3:
-
Źle ustawiona geometria zawieszenia reklamacja itp
ja zakładam że nie zablokowali kierownicy stąd jest krzywo,mi zawsze blokowali kierownicę w każdym aucie przy robieniu zbieżności....
-
Oznaczenia sprężyn
ktoś podał http://www3.zippyshare.com/v/44220694/file.html:hi:
-
Zderzak s-line a blenda
czarna ramka (przykręcana tablica) to chyba 8E0 807 285 BB 3FZ czarna ramka(nie przykręcana tablica) 8E0 807 285 AT 3FZ tak mi wychodzi:hi:
-
Zderzak s-line a blenda
http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?88035-ALL-B7-Pakiet-zewn%EAtrzny-S-line-spis-cz%EAsci proszę
-
Czy taka dziura dyskfalyfikuje oponę ??
życie ma się jedno,nie warto ryzykować za parę złotych:no:
-
koledzy możecie kliknąc na zdjecie mojej córci
- Obniżenie ze standardowego zawieszenia
wczoraj przyszły do mnie te z twojego linku Eibachy,na dniach zamontuję zamiast seryjnych sprężyn to się podzielę informacją jak się spisują- Obniżenie ze standardowego zawieszenia
jak do -20 lub -30mm chcesz obniżyć to wystarczy same sprężyny,pod warunkiem że jeszcze zdrowe amory...- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
ok.to proszę o dane do przelewu i kwotę za 1kpl.tych valeo...- [ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
olej wymieniłem tydzień temu w ASO VW w Świdnicy,koszt 660zł, czas prawie 3h z jazdą próbną, jest odczuwalnie lepiej przy zmianach biegu tak jak opisywał kolega xkx i wrzucenie wstecznego jest teraz nieodczuwalne:thumbup1:- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
hej,w jakich cenach może masz pióra aero przód do B7 2007?- Jakie oponki na 17" 7.5J felga s line 9 ranion
215/50/17 na feldze dobrze wygląda i jest też wybór ich:hi:- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
z opisów na forum niektórzy wkładają klasy o jedną niżej (lub 2)z s-lina,ale to nie zawsze się sprawdza bo były tutaj takie przykłady:kwasny:- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
http://www3.zippyshare.com/v/44220694/file.html tu masz. Czyli tył mam 9 a przód wychodzi na to, że mam sprężyny od B6? klasa wagowa 11? moje w standarcie 1BA to 9 i 10 ,do sprzedania mam przednie od s-lina B6 kl.wagowa 9 ...- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
http://www3.zippyshare.com/v/44220694/file.html tu masz.- Ocena komfortu na zawieszeniu S-line 1BE na 235/45 R17
u mnie ET 47 i 225/45/17 przy feldze 7J ale miejsca mam więcej stanowczo a też myślałem że będą potrzebne jakieś dystanse....- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
myślę że w tygodniu zaraz przyjdą to i zamontuję ,zrobię zdjęcia będzie wszystko widać- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
te kupiłem,tam nie ma co szukać kl.wagowych tak jak przy s-line jak masz 2.0 TDI to będą pasowały,ja miałem przód 9 a tył 10 w standarcie.http://allegro.pl/sprezyny-eibach-pro-kit-audi-a4-b7-avant-30-30mm-i2223057506.html- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
też miałem taki dylemat kupowałem sprężyny od S-lina raz tylne, były złe raz przednie były dobre ale w końcu dziś po namyśle kupiłem kpl.spręzyn Eibacha Pro-lina -30mm w promocyjnej teraz cenie na Allegro 565zł.Bo jak założyłem 17 na standardowym zawieszeniu to wyglądało jak twoje auto teraz,a tak pójdzie 30mm w dół i to chyba dobra opcja.- Jakie oponki na 17" 7.5J felga s line 9 ranion
w poprzednim aucie miałem ten rozmiar 215/50/17 i też było dobrze:hi:- Ocena komfortu na zawieszeniu S-line 1BE na 235/45 R17
może pomyśl o wyższym profilu opony,wcześniej w Vectrze C miałem 215/50/17 na pewno trochę będzie lepiej:hi:- Ocena komfortu na zawieszeniu S-line 1BE na 235/45 R17
na trasie to nie będziesz miał problemu na tym rozmiarze chociaż 225/45/17 było by łatwiej w koleinach, ale po Wrocławiu to współczuję,jak mam przez Wrocław przejechać to już jestem chory:heat: dwa dni jeżdżę na nowo założonych 17 na standardowym zawieszeniu wcześniej było 16 i na dziurach już jest różnica na minus:kwasny:- Licznik FIS- nie działa prawidłowo
miesiąc temu wysyłałem do tej firmy http://aceef.pl/kontakt.htm z Zielonej Góry bo mi też padł wyświetlacz,szybko i dobrze zrobili... - Obniżenie ze standardowego zawieszenia