Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marda16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marda16

  1. też korzystam z firmy kurierskiej Sendit wszystko ok.z tym że jak za pobraniem się coś wyśle to czeka się na pieniądze do 10 dni:doh:
  2. jak to czytam to zaczynam się bać bo po świętach jadę na wymianę sprężyn na niższe:shock3:
  3. ja zakładam że nie zablokowali kierownicy stąd jest krzywo,mi zawsze blokowali kierownicę w każdym aucie przy robieniu zbieżności....
  4. ktoś podał http://www3.zippyshare.com/v/44220694/file.html:hi:
  5. czarna ramka (przykręcana tablica) to chyba 8E0 807 285 BB 3FZ czarna ramka(nie przykręcana tablica) 8E0 807 285 AT 3FZ tak mi wychodzi:hi:
  6. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?88035-ALL-B7-Pakiet-zewn%EAtrzny-S-line-spis-cz%EAsci proszę
  7. życie ma się jedno,nie warto ryzykować za parę złotych:no:
  8. wczoraj przyszły do mnie te z twojego linku Eibachy,na dniach zamontuję zamiast seryjnych sprężyn to się podzielę informacją jak się spisują
  9. jak do -20 lub -30mm chcesz obniżyć to wystarczy same sprężyny,pod warunkiem że jeszcze zdrowe amory...
  10. ok.to proszę o dane do przelewu i kwotę za 1kpl.tych valeo...
  11. olej wymieniłem tydzień temu w ASO VW w Świdnicy,koszt 660zł, czas prawie 3h z jazdą próbną, jest odczuwalnie lepiej przy zmianach biegu tak jak opisywał kolega xkx i wrzucenie wstecznego jest teraz nieodczuwalne:thumbup1:
  12. hej,w jakich cenach może masz pióra aero przód do B7 2007?
  13. 215/50/17 na feldze dobrze wygląda i jest też wybór ich:hi:
  14. z opisów na forum niektórzy wkładają klasy o jedną niżej (lub 2)z s-lina,ale to nie zawsze się sprawdza bo były tutaj takie przykłady:kwasny:
  15. http://www3.zippyshare.com/v/44220694/file.html tu masz. Czyli tył mam 9 a przód wychodzi na to, że mam sprężyny od B6? klasa wagowa 11? moje w standarcie 1BA to 9 i 10 ,do sprzedania mam przednie od s-lina B6 kl.wagowa 9 ...
  16. http://www3.zippyshare.com/v/44220694/file.html tu masz.
  17. u mnie ET 47 i 225/45/17 przy feldze 7J ale miejsca mam więcej stanowczo a też myślałem że będą potrzebne jakieś dystanse....
  18. myślę że w tygodniu zaraz przyjdą to i zamontuję ,zrobię zdjęcia będzie wszystko widać
  19. te kupiłem,tam nie ma co szukać kl.wagowych tak jak przy s-line jak masz 2.0 TDI to będą pasowały,ja miałem przód 9 a tył 10 w standarcie.http://allegro.pl/sprezyny-eibach-pro-kit-audi-a4-b7-avant-30-30mm-i2223057506.html
  20. też miałem taki dylemat kupowałem sprężyny od S-lina raz tylne, były złe raz przednie były dobre ale w końcu dziś po namyśle kupiłem kpl.spręzyn Eibacha Pro-lina -30mm w promocyjnej teraz cenie na Allegro 565zł.Bo jak założyłem 17 na standardowym zawieszeniu to wyglądało jak twoje auto teraz,a tak pójdzie 30mm w dół i to chyba dobra opcja.
  21. w poprzednim aucie miałem ten rozmiar 215/50/17 i też było dobrze:hi:
  22. może pomyśl o wyższym profilu opony,wcześniej w Vectrze C miałem 215/50/17 na pewno trochę będzie lepiej:hi:
  23. na trasie to nie będziesz miał problemu na tym rozmiarze chociaż 225/45/17 było by łatwiej w koleinach, ale po Wrocławiu to współczuję,jak mam przez Wrocław przejechać to już jestem chory:heat: dwa dni jeżdżę na nowo założonych 17 na standardowym zawieszeniu wcześniej było 16 i na dziurach już jest różnica na minus:kwasny:
  24. miesiąc temu wysyłałem do tej firmy http://aceef.pl/kontakt.htm z Zielonej Góry bo mi też padł wyświetlacz,szybko i dobrze zrobili...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.