Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marda16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marda16

  1. ok.dzięki czyli nie muszę się pytać sprzedawcy z jakim silnikiem one jeździły?
  2. Witam,czy kpl.zaciski z A6 C6 quatro 4FO podejdą do mojego na przód bo zamierzam zwiększyć zestaw z 288 na 320 i jak rozumiem to jeszcze większe osłony muszę dokupić
  3. hmm...255 to już szerokie kapcie:whistling:
  4. http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-montaz-oswietlenia-zewnetrznego-obudowie-lusterek-bocznych-210647/ tu masz opisane o lusterkach...
  5. Dzięki za wypowiedzi w tej sprawie i myślę że może być kilka przyczyn tak jak piszecie w/w świerszczenia, a że tak czy tak będę musiał wymienić rozrząd w niedalekiej przyszłości to tylko przybliżyło jego wymianę po powrocie do kraju....
  6. przełączałem klimę i nie za bardzo widać różnicę
  7. klima zawsze jest na AUTO ,jutro sprawdzę jak będzie na ECON....
  8. jest jakiś sposób na sprawdzenie tego?
  9. Witam,czytałem o piszczeniu pasków przy silniku itp, ale u mnie zaczęło się świerszczenie w okolicy pasków po odpaleniu silnika odgłos jest taki sam nawet gdy silnik jest już zagrzany,przed świętami wracam do kraju czy może mnie coś spotkać po drodze z tym świerszczeniem i co to może być itd? Auto ma 198tyś km. a ostatnia wymiana rozrządu była przy 130tyś...
  10. Wholesale 2012 New VAG 11.11 VAGCOM 11.11.2 V1111 VAG COM VCDS HEX USB Interface VW Audi Seat Skoda (Kellie), Free shipping, $19.85-28.5/Piece | DHgate
  11. a masz climatronic?,jak tak to chyba w porządku bo u mnie podobnie działa
  12. Wtedy to już trzeba ciągnąć kable do lampki górnej przedniej ale będą nogi się palić wszystkie przy otwarciu którychkolwiek drzwi:kwasny:
  13. Jest jeszcze opcja z rozmiarem 215/50/17 miałem Dunlopa w Vectra C GTS ale ona miała twarde zawieszenie
  14. Ładna,a kolorek jak u mnie chyba:banan:,będziesz coś myślał o fotelu kierowcy bo mój też zaczyna się tak wycierać na boczku jak u ciebie ale nie wiem co z tym będę robił
  15. Miałem niestety odwrotnie przykręcony przedni czujnik przez mechanika,po odwrotnym przykręceniu go wszystko wróciło do normy a fis nie wywalał błędu.... ale to akurat było w moim przypadku ...
  16. Miałem też problem z kontrolką na fisie od poziomowania xenonów,ale okazało się że mechanik przy wymianie sprężyn odwrotnie przykręcił czujnik poziomowania który normalnie pracował i wizualnie nic nie podpadało:facepalm:, także możesz też to sprawdzić jakby co...
  17. na błotniku też go widać....
  18. też mi tak wysoko stał :grin:gdy założyłem 17-tki na standardowym zawieszeniu jak ma on...
  19. Też się podłącze pod to pytanie,bo 206-tkę kupiłem żonie w DE ale śmierdzi i podsufitka też przykopcona od fajek:facepalm:
  20. marda16 odpowiedział(a) na chudy13101980 temat w Inne marki
    spoiler spoilerem,ale na bocznych nieodśnieżonych drogach kilka razy się na śniegu zawiesiłem podwoziem:grin:
  21. marda16 odpowiedział(a) na chudy13101980 temat w Inne marki
    Trzy latka jeździłem taką srebrną tylko 2,2 DTH , trochę twardawe zawieszenie trzeba się przyzwyczaić ale fajna przygoda, a i uważaj na przedni spoiler szczególnie zimą i na krawężnikach można go gdzieś zostawić
  22. Tak mam oryginalne 1BA amorki-stan 82%,auto równo siadło -30mm co widać na zdjęciach poniżej i jestem zadowolony z tego ustawienia,po za tym jest poprawa prowadzenia się auta co też i inni ci potwierdzą przed po <br /><br />
  23. zobacz w moim opisie auta na dole,mam założone Eibacha -30mm , i tu też masz wątek http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b7-sprezyny-eibach-pro-kit-komplet-fk-high-tec-76281/
  24. U mnie też dziś zapaliła się pierwszy raz kontrolka DPF-a w mieście(w końcu ją ujrzałem), też przegoniłem auto po autostradzie i po 20 km. zgasła,a dwa tygodnie temu zrobiłem do Niemiec trasę 860km .Auto ma przejechane 193 tyś km. Po powrocie do kraju trzeba będzie go gdzieś usunąć.... Przy jakim przebiegu u ciebie Damian866 się zapaliła?
  25. 225/45 chyba minimalnie mniejsze opory toczenia i lepsze prowadzenie w koleinach trzeba to wziąć pod uwagę przy wyborze...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.