Treść opublikowana przez marda16
-
[ALL B7] Olej w silniku ponad max.
zgadza się mam BPW..
-
[ALL B7] Olej w silniku ponad max.
Dzięki Musashi
-
[ALL B7] Olej w silniku ponad max.
gdzie kupić najlepiej te wszystkie uszczelnienia,śruby mocujące i co wchodzi w cały komplet tego wszystkiego?
-
[ALL B7] Olej w silniku ponad max.
Dzwoniłem do serwisu a więc koszt diagnozy -400zł, jeżeli chodzi o wymianę uszczelniaczy to 900zł, połowa części połowa robocizna:sad: więc kupuję olej filtry uszczelniacze i umawiam się na robotę u mechanika,robota 200zł+części i chyba trzeba zaglądnąć na napęd pompy przy okazji spuszczonego oleju,co byście jeszcze doradzili czy coś kupić już do napędu pompy?
-
[ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
tam jest data na oleju 10.2010 to do kiedy on ma gwarancję skuteczności?
-
A4 B7 Jaki nr...? Prawa kratka wlotu w s-line przy halogenie i plastikowa ob
tak musisz mieć te rzeczy mocowanie przy zbiorniczku z płynem do spryskiwaczy: 4D0 959 477, 078 129 734 A, 078 129 669, N 011 695 4, N 010 349 5
-
A4 B7 Jaki nr...? Prawa kratka wlotu w s-line przy halogenie i plastikowa ob
bez mocowania przy zbiorniczku też będzie ci się trzymać ta osłona wystarczy przykręcić jedno mocowanie boczne
-
[ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
już jest
-
[ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
A co myślicie o tej aukcji z olejem wygląda na oryginalny ale data na nim 2010r http://moto.allegro.pl/audi-a6-a4-multitronic-olej-atf-filtr-uszczelka-i2160022496.html#tabsAnchor
-
[ALL B7] Olej w silniku ponad max.
a powiedzcie czy to dużo roboty i jakie koszty żeby u mnie sprawdzić te gniazda i uszczelniacze które może są przyczyną ? acha, czy to robić w serwisie czy szukać dobrego mechanika?
-
[ALL B7] Olej w silniku ponad max.
czyli co, twoje auto było lepiej użytkowane, miał częstszy serwis i wymianę oleju aż mi się nie chce wierzyć że w firmie nie jeździł na longlife ale być może
-
[ALL B7] Olej w silniku ponad max.
antonio wiesz coś więcej jak był użytkowany wcześniej twój samochód(okresy między wymianą oleju,itp)?
-
[ALL B7] Olej w silniku ponad max.
o ile to może być teraz więcej oleju w silniku przy poziomie pierwszej kulki tak jak mam teraz na miarce?
-
[ALL B7] Olej w silniku ponad max.
hmm,ale teraz co jak to sprawdzić, najpierw to zrobię tą diagnostykę silnika chyba....
-
[ALL B7] Olej w silniku ponad max.
no właśnie mam trochę do myślenia teraz bo z DPF-em żadnych problemów nie mam póki co i z silnikiem też a wyższy poziom oleju jest od kiedy mam auto już 2 lata po kupnie
-
[ALL B7] Olej w silniku ponad max.
moje z DE Niemiec jeździł na longlife a wymieniał według książki co 30tyś.km
-
[ALL B7] Olej w silniku ponad max.
Witam,nie wiem czy tak jeździć bo olej mam ponad Max na bagnecie ,olej wymieniam co 10tyś.ale jeszcze parę tyś.km mam do wymiany? przebieg 186tyś.km
-
[ALL B6/B7] Uszkodzony wyświetlacz komputera pokładowego
ostatnio wysyłałem do naprawy swój kolorowy fis im, http://aceef.pl/cennik.htm
-
[B7 BLB] 2.0 TDI Audi z napędem Jet-a !
ładny kolorek taki jak mój :good:ale chromowane nakładki lusterek bynajmniej jak dla mnie a cha co masz przyklejone na szkłach lusterek?
-
[ALL B6] Podłokietnik tył
panowie podłącze się pod temat z podobnym pytaniem,otóż czy taki tunel z workiem da się przełożyć do kanapy skóra s-lina ?
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
25 dni, 3 godz. 30 min. :kox:
-
[ALL B7] Pomocy nie wiem które felgi wybrać!!
w opisie jest że oryginały a jak tak to cena dobra i do rozważenia
-
[ALL B7] Pomocy nie wiem które felgi wybrać!!
wiedz o tym że jak kupisz nowe to będą idealne, a jak kupisz używane(malowane itp.) to zdjęcia nie oddają faktycznego stanu felgi (otarcia małe ryski)i można być rozczarowanym po zakupie 3 zdjęcie najładniejsze
-
[B7 BPW] Black arrow
a gdzie teraz tablicę przypniesz ,zawsze to mnie ciekawiło gdy oglądałem te grille?
-
[B7 BPW] Kopcenie po usunięciu DPF
Podłączam się do pytania Pyotra tylko w okolicach Wałbrzycha dobrze i sprawdzone miejsce