Treść opublikowana przez marda16
-
[ALL B7] Spryskiwacze reflektorów
Miałem identyczną sytuację z nie do końca chowającym się spryskiwaczem po zakupie auta w DE. Po przyjeździe do kraju wyciągłem go trochę palcami i prysnąłem WD-40 ,problem znikł,,,, :> Myślę że być może to od jeżdżenia tylko na światłach DRL .
-
[ALL B7] Bicie kierownicy po wymianie klocków
też tak myślę jak poprzednik że chodzi o ten rant na tarczach....
-
[ALL B5] Polerowanie klamek
nie będzie to dobrze wyglądać bo na aucie nie ma innego chromu,,,,
-
[ALL B7] Konsekwencje rozłączenia anteny GPS
Ok.to dzięki bałem się o jakiś błąd
-
[ALL B7] Konsekwencje rozłączenia anteny GPS
Witam jak w temacie rozłączyłem dziś antenę GPS do pomalowania ,czy nie będzie jakiś konsekwencji po jednodniowej jeździe bez niej?
-
[B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
ok.jutro podam...[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 22:55_________________________________________________ ok.jutro podam... Dominikt1 średnica rurki wydechu to 6.8cm.
-
[B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
mam u siebie 1BA tył OYK przód OJK chcę obniżyć tylko na sprężynach -20 czyli od S-lina,kupiłem tylne kolor szary brąz brąz wiec potrzeba przednie chyba zielony niebieski .
-
[B7 BPW] Głośno odpala Ciepły (na zimnym ok)
Ooo kurde ciekawe kiedy u mnie się problem zacznie mam teraz 182000km czyżby niebawem ile to koło wytrzymuje u innych
-
[B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
Koledzy osłony silnika to najmniejszy problem zaraz po założeniu znaczków S-line wszystko pasuje :> ten link pomoże jest też podany koszt http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115048.0;highlight=mont :confused4:a%BF+os%B3on felgi założę jak będę miał już kupiony kpl.sprężyn -20,a co do korb to chyba zostaną i tak nigdy nie otwieram tylnych szyb
-
[ALL B6] Jaki profil opon
A ja myślałem że standard to 16''
-
Mandat z fotoradaru z Hiszpanii
Gdy kupiłem w zeszłym roku auto i wracałem na celnych tablicach też mi szczeliło na ograniczeniu fotkę, przyszło mi do polski że na miesiąc zakaz jazdy w niemczech i mandat 160 euro zastosowałem się bo ponoć oni się nie szczypią i mogą wyegzekfować swoje przy najbliższej okazji włącznie z zatrzymaniem,ale nie wiem jak wygląda to w Hiszpani :gwizdanie:
-
[B7 BPW] Szroni przednią szybę
Klimę mam zawsze na trybie auto :wink4:filtry czyste a i tak zdarzało się to tamtego lata,narazie jest wporządku ale i temperatury nie za wysokie jeszcze. Być może przyczyną jest to że zimą tak samo ogrzewanie też na początku wali tylko na przednią szybę a później reszta,przy ustawieniu klimy na auto
-
[B7 BPW] Szroni przednią szybę
Witam,otóż po zakupie auta w zeszłe lato zauważyłem że pracująca klima oszrania przednią szybę w miejscach nadmuchu,w poprzedniej Vectrze i Lagunie tego nie było czy macie też tak?
-
[ALL B7] Niesprawny wzmacniacz antenowy czy wymienić?
Czy na obu kablach antenowych wychodzących z rns-e i wchodzących do wtyczki żółtej nr.4 na rys.powinien być sygnał lub napięcie bo u mnie jest tylko na jednym?
-
[ALL B7] Wymiana wypiaskowanych kloszy w B7
To powiedz Bartek jeszcze czy kupiłeś ori lampy xenonowe czy ori lampy zwykłe?
-
[ALL B7] Wymiana wypiaskowanych kloszy w B7
Tak tak co do rozklejania to poczytałem nie będzie problemu,głównie chodzi gdzie zdobyć lampy(klosze)w jak najlepszym stanie.Myślałem że te podejdą http://allegro.pl/audi-a4-b7-04-reflektor-lampa-nowa-prawa-i1589220105.html nawet bym to zapłacił bo to zawsze nowe lecz sprzedawca mówi że te lampy mają pionowe prążki na kloszach w odróżnieniu od xenonów, ponadto homologacja inna ale to nie problem także nie wiem trzeba by było zobaczyć na żywo te zamienniki:mysli:
-
[ALL B7] Niesprawny wzmacniacz antenowy czy wymienić?
No widzisz rns-e chodzi na drucie ale nie tak dodrze jak było to przedtem,stacje zanikają w niektórych miejscach lub szumią jak jadę a kiedyś gdzie bym nie był wszystko pięknie grało.Wzmacniacz jest drugi także to nie on szwankuje,a po przeczytaniu podanego przez ciebie wątku jest coś o Antenie Diversity cytat; Antena diversity to dodatkowa antena (poza antena główna), która pomaga wzmacniaczowi/radiu znaleźć najsilniejszy sygnał stacji radiowej. Działa to tak: sygnał radiowy odbierany jest przez dwie anteny jednocześnie. Sygnały z tych dwóch anten przetwarzane są na osobnych torach odbiorczych, aż do momentu gdy są przetworzone na audio w odbiorniku radiowym, gdzie szybki układ przekierowuje sygnał z toru gdzie jest on w danej chwili mocniejszy. Czyli Rns-e też ją posiada i myślę że jest to ten drugi pin w żółtej podwójnej wtyczce antenowej nr.4 ze schematu wyżej od wrclaguny i może z niego nie idzie jakiś sygnał z radia do wzmacniacza stąd on nie działa. Być może trzeba podmienić jakiegoś rns-e w miejsce mojego aby to sprawdzić albo jakiś inny sposób by sprawdzić sygnały z żółtej wtyczki:wallbash:
-
[ALL B7] Niesprawny wzmacniacz antenowy czy wymienić?
Wszystkie wejścia są podłączone, czyli chyba radio coś nie tak zrobili,elektronik sprawdził napięcie na kablu antenowym wchodzącym do wzmacniacza i wszystko gra,ja podejrzewam że przy naprawie nie taką samą część włożył która była spalona i z tąd nie działa wzmacniacz bo wspominał że nie może nigdzie znaleść schematu do tego radia.Teraz jest u niego drugi mój kupiony wzmacniacz i ma go podłączyć i sprawdzić działa,jak nie zrobi tego to nie wiem gdzie można Rnsa będzie naprawić, może przydał by się schemat....
-
[ALL B7] Wymiana wypiaskowanych kloszy w B7
Jak w temacie czy zamieniał ktoś klosze w Bixenonach ze zwykłych lamp,bo chyba to jest najtańsze rozwiązanie przy kiepskich już lampach(wypiaskowanych) a koszt nowego zamiennika lampy zwykłej to 190zł,plus rozklejenie,zamiana i sklejenie klosza = nowy bixenon i tak mam zamiar to zrobić
-
Zima w Maju 2011;-)
kiedyś to były zimy a teraz jak śnieg w kwietniu lub zimą -20 to wielkie halo
-
Zima w Maju 2011;-)
tam to jest dużo wypadków nawet jak deszcz trochę popada,moja żona kiedyś tam też dachowała ;(
-
Zima w Maju 2011;-)
no fakt masz quattro :good:to dużo też bym chciał szczególnie u mnie na podgórzu....
-
Zima w Maju 2011;-)
a co byś aż tak chciał martin_rs4 ? trakcje byś miał nie najlepszą
-
Zima w Maju 2011;-)
spoko martin_rs4 już się wypogodziło za oknem a do czwartku nie będzie śladu po śniegu
-
Zima w Maju 2011;-)
Wałbrzych przed południem dziś nie wyjeżdżam:decayed: