Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marda16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marda16

  1. Miałem identyczną sytuację z nie do końca chowającym się spryskiwaczem po zakupie auta w DE. Po przyjeździe do kraju wyciągłem go trochę palcami i prysnąłem WD-40 ,problem znikł,,,, :> Myślę że być może to od jeżdżenia tylko na światłach DRL .
  2. też tak myślę jak poprzednik że chodzi o ten rant na tarczach....
  3. nie będzie to dobrze wyglądać bo na aucie nie ma innego chromu,,,,
  4. Ok.to dzięki bałem się o jakiś błąd
  5. Witam jak w temacie rozłączyłem dziś antenę GPS do pomalowania ,czy nie będzie jakiś konsekwencji po jednodniowej jeździe bez niej?
  6. ok.jutro podam...[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 22:55_________________________________________________ ok.jutro podam... Dominikt1 średnica rurki wydechu to 6.8cm.
  7. mam u siebie 1BA tył OYK przód OJK chcę obniżyć tylko na sprężynach -20 czyli od S-lina,kupiłem tylne kolor szary brąz brąz wiec potrzeba przednie chyba zielony niebieski .
  8. Ooo kurde ciekawe kiedy u mnie się problem zacznie mam teraz 182000km czyżby niebawem ile to koło wytrzymuje u innych
  9. Koledzy osłony silnika to najmniejszy problem zaraz po założeniu znaczków S-line wszystko pasuje :> ten link pomoże jest też podany koszt http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115048.0;highlight=mont :confused4:a%BF+os%B3on felgi założę jak będę miał już kupiony kpl.sprężyn -20,a co do korb to chyba zostaną i tak nigdy nie otwieram tylnych szyb
  10. A ja myślałem że standard to 16''
  11. Gdy kupiłem w zeszłym roku auto i wracałem na celnych tablicach też mi szczeliło na ograniczeniu fotkę, przyszło mi do polski że na miesiąc zakaz jazdy w niemczech i mandat 160 euro zastosowałem się bo ponoć oni się nie szczypią i mogą wyegzekfować swoje przy najbliższej okazji włącznie z zatrzymaniem,ale nie wiem jak wygląda to w Hiszpani :gwizdanie:
  12. Klimę mam zawsze na trybie auto :wink4:filtry czyste a i tak zdarzało się to tamtego lata,narazie jest wporządku ale i temperatury nie za wysokie jeszcze. Być może przyczyną jest to że zimą tak samo ogrzewanie też na początku wali tylko na przednią szybę a później reszta,przy ustawieniu klimy na auto
  13. Witam,otóż po zakupie auta w zeszłe lato zauważyłem że pracująca klima oszrania przednią szybę w miejscach nadmuchu,w poprzedniej Vectrze i Lagunie tego nie było czy macie też tak?
  14. Czy na obu kablach antenowych wychodzących z rns-e i wchodzących do wtyczki żółtej nr.4 na rys.powinien być sygnał lub napięcie bo u mnie jest tylko na jednym?
  15. To powiedz Bartek jeszcze czy kupiłeś ori lampy xenonowe czy ori lampy zwykłe?
  16. Tak tak co do rozklejania to poczytałem nie będzie problemu,głównie chodzi gdzie zdobyć lampy(klosze)w jak najlepszym stanie.Myślałem że te podejdą http://allegro.pl/audi-a4-b7-04-reflektor-lampa-nowa-prawa-i1589220105.html nawet bym to zapłacił bo to zawsze nowe lecz sprzedawca mówi że te lampy mają pionowe prążki na kloszach w odróżnieniu od xenonów, ponadto homologacja inna ale to nie problem także nie wiem trzeba by było zobaczyć na żywo te zamienniki:mysli:
  17. No widzisz rns-e chodzi na drucie ale nie tak dodrze jak było to przedtem,stacje zanikają w niektórych miejscach lub szumią jak jadę a kiedyś gdzie bym nie był wszystko pięknie grało.Wzmacniacz jest drugi także to nie on szwankuje,a po przeczytaniu podanego przez ciebie wątku jest coś o Antenie Diversity cytat; Antena diversity to dodatkowa antena (poza antena główna), która pomaga wzmacniaczowi/radiu znaleźć najsilniejszy sygnał stacji radiowej. Działa to tak: sygnał radiowy odbierany jest przez dwie anteny jednocześnie. Sygnały z tych dwóch anten przetwarzane są na osobnych torach odbiorczych, aż do momentu gdy są przetworzone na audio w odbiorniku radiowym, gdzie szybki układ przekierowuje sygnał z toru gdzie jest on w danej chwili mocniejszy. Czyli Rns-e też ją posiada i myślę że jest to ten drugi pin w żółtej podwójnej wtyczce antenowej nr.4 ze schematu wyżej od wrclaguny i może z niego nie idzie jakiś sygnał z radia do wzmacniacza stąd on nie działa. Być może trzeba podmienić jakiegoś rns-e w miejsce mojego aby to sprawdzić albo jakiś inny sposób by sprawdzić sygnały z żółtej wtyczki:wallbash:
  18. Wszystkie wejścia są podłączone, czyli chyba radio coś nie tak zrobili,elektronik sprawdził napięcie na kablu antenowym wchodzącym do wzmacniacza i wszystko gra,ja podejrzewam że przy naprawie nie taką samą część włożył która była spalona i z tąd nie działa wzmacniacz bo wspominał że nie może nigdzie znaleść schematu do tego radia.Teraz jest u niego drugi mój kupiony wzmacniacz i ma go podłączyć i sprawdzić działa,jak nie zrobi tego to nie wiem gdzie można Rnsa będzie naprawić, może przydał by się schemat....
  19. Jak w temacie czy zamieniał ktoś klosze w Bixenonach ze zwykłych lamp,bo chyba to jest najtańsze rozwiązanie przy kiepskich już lampach(wypiaskowanych) a koszt nowego zamiennika lampy zwykłej to 190zł,plus rozklejenie,zamiana i sklejenie klosza = nowy bixenon i tak mam zamiar to zrobić
  20. kiedyś to były zimy a teraz jak śnieg w kwietniu lub zimą -20 to wielkie halo
  21. tam to jest dużo wypadków nawet jak deszcz trochę popada,moja żona kiedyś tam też dachowała ;(
  22. no fakt masz quattro :good:to dużo też bym chciał szczególnie u mnie na podgórzu....
  23. a co byś aż tak chciał martin_rs4 ? trakcje byś miał nie najlepszą
  24. spoko martin_rs4 już się wypogodziło za oknem a do czwartku nie będzie śladu po śniegu
  25. Wałbrzych przed południem dziś nie wyjeżdżam:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.