Jump to content
1 1
tomi1973

[ALL B7] Białe postojówki-jakie?

Recommended Posts

witam kolegów mam mały problem posiadam audi a4 b7 s-line z xenonami... lecz postojówki mam żółte...próbowałem montować różne białe ledy (jedne migały cały czas ,inne w ogóle nie swieciły :angry:..... ) ,pomóżcie koledzy co zrobić bo wkurzają mnie te żółte postoje....!!!!

są na allegro ledy canbus.nie wywalają błędu na FIS

możesz podać Rabbi Mordechaj tą aukcję ledów i czy może masz je założone i sprawdzone?

Philips ma w ofercie ledowe postojówki.

Rabbi Mordechaj możesz wrzucić jakąś fotkę?

:hi:

akjam fotka jest na aukcji do której dałem link wyżej :hi:

a jeśli chodzi Ci o fotkę jak świecą,to muszę się najpierw nauczyć wrzucać foty :polew: :polew: :polew:

ale możesz kupować śmiało,gdyż świecą ładnym białym światłem

Rabbi Mordechaj możesz wrzucić jakąś fotkę?

:hi:

akjam fotka jest na aukcji do której dałem link wyżej :hi:

a jeśli chodzi Ci o fotkę jak świecą,to muszę się najpierw nauczyć wrzucać foty :polew: :polew: :polew:

ale możesz kupować śmiało,gdyż świecą ładnym białym światłem

No chciałem zobaczyć jak świecą żeby nie było wioski ale jak mówicie (Ty i Pawlo 2004), że świecą ładnym białym światłem to chyba się skuszę. :wink4: Gdybyś jednak ogarnął temat wrzucania fotek to byłoby ok. :naughty::hi:

"TrZebA wiĘceJ nIż pAtRzEeć żEby wSzyStKo wIdZiEć..." :audi:

Moja :a4fan: ZaPrasZam Do ObLooKanIa i KoMentOwAniA

208,4KM i 415,8Nm by Rogalotti

A co powiecie o czymś takim? http://allegro.pl/postojowki-w5w-t10-led-high-power-najtaniej-i1851442469.html Przymierzam się do założenia xenonów tyle ze w B5 i już szukam potrzebnych rzeczy. Przetwornice mam, lampy można by rzec w drodze i żeby nie tworzyć osobnego tematu to jakie żarniki najlepiej byście radzili? Czy te z allegro po 30 zł to są coś warte? Coś takiego w ogóle przeglądać czy dołożyć i kupić droższe? http://allegro.pl/h7-h1-zarnik-palnik-xenon-ksenon-4-3k-6k-8k-i1882083219.html

ja mam też te ledy co kolega wcześniej podał link fajna sprawa bo jak wiadomo ledy sie nie przepalają i pod moj ksenon 6k pasują idealnie. Nie wiem jak to będzie się komponować z jaśniejszą barwą

ja mam też te ledy co kolega wcześniej podał link fajna sprawa bo jak wiadomo ledy sie nie przepalają i pod moj ksenon 6k pasują idealnie. Nie wiem jak to będzie się komponować z jaśniejszą barwą

fajnie by bylo jak bys w wolnej chwili wstawil fotke jak swieci ta ledowa zarowka, bo ta philipsa w5w fajnie sie nawet prezentuje z tego co pokazal kolega wyzej :) tez bym chcial je zmienic i wlasnie sie zastanawiam czy wsadzac led czy tego philipsa...

tu znalazlem aukcje z h7 blue vision philipsa (ciekawe jak swieca w soczewkach..niby efekt xenonu, chociaz w cuda nie wierze...) postojowki gratis, przy zakupie h7 na ktore tez sie czaje ;)

http://allegro.pl/blue-vision-ultra-h7-philips-2szt-w5w-gratis-i1891852433.html

ja również mam takie jak rabi i jak narazie nie narzekam a chodzą już dobre pół roku

Ja również odświeżam, na allegro są ledy już od 7zł, które niby nie powodują błędu. Proszę o sprawdzone postojówki :)

Panowie ale w b7 kupujac zarowki z can busem wywala blad

Wysłane z mojego LT26i

w B7 muszą być dodatkowe rezystory, samych żarówek bez błędu w B7 jeszcze nie spotkałem...

Było A4 B8 1.8TFSI Q

Jest Lexus IS300h :)

Dzisiaj wstawiłem philips blue vision w5w do a4b7

Wcześniej wstawiłem sobie zestaw HID 6000K

Jak zapalimy same postojówki wyglądają dobrze - jasne białe światło

Jednak przy zapaleniu xenonu 6000k wyglądają nie co żółte, trochę lepiej niż zwykłe w5w.

Teraz myślę nad wstawieniem jakiś jasnych ledów - tylko jakich ( 5, 7 9 12 diod)

może ktoś pomóc w tym temacie.

x1_resize.jpg

zamówcie sobie postojówki (i nie tylko) od kolegi Tomnik i spokój w B7 z błędami :)

Było A4 B8 1.8TFSI Q

Jest Lexus IS300h :)

Dzisiaj wstawiłem philips blue vision w5w do a4b7

Wcześniej wstawiłem sobie zestaw HID 6000K

Jak zapalimy same postojówki wyglądają dobrze - jasne białe światło

Jednak przy zapaleniu xenonu 6000k wyglądają nie co żółte, trochę lepiej niż zwykłe w5w.

Teraz myślę nad wstawieniem jakiś jasnych ledów - tylko jakich ( 5, 7 9 12 diod)

może ktoś pomóc w tym temacie.

http://s24.postimg.org/tcx3gmemp/x1_resize.jpg

Najlepiej kupuj z jedna mocna dioda SMD, te ktore maja kilka smiesznych diodek szybka sie psuja... Wiem z doswiadczenia:kwasny:

ja po weekendzie będe montował postojówki ledowe z rezystorkami + może się uda światła cofania led zrobić. zobaczymy.

w dziennych ledy już od kwietnia siedzą i jest dobrze

Panowie a co wsadzaliście w dzienne obok bixenonu?

Była AHU + 2.16 + VIRUS......... 128KM / 309nm POWERED BY CIAHCIAH!!!
Jest B7 1.8 TQ
Moja OOOO http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269412-moj-czterolap/?p=4145131

Ja mam postojówki (oraz całą resztę oświetlenia na modułach LED naszego kolegi z forum Tomnik)

Mówiąc o samych postojówkach miałem jakieś phillpsa, o ila pamiętam kupowalem 2x H7 Blue Vision albo Blue Ultra Vision.

Dla porównania postojówki Philips'a i Tomnika :)

EDIT: Jeśli chodzi o błędy to nie ma żadnych

IMAG1744.jpg