Treść opublikowana przez marda16
-
[ALL B6/B7] Demontaż spojlera tylnej klapy w B7 Avant
ile można dać za taką lotkę oryginalną , czy tylko na allegro można ją dostać,gdzie kupiliście koledzy te lotki i osobno czy z klapą?
-
[ALL B7] Trzeszczy podsufitka
a czy to czasem nie tylna roleta zamocowana do oparcia ociera o boczek ? u mnie tak jest i niedługo się tym zajmę ,bo podsufitka to wątpię
-
Awaryjność 2.0 TDI CR
myślałem że może w B8 poprawili to grzanie a tu nic z tego jak widzę,poprzednie moje diesle Laguna 2,Vectra C i obecnie B7 tak samo wolno się nagrzewają
-
[ALL] Dywaniki welurowe - orginał, a zamienniki
Do b6 i b7 idzie ten sam dywanik,chcę jeszcze powiedzieć ważną rzecz o welurowych dywanikach,otóż oryginały można prać w pralce bez obaw a zamienniki się rozlatują po pierwszym praniu sam się o tym przekonałem gdy dokupiłem tylne z allegro nieoryginały
-
[ALL B7] moja A4
powiem tak- auto ma teraz 180 tyś.km przebiegu z czego od kupna w tamtym roku zrobiłem 15tyś i poza mało widocznym fisem gdy jest nie nagrzany w środku to żadnych problemów ani usterek z niczym nie miałem, za 10 tyś.km wym.rozrządu +olej w multitronicu ,spalanie w normie 6,5-8 .
-
[ALL B7] moja A4
ładne autko bo takie jak moje :> a kolor to mamy(quarzgrau) wyposażenie też podobne co do siedzeń to właśnie takie same miałem i wymieniłem na półskóry z alcantrą bo tamte bardzo niewygodne i brak regulacji oprócz standardowych,dziwi mnie twoja dobra opinia o nich przycisk na pilocie z klapą otwiera sam bagażnik trzeba dłużej przytrzymać co do szyb na korbę z tyłu ja nic z tym nie robiłem bo i tak się ich nigdy prawie nie otwiera
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Witam mam kierownicę czteroramienną z multifunkcją ,przymierzam się do kupna trzyramiennej i tak z ciekawości czy ona jest tej samej wielkości czy mniejsza?
-
[B5 ALF] Odprysk od kamienia. Efekt naprawy
zależy jaki to będzie odprysk,ja miałem na autobahnie strzał od kamienia i nie naprawili mi tego ponieważ w tym odprysku były dwie dziurki i nie można było tego nawiercić i zakleić,tak miałem aż do sprzedania auta
-
[ALL B7] BPW Czarny S-Line Quattro
ładny sedanik i pełny S-line szukałem takiego w dobrej cenie w tamtym roku,będę musiał swój też tu pokazać bo w czerwcu minie już rok
-
[ALL B6/B7] Opinia 17 ori
co się stało z tymi dekielkami
-
[ALL B5] Demontaż przednich foteli
a czy w B7 to pokrętło fotela też tak samo schodzi? bo potrzebuję je ściągnąć
-
Wypadek Kubicy....
tak myślałem że to się kiedyś zdarzy,albo jedno albo drugie!
-
[B6] Do czego sluza te przyciski? (climatronik)
czy tak ma być że na początku jazdy climatronic dmucha ciepłem tylko z zewnętrznych kratek konsolia a środki nic, czy wszyscy tak maja?
-
[ALL B7] Spryskiwacze reflektorów BiXenonowych
gdy kupiłem auto jedna dysza się też nie chowała do końca,wyciągłem ją całą do przodu i popsikałem WD-40 od razu pomogło
-
[ALL B7] Led do tablicy rejestracyjnej - male fotostory
ciekaw jestem czy zwykła żarówka(oryginalna)nie będzie rozgrzewała zbytnio tą ledową bo przecież ona się świeci
-
5 urodziny klubu :)
fajnie że to się kręci i ludziom jest pomocne
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
poszło
-
[ALL] Filtr paliwa w tdi
wymieniam raz w roku lub co 12tyś km. razem z wymianą oleju i innych filtrów
-
[ALL B7] Zdjęcie osłonki bocznej fotela
Witam,nigdzie nie znalazłem jak ściągnąć osłonkę boczną plastikową fotela kierowcy tam gdzie jest okrągły dźojstik ,nie widzę żadnych wkrętów do jej mocowania,pomocy!
-
Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
moja pierwsza Audi,zrobiłem dopiero 10 tyś.km,zero problemów jakość wykonania i sama jazda nieporównywalna do ostatnich moich aut-Laguna II DCI oraz Vectra C GTS 2.0 DTI,jestem zadowolony z niej a miałem jeszcze do wyboru BMW E91 i nie żałuję...
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Wystarczy poszukac http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=162929.0 z tekstów wnioskuje że jak podłącze nowe boczki to powinny mi świecić wszystkie lampki bez względu jaki mam moduł komfortu u siebie w aucie bo on nie ma nic do świateł boczków,poprawcie mnie jak się mylę.Druga żecz jak wymienię fotele które już mają orginalnie zamontowane lampki to będę musiał wymienić moduł komfortu,najlepiej na taki który obsługuje wszystko żeby nie kombinować później czy się mylę?
-
[B7 ALL ] 2.0 TDI 140 KM Prośba o pomoc
ja mam 178 tyś zrobione ,auto z 2007r 2.0TDI 140PS BPW z tego co wyczytałem na forum silnik nie najgorszy i tak jest...
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
nieee... no to już może być,podoba mi się, nie to co te świeczki które teraz mamy będę je też kupował,,,,
-
Petycja - zabójstwo husky
poszło też,,,,
-
[ALL] Telefon do internetu najlepiej z qwerty
Z czystym sumieniem polecę Nokie C6, ludziska płakali że się wiesza i że kicha bo w serwisie więcej leży. Teraz poprawili soft i śmiga elegancko wi-fi też świetnie łapie, klawiatura qwerty, darmowy GPS no i symbian s60v5