Treść opublikowana przez marda16
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam mam u siebie 1BA tył OYK przód OJK chcę obniżyć tylko na sprężynach -20 czyli od S-lina,kupiłem tylne z tej aukcji szary brąz brąz http://allegro.pl/audi-a4-b7-s-line-2-0-tdi-nie-aktualne-i1520869959.html chyba dobre będą a na przód jakie mam mieć kolory?czy zielony niebieski i czy muszą być też kropki na sprężynach?
-
[ALL B7] Wymiana wykładziny
ano postawiłem bańkę z ropą z tyłu za siedzeniem korek jakoś był niedokręcony i się to obaliło podczas jazdy,ot co
-
[ALL B7] Wymiana wykładziny
nie będę prał tylko założę nową,ze zdjęć wykładzin do sprzedania to widzę że ona jest połączona pod tunelem tylko w dwóch miejscach także może starą przetnę w tych miejscach i wysunę ją.
-
[ALL B7] Wymiana wykładziny
Witam,muszę wymienić wykładzinę w środku po rozlaniu diesla,czy muszę rozbierać tunel środkowy czy jest inny sposób na wyciągnięcie jej,dziś wyjąłem fotele i plastiki boczne i szczerze mówiąc nie uśmiecha mi się rozbierać tego tunelu a pod nim trzyma się reszta wykładziny .Podpowiedzcie coś
-
[B6 BDG] Poziom oleju na bagnecie
ja mam poziom na samej górze kratki tak zalali w warsztacie przy ostatniej wymianie,myślałem że zejdzie trochę do następnej wymiany ale nic,trzyma ten poziom a zaraz będzie następna wymiana :gwizdanie:
-
[B7 BPW] Proszę o ocenę stanu silnika
antonio można wiedzieć jaki masz przebieg że maglownica puszcza oleum ?
-
[ALL B6] Trzeszczące mocowanie tylniej kanapy
ja teraz zobaczyłem w jakim miejscu mi skrzypiało na nierównościach,widać wytarty ślad na rolecie ,teraz cieplej to się uspokoiło ale trzeba będzie coś podkleić w tym miejscu bo w przyszłą zimę będzie to samo,roleta jakby się trochę wysuwa i dociska do pólki bocznej ;(
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
12 dni, 6 godz. 37 min. :gwizdanie:
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
moje letnie od tygodnia na autku-fajnie ,ale są też i niefajne spostrzeżenia 1.tylne zimowe gumy do wymiany ,wczoraj przyszły nowe 2.alusy w zimowym komplecie mają raczki szczególnie przy wentylach :confused4:to chyba od soli też tak macie?
-
[B6 AWX] Śruby zabezpieczające felgi
te są dobre przynajmniej wyglądają tak będę je kupował http://allegro.pl/mcgard-zabezpieczajece-sruby-nakretki-prezent-i1492214703.html
-
[ALL B7] Nr Halogenów
spoko tyle że Pamietaj w zderzaku S-line jest ten sam halogen co w serii a ja myślałem że się różnią mocowaniami gdzieś na forum czytałem,,,
-
[ALL B7] Nr Halogenów
faktycznie dzięki Cuber ,to jest to samo co w twoim linku łudziłem się że może są od S-lina to bym zostawił do przeróbki na s-lina przodu a tak to lipa trzeba będzie sprzedać bo ni jak nie pasuje, dobrze chociaż że już wiem co kupiłem,szkoda tylko że sprzedający nie wiedział że to nie do B7
-
[B7 BPW] moje B7 BPW
Witam także,przebieg odpowiedni do rocznika widzę koła 17 cali a czy zawieszenie też masz obniżone ?
-
[ALL B7] Nr Halogenów
porównywałem je gdy chciałem wymienić, nowe i moje Valeo, niczym się nie różnią prócz tych mocowań,moje są na 3 wkręty a tu na 2 ,tak myślę że sprzedali mi albo do S-lina albo do B8 ale nie wiem....
-
[ALL B7] Nr Halogenów
zderzak zwykły ,być może że nieoryginały
-
[ALL B7] Nr Halogenów
Witam kupiłem oryginalny nowy halogen Valeo do mojej B7 lecz przy wymianie okazało się że są inne mocowania-na 2 wkręty i łapka, od jakiego B7 on jest ? i czy ktoś może mi pomóc w sprawdzeniu mam tylko numer pod napisem Valeo 89074266
-
[ALL B6/B7] Demontaż przednich foteli, a ryzyko wystrzału poduszki
powiedz co tam z tym licznikiem mogło się ci stać
-
[ALL B6/B7] Demontaż spojlera tylnej klapy w B7 Avant
z tej stronki wychodzi że wysyłka 1 szt.to 48 dolarów http://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-Quattro-2.0T/ES4545/Cart/
-
[B7 BRB] moja pierwsza audica
jest pole do popisu w modach tutaj jeszcze,ale ciekawi mnie że jest zawiecha 1BE jak piszesz myślałem że tylko s-line mają lub wersje sport
-
[ALL B5] Cena wysylki foteli - orientuje sie Ktoś?
musisz zapakować to wszystko na paletę,zapakowane tak przyszły do mnie fotele od kolegi klubowicza Czaki22
-
[ALL] Dywaniki welurowe - orginał, a zamienniki
kupione dywaniki przezemnie były z firmy SP-Design omawiane w tym wątku,otóż fakt w aucie zachowywały się poprawnie dobrze pasowały itd,troszkę inny odcień grafitu mają,lecz po wypraniu okazały się nieużyteczne bo zrobiły się jak szmatka w odróżnieniu do przednich ori....
-
[ALL B6/B7] Demontaż spojlera tylnej klapy w B7 Avant
moze jakis zakup grupowy do mojego plynie razem z S4 ja bym się pisał cena chyba adekwatna do jakości
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
Silnik BPW 2.0TDI 140PS mutitronic+DPF Latem śr.spalanie 7,6-7,8 Trasa Wałbrzych-Stuttgart ok 760km 7,6 Ostatnio jeżdżę raz w tygodniu do Kłodzka nie za szybko bo dziury 6,3 na fisie Aha DPF od kupna tj.9miesięcy nie zapalił się :>
-
[ALL B6/B7] Demontaż spojlera tylnej klapy w B7 Avant
duża promocja jak widzę tego spoilera
-
[ALL B6/B7] Demontaż spojlera tylnej klapy w B7 Avant
fajnie jakby znaleźć taką klapę w dobrej cenie w kolorze swojego auta,odpadło by malowanie lotki chyba że lakier się uszkadza przy demontażu