Treść opublikowana przez marda16
-
Ulubione piwo!
Heineken
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja polecam Iluzjoniste i Perfume The Story of a Murderer (Pachnidło: Historia mordercy) naprawde dobre filmy
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
W mieście zobaczyłem audi z naklejką klubową
-
Polecane opony letnie
Ja w poprzednim aucie Opel Vectra C GTS jeździłem na Goodyear Eagle Nct 215/50/17 opony ciche i godne polecenia. Natomiast nie polecam Goodyear Eagle F1 strasznie hałasowały
-
[B7 BPW] Którą kierownicę trzyramienną wybrać ?
czyli tylko chodzi o zakodowanie tej kierownicy w ASO nic innego nie trzeba dokupować ani robić?
-
[ALL B7] Pomalowanie anteny GPS na dachu...
Czy ktoś już malował antenę od GPS tak jak to mają B8,bo będę malował spoiler zderzaka (s-line) tył i zderzak przedni i można by było przy okazji to zrobić ?
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
przyłączam się do prośby :hi: :hi:
-
[B7 BPW] Którą kierownicę trzyramienną wybrać ?
gałka od multitronika gładka dlatego trzeba gładką kierownicę,tylko chodzi jak z tymi łopatkami czy będą pasowały i ile z tym roboty ?
-
[B7 BPW] Którą kierownicę trzyramienną wybrać ?
Witam,chcę wymienić moją skórzaną kierownicę czteroramienną z multifunkcją na trzyramienną gładką s-line,którą wybrać bez jak dotychczas miałem czy z łopatkami jak jest to możliwe do założenia czy dać sobie spokój z tymi łopatkami ? http://allegro.pl/nowa-kierownica-audi-a3-a4-a6-a8-q7-q5-s-line-i1374798133.html
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
po świętach wracałem Krefeld-Wałbrzych,trasa 880km.spalanie na fisie średnie 6.8 l/100,z tym że żona ze 3 godz.prowadziła,no i od granicy na A4 lód nieposypane,a tak na co dzień większość miasto 7.8-7.9 l/100km-skrzynia automat.
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
no właśnie mi się wydaje że z końcówką C ja chciałem go założyć ponieważ nie mogę za bardzo podejść z uchwytem przy pasie przednim i tak to trzymało by się na jednym uchwycie czyli ja też przymierzałem mocowanie do pasa przedniego i nie za bardzo mogę jakoś go ustawić by pasował,mało miejsca jest tam jakoś
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
u mnie trochę było -fiaty126p,125p,uno 1.1,skoda faworit , opel astra1 1.4sedan, honda civic 5d 1.4, megan 1.6,astra2 1.8. laguna2 2.2 Dti,vectra c gts 2.2 Dth, może coś zgubiłem,a teraz Audi :>
-
[ALL] Multitronic - obiektywne dane ?
Auto kupione w Niemczech w 05.2010,teraz ma 175 tys.przebiegu, prod.marzec 2007r, (7 lamel) olej wymieniony przy 130tys.zero problemów do tej pory miałem same auta z ręcznymi skrzyniami ale multitronic je bije na głowę szczególnie na sporcie(s) poezja
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
Jeśli chodzi o mocowanie osłony na pasie przednim naliczyłem 6 numerów części podanych wyżej,czy nie za dużo?bo chcę jutro je zamówić i dokończyć montaż osłon.Proszę potwierdzić je.
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
Witam,przejrzałem allegro ze zbiorniczkami do B7 z dodatkowym uchwytem,są ale bez klejenia trzeciego wyjścia się nie obędzie...
-
[ALL B7] Nie wychodzi płyta do nawi...
Wszystko działa, navi dzięki uprzejmosci kolegi z forum Czaki22 została odblokowana i ma też wgrane Polskie menu,dwie płyty z mapami orginalne z auta oczywiście działają.Dzięki za pomoc
-
[ALL B7] Nie wychodzi płyta do nawi...
probowalem eject na zaplonie i bez i nic,,,
-
[ALL B7] Nie wychodzi płyta do nawi...
Witam,kupilem Audi b7 2007 r. z nawi. i po wciskaniu eject, nie wychodzi plyta gdy chcialem wlozyc druga z innymi mapami,w srodku napewno jest plyta,o co chodzi?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich ,jeżdżę w tej chwili Vectrą C GTS 2.2 DTH,lecz myślę o kupnie Audi A4 z tego też powodu chciałem się co nieco więcej dowiedzieć na tym forum.