Treść opublikowana przez marda16
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Ech,po tych tabelkach i przelicznikach właśnie takie mi wychodziły sprężyny tzn.ich(kolory)na przód,bo tył kupiłem (brąz brąz popiel)dlatego się zdziwiłem że tu w aukcji wychodzą one przy większym silniku....
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam,szukam sprężyn przednich od S-lina kolor (zielony niebieski) by obniżyć moje standardowe zawieszenie i w tej aukcji widać takie kolory ale to jest z silnika 2.7 a ja mam 2.0 TDI czy to to samo? http://moto.allegro.pl/prawe-zawieszenie-przod-audi-a4-8e0-s-line-i2050392603.html
-
[B6 AWX] Opony 17" lato
no cóż różnica jest dosyć duża,felgi 17 kupione i na wiosnę wymiana, a sprężyny jak kiedyś zdobędę to dopiero założę,dzięki za zdjęcia dużo przemawiają za obniżeniem powiedz jeszcze Aydaho gdzie kupiłeś sprężyny i czy komplet ,bo ja przednich nie mogę zdobyć?
-
[B6 AWX] Opony 17" lato
jeżeli nie obniżę zawieszenia standardowego a włożę 17 felgi to odległość do nadkola się zwiększy czy będzie taka sama jak przy 16-tu calowych kołach bo 17 cali to felga większa ale i opona też, także powinno być to samo
-
[B6 AWX] Opony 17" lato
mówisz będzie wiocha bez obniżenia na razie ponad pół roku jak kupiłem sprężyny tylnie od S-lina i nie mogę dobrać do nich przednich bo nie ma na allegro :wallbash[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 15:07_________________________________________________ hmm,no to nie S-line fakt
-
[B6 AWX] Opony 17" lato
na wiosnę też chcę założyć koła 17 bo mam 16 i chciałem się zapytać czy macie koledzy jakąś fotkę Avanta na 17-tkach ze standardowym zawieszeniem i z obniżonym z S-lina z oponą 225x45x17 jaka różnica w wyglądzie auta
-
[B8 CAG] Trzeszczenie
zakładam że stabilizator przedni
-
Spryskiwacze mgiełkowe
wyciąłem na pewno dobrze bo tam nie ma innej możliwości,gdy podkręcałem to się podniosły w te otwory wycięte na samą górę do oporu, hmm jutro sprawdzę jeszcze te plastiki ale o ile pamiętam to są na dole jak maska jest podniesiona [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 20:47_________________________________________________no fakt plastiki odwrotnie założone po przełożeniu pryskają jak powinny wyżej, ech ten pośpiech :wallbash:dzięki.
-
[ALL B7] Felgi od TT które
dzięki za podpowiedź to kupię do nich te średnie w chromie powinno być ok
-
Spryskiwacze mgiełkowe
ja mam założone od dwóch tygodni też wyciąłem otwór i podkręciłem regulacją na samą górę do oporu ale pryskają wedle mnie za nisko tzn.na dolną część piór gdy pracują,a o pryskaniu na dach to nie ma mowy jak wy to robicie?
-
[B7 BKE] Audi A4 Wewnetrzny S-line Czrnulka
Ładne autko niech dalej służy jak najlepiej,kółka to chyba 18-tki a zawieszenie standard czy obniżone ?
-
[ALL B7] Felgi od TT które
powiedzcie jeszcze jakie wentylki do moich kupionych felg będą najlepiej pasowały, myślę o chromowych ale jakie bo są całkiem schowane i dłuższe które lepsze?
-
[ALL B7] Czy to dobra cena za opony 17
pewnie na profilu 50 wygodniej czy te twoje HP też asymetryczne i jak się spisują?
-
[ALL B7] Czy to dobra cena za opony 17
przeglądam opinie na forach i przeszukuję allegro i mam pewne typy ;opona asymetryczna,z rantem ochronnym mile widziana,indeks prędkości V lub W bo Y za twarde,będę chyba wybierał między YOKOHAMA C.DRIVE 225/45/17 MICHELIN PILOT SPORT 225/45/17 MICHELIN PILOT PRIMACY 225/45/17 może coś jeszcze.Widzę że może warto skompletować takie oponki z pojedynczych lub parami bo są nowe do 300zł za szt.
-
[ALL B7] Czy to dobra cena za opony 17
Co do kupna opon to muszę poczekać aż sprzedam swoje felgi + opony 16-tki i będzie kaska, także na razie oglądam i czytam opinie akurat dziś rozmawiałem w wulkanizacji o oponach bridgestone z mojego linku i dostałem opinię owszem oponka 1-szej klasy z tym że sportowa i twardsza od np,michelin,pirelli także nie każdemu odpowiada ich twardość szczególnie na nasze drogi a w większości po nich jeżdżę także trochę mnie do nich zniechęcili ale dzięki za chęć pomocy przy wyborze
-
[ALL B7] Czy to dobra cena za opony 17
Ponieważ kupiłem teraz większe felgi 17cali więc rozglądam się za oponami do nich w rozmiarze 225x45x17,czy te opony z linku są w dobrej cenie czy szukać jeszcze lub poczekać do wiosny,w sklepach internetowych chcą za te ponad 500zł? http://moto.allegro.pl/opony-225-45r17-bridgestone-i2047901726.html
-
[ALL B7] Felgi od TT które
25mm to będzie o 20mm bardziej wysunięte koło niż teraz mam na 16,czy dobrze rozumiem?
-
[ALL B7] Felgi od TT które
a więc kupiłem te 7J X 17 EH2 ET 47 5 X 112 czyli jak założę je na auto to dopiero będzie coś widać czy te 5mm to robi dużą różnicę w stosunku do moich 16,czy trzeba będzie dystans i jaki duży żeby to jakoś wyglądało ?
-
[ALL B7] Felgi od TT które
sprawdzałem gdzieś na jakiejś stronie kalkulatora to wychodzi różnica 0,5cm na tej 17 7J ET47 w stosunku do moich może trzeba dystans jak mówisz że się schowają?
-
[ALL B7] Felgi od TT które
moje to 7J ,a tamte 7J i drugie 8,5J
-
[ALL B7] Felgi od TT które
teraz mam 16-tki oryginały i tam jest ET42 to chyba dużej różnicy do ET47 nie ma i nie trzeba dystansów,może ktoś ma u siebie w B7 założone takie z TT to chętnie zobaczę na zdjęciach jak one wyglądają na aucie?
-
[ALL B7] Ledy do DRL
czyli też jak w aukcji poniżej rezystory się jakoś osobno podłącza i cena podobna:mysli: http://www.ebay.de/itm/SMD-LED-xenon-Tagfahrlicht-AUDI-A4-B7-neu-/180591743376?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item2a0c1b5190#ht_4167wt_1190
-
[ALL B7] Felgi od TT które
Witam, który rozmiar będzie lepszy z tych felg od TT i czym się będą różniły,powiem że myślę tylko o oponach do nich 225/45 1. http://allegro.pl/aluminiowe-felgi-oryginalne-audi-tt-17-5x112-i2039915650.html 2. http://allegro.pl/oryginalne-felgi-17-audi-tt-i2033113112.html
-
Felgi od TT/TTS model 8J0
ładne też się rozglądam za większymi,mam 16
-
[ALL B7] [ALL B7] Słaba dioda w podłokietniu
ok. dzięki podłącze i sprawdzę pod baterię