Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marda16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marda16

  1. Ech,po tych tabelkach i przelicznikach właśnie takie mi wychodziły sprężyny tzn.ich(kolory)na przód,bo tył kupiłem (brąz brąz popiel)dlatego się zdziwiłem że tu w aukcji wychodzą one przy większym silniku....
  2. Witam,szukam sprężyn przednich od S-lina kolor (zielony niebieski) by obniżyć moje standardowe zawieszenie i w tej aukcji widać takie kolory ale to jest z silnika 2.7 a ja mam 2.0 TDI czy to to samo? http://moto.allegro.pl/prawe-zawieszenie-przod-audi-a4-8e0-s-line-i2050392603.html
  3. no cóż różnica jest dosyć duża,felgi 17 kupione i na wiosnę wymiana, a sprężyny jak kiedyś zdobędę to dopiero założę,dzięki za zdjęcia dużo przemawiają za obniżeniem powiedz jeszcze Aydaho gdzie kupiłeś sprężyny i czy komplet ,bo ja przednich nie mogę zdobyć?
  4. jeżeli nie obniżę zawieszenia standardowego a włożę 17 felgi to odległość do nadkola się zwiększy czy będzie taka sama jak przy 16-tu calowych kołach bo 17 cali to felga większa ale i opona też, także powinno być to samo
  5. mówisz będzie wiocha bez obniżenia na razie ponad pół roku jak kupiłem sprężyny tylnie od S-lina i nie mogę dobrać do nich przednich bo nie ma na allegro :wallbash[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 15:07_________________________________________________ hmm,no to nie S-line fakt
  6. na wiosnę też chcę założyć koła 17 bo mam 16 i chciałem się zapytać czy macie koledzy jakąś fotkę Avanta na 17-tkach ze standardowym zawieszeniem i z obniżonym z S-lina z oponą 225x45x17 jaka różnica w wyglądzie auta
  7. zakładam że stabilizator przedni
  8. marda16 odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    wyciąłem na pewno dobrze bo tam nie ma innej możliwości,gdy podkręcałem to się podniosły w te otwory wycięte na samą górę do oporu, hmm jutro sprawdzę jeszcze te plastiki ale o ile pamiętam to są na dole jak maska jest podniesiona [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 20:47_________________________________________________no fakt plastiki odwrotnie założone po przełożeniu pryskają jak powinny wyżej, ech ten pośpiech :wallbash:dzięki.
  9. dzięki za podpowiedź to kupię do nich te średnie w chromie powinno być ok
  10. marda16 odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    ja mam założone od dwóch tygodni też wyciąłem otwór i podkręciłem regulacją na samą górę do oporu ale pryskają wedle mnie za nisko tzn.na dolną część piór gdy pracują,a o pryskaniu na dach to nie ma mowy jak wy to robicie?
  11. Ładne autko niech dalej służy jak najlepiej,kółka to chyba 18-tki a zawieszenie standard czy obniżone ?
  12. powiedzcie jeszcze jakie wentylki do moich kupionych felg będą najlepiej pasowały, myślę o chromowych ale jakie bo są całkiem schowane i dłuższe które lepsze?
  13. pewnie na profilu 50 wygodniej czy te twoje HP też asymetryczne i jak się spisują?
  14. przeglądam opinie na forach i przeszukuję allegro i mam pewne typy ;opona asymetryczna,z rantem ochronnym mile widziana,indeks prędkości V lub W bo Y za twarde,będę chyba wybierał między YOKOHAMA C.DRIVE 225/45/17 MICHELIN PILOT SPORT 225/45/17 MICHELIN PILOT PRIMACY 225/45/17 może coś jeszcze.Widzę że może warto skompletować takie oponki z pojedynczych lub parami bo są nowe do 300zł za szt.
  15. Co do kupna opon to muszę poczekać aż sprzedam swoje felgi + opony 16-tki i będzie kaska, także na razie oglądam i czytam opinie akurat dziś rozmawiałem w wulkanizacji o oponach bridgestone z mojego linku i dostałem opinię owszem oponka 1-szej klasy z tym że sportowa i twardsza od np,michelin,pirelli także nie każdemu odpowiada ich twardość szczególnie na nasze drogi a w większości po nich jeżdżę także trochę mnie do nich zniechęcili ale dzięki za chęć pomocy przy wyborze
  16. Ponieważ kupiłem teraz większe felgi 17cali więc rozglądam się za oponami do nich w rozmiarze 225x45x17,czy te opony z linku są w dobrej cenie czy szukać jeszcze lub poczekać do wiosny,w sklepach internetowych chcą za te ponad 500zł? http://moto.allegro.pl/opony-225-45r17-bridgestone-i2047901726.html
  17. 25mm to będzie o 20mm bardziej wysunięte koło niż teraz mam na 16,czy dobrze rozumiem?
  18. a więc kupiłem te 7J X 17 EH2 ET 47 5 X 112 czyli jak założę je na auto to dopiero będzie coś widać czy te 5mm to robi dużą różnicę w stosunku do moich 16,czy trzeba będzie dystans i jaki duży żeby to jakoś wyglądało ?
  19. sprawdzałem gdzieś na jakiejś stronie kalkulatora to wychodzi różnica 0,5cm na tej 17 7J ET47 w stosunku do moich może trzeba dystans jak mówisz że się schowają?
  20. moje to 7J ,a tamte 7J i drugie 8,5J
  21. teraz mam 16-tki oryginały i tam jest ET42 to chyba dużej różnicy do ET47 nie ma i nie trzeba dystansów,może ktoś ma u siebie w B7 założone takie z TT to chętnie zobaczę na zdjęciach jak one wyglądają na aucie?
  22. marda16 odpowiedział(a) na HeresR32 temat w Audi A4 B6/B7
    czyli też jak w aukcji poniżej rezystory się jakoś osobno podłącza i cena podobna:mysli: http://www.ebay.de/itm/SMD-LED-xenon-Tagfahrlicht-AUDI-A4-B7-neu-/180591743376?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item2a0c1b5190#ht_4167wt_1190
  23. Witam, który rozmiar będzie lepszy z tych felg od TT i czym się będą różniły,powiem że myślę tylko o oponach do nich 225/45 1. http://allegro.pl/aluminiowe-felgi-oryginalne-audi-tt-17-5x112-i2039915650.html 2. http://allegro.pl/oryginalne-felgi-17-audi-tt-i2033113112.html
  24. ładne też się rozglądam za większymi,mam 16
  25. ok. dzięki podłącze i sprawdzę pod baterię

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.