Treść opublikowana przez marda16
-
A4 Avant S-line
też miałem w planach przyciemnić szybki ale syn mi powiedział że to teraz nie na czasie czy coś
-
[B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
Oponki skompletowane i założone na felgi zaraz na auto zobaczymy jak się będą spisywać
-
Gniazda PD a pompowtryskiwacze.
czy myślisz że to najrozsądniejsze wyjście ta regeneracja i czy wiesz gdzie to zrobią dobrze bo w przyszłości też mnie to czeka + wym.wałka?
-
[ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
czyli było dużo za dużo tego oleju u ciebie xkx ,ostatecznie gdzie wymieniałeś i po koszcie to chyba nie dynamiczna wymiana oleju?
-
Oznaczenia sprężyn
Witam,potrzeba mi oznaczenia sprężyn kolorami a poprzednia tabelka nie działa...
-
Spotkanie z sarenką
o fuj, ale w nerkę trafiło...
-
Trasa Wałbrzych-Chrzanów
Witam,pytam się o dojazd z Wałbrzycha do Chrzanowa ponieważ jutro tam jadę,jak najlepiej dojechać czy sa jakieś roboty itp,płatne odcinki A4 chyba są też ,ostatnio jechałem tam z 6-7 lat temu?
-
Spotkanie z sarenką
hmm,nie wiem czy nadleśnictwo czasem coś nie wypłaca:eusathink:
-
[B6 BFB] Sposób na ściągniecie miski olejowej
rama na której siedzi sobie silniczek:naughty:
-
[ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
według równań mi też coś nie pasuje zapomniałem się spytać o tą rozbieżność cenową z ASO ale ich cena usługi kusi,jak by to sprawdzić
-
[ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
A ja dziś dzwoniłem do omawianej tu Długołęki koło Wrocławia i fakt 1.5 h roboty 450zł. koszt wymiany z olejem zalecanym przez serwis:thumbup1:
-
[B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
na Ebay.De podobna cena http://www.ebay.de/itm/SMD-LED-xenon-Tagfahrlicht-AUDI-A4-B7-neu-/180591743376?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item2a0c1b5190#ht_4136wt_1181
-
Antybiotyki a alkohol .... macie doświadczenia ?
- [B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
pozostaje zakup tych bo innych nie widac na horyzoncie http://allegro.pl/zarowki-led-audi-a4-a6-do-jazdy-dziennej-xenon-drl-i2003143022.html- Spotkanie z sarenką
Z tą jazdą na długich światłach i zwierzyną która nie wie gdzie się pcha to chyba prawda bo tak dzik mi wpadł w poprzedni samochód niedaleko za granicą jak wracałem z Niemiec na długich przy ok 100km/godz.nawet go nie widziałem ec:face- Ciekawe badanie,zapraszam do wypełnienia ankiety.
zrobione...- Zawleczka i wkręty do B7 2.0 tdi
podziękował- [B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
no chyba nie mówisz o tych Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. miałem je też w Vectrze C i nic się nie działo przez 2 lata:dance2:- [B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
barwa w opisie żarówek 3400st. wystarczająco biała i dobrze się komponuje z xenonem,trzeba tylko dokupić lepsze w miejsce DRL-ów i będzie komplet:thumbup1:- Zawleczka i wkręty do B7 2.0 tdi
Witam,przy wymianie filtra paliwa zgubiłem zawleczkę która zabezpiecza na górze filtra przewody prosiłbym jej nr. oraz numery wkrętów metalowych podtrzymujacych osłonę skrzyni biegów i wkrętów plastikowych dużych nadkoli, i gdzie to dostanę?- [ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
no to masz dobrą cenę za wymianę oleju w Łodzi 87zł ni jak się to ma do ASO Świdnica 225ZŁ- [B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
W aucie zagościły nowe postojówki, wymieniłem oryginalne które miały żółtą barwę na PHILIPS Blue Vision Tu porównanie..- [ALL B7] Olej w silniku ponad max.
widać jeszcze może być ,silnik chodzi jak zegarek nic nie słychać....- [ALL B7] Olej w silniku ponad max.
Uszczelniacze PD wraz z olejem i filtrami wymienione,czas pokaże co będzie na razie ok- [ALL B7] Olej w silniku ponad max.
Ok,te śruby mocujące PD chyba też kupię bo to niewielkie koszta mimo że w rozmowie z mechanikiem mówił on tylko o kupnie uszczelnień PD ... - [B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320