Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marda16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marda16

  1. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy lusterka zewnętrzne z A4 allroada pasują do B8 polifcie ?
  2. nie będzie pasowała ,ona jest do zderzaka s-line...
  3. poza wymianą czy wywaleniem dpf ?
  4. pisałem do nich o cenę,terminy itp. hamownię mają bo pisali a o resztę musisz sam się dowiedzieć ,mi poleca ich olinek2 z forum który współpracuje z nimi możesz pisać do niego...
  5. Będę u nich robił niedługo http://vagsystems.com/tuning
  6. Witam,znalazłem listwy progowe s-line w ogłoszeniu ale są one w Garwolinie i handlarz ma jakąś umowę z kurierską firmą że zabiera części od nich do 1.5 m. i mi ich nie wyśle, jak mogę załatwić przesyłkę w inny sposób do Wałbrzycha ?
  7. Cztery oringi + wtyczka dwupinowa do magla =120zł ASO SKODA ,też tak drogo płaciliście ?
  8. Ok. dzięki będę pamiętał
  9. Nowe zdjęcia z lotką i zderzakiem S-line
  10. Maskę oszczędzisz od piaskowania ale zderzak i reflektory już nie jeżeli w tym celu założyłeś To na maskę... ładne felgi
  11. Mam to samo co Ty ale po zmianie kół na 18'' trzeba było obniżyć bo wygląd był nie do akceptacji a najtańszym i najprostszym sposobem były sprężyny Eibach kosztem komfortu jazdy .
  12. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki za propozycje, teraz zostaje tylko zmierzenie odległości do brzegu błotnika przód i tył żeby nie wychodziło koło poza obrys auta. Te przykręcane dystanse do piasty są droższe i tu chodzi tylko o wygodę przy demontaż-montaż koła czy też jest inne uzasadnienie tej ceny ? http://dystom.pl/pl/c/A4S4-B8-/272/1/default/3
  13. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam 18'' koła z ET45 i nie ciekawie to wygląda i myślę o założeniu dystansów na przód i tył, Eibachy wiadomo firma ale czy ktoś coś montował tańszego i w miarę było ok ?
  14. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zapłon wystarczy.
  15. pod wpływem własnego ciężaru tzn.muszę sprawdzić młot trzymając dłutem do góry ? łatwo się nie blokuje pokrętło -czyli pokrętło musi ciężko czy lekko przeskakiwać ?
  16. ok, pisał że jest możliwość kucia na miejscu...
  17. dny Dzięki za podpowiedź bo widzę że to porządny sprzęt z tej serii ,jest niedaleko mnie taka w lombardzie BOSCH GBH5 DCE mam na coś zwrócić uwagę sprawdzając ją ?
  18. widzę że chyba też inne marki podrabiają ,jak tak sobie porównując np,fajny Bosch z dobrymi parametrami http://allegro.pl/mlot-udarowy-bosch-hammer-gbh-4-dfe-1400w-i6792003798.html a Makita o której piszesz to za 500zł nic mocnego chyba nie kupię a chodzi mi przede wszystkim o kucie dlatego szukam w używkach... tu jeszcze coś znalazłem to już chyba oryginał https://www.olx.pl/oferta/mlot-udarowy-dewalt-dw570k-CID628-IDlHkBU.html
  19. Witam,szukam dobrego młota do 400zł trafiłem na ogłoszenia z młotami Hilti TE56 i widzę że są dwa typy tego modelu z diodami w rączce i bez diod które można kupić nawet nowe po 400zł czy miał ktoś styczność z tym sprzętem a może coś podpowiedzieć co wybrać w tej cenie 300-400 podobnego używane marki ? https://loombard.sprzedajemy.pl/mlot-udarowy-hilti-te-56-na-sprzedaz-nr47043442
  20. a tego typu widziałeś http://allegro.pl/grill-audi-a4-sline-s4-atrapa-rs4-s-line-abt-chrom-i6785841189.html
  21. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    próbowałem zmierzyć na aucie ale nie da rady ,jedynie jak ktoś ma luzem reling to jest możliwość...
  22. Tak ,oraz musisz się liczyć z wiekszym wydatkiem na ewentualne naprawy ich....
  23. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    napisz do Olinek2 on ci pomoże
  24. czytaj temat od początku są zdjęcia i opisy to ci się wyjaśni ,ja tez tam pytałem na pierwszej stronie co i jak ....
  25. taniej widzę nie kupisz https://allegro.pl/motoryzacja?string=koło dojazdowe a5&order=p&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-aut-1-3-0222 kupowałem na allegro można coś wybrać ,trzeba tylko tylny pojemnik plastikowy wyrzucić co jest z lewarkiem i kompresorem i koło weszło tylko muszę dokupić uchwyt na lewarek ,wyżej w poście jest on pokazany bo teraz leży z tyłu za kołem ,u mnie nie ma pianki jest subwoofer u ciebie chyba inaczej nie wiem czy nie musisz pianki tej wymieniać...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.