Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marda16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marda16

  1. Dzięki,myślałem że ten też ładny 🤣
  2. Witam,jestem tu trochę na forum bo miałem wcześniej A4 B7 i B8 i nie zawodziły mnie awaryjnością,także teraz następny kupiłem A4 tylko B9 lecz już w benzynie ze względu na mniejsze roczne przebiegi itp.Mam nadzieję że i ten nie zawiedzie. Wersja S-line,silnik mildhybrid 2.0Tfsi s-tronic,96 tyś nalotu,rocznik 2023 😉 Ostatnia wymiana oleju w skrzyni przy 60 tyś. Oleju w silniku 90 tyś. Także na razie z tym spokój bo rozrząd jeszcze to w przyszłości,ale wyczytałem teraz na forum że trzeba wymienić napinacz i pasek przy rozruszniku-alternatorze bo on co 90-110tyś podlega wymianie okresowej. Jakby coś jeszcze było do serwisowania to proszę o informację. Kilka zdjęć na szybko dziś bo auto kupione w tym tygodniu nawet jeszcz nie myte.
  3. Witam,prawdopodobnie będę jechał do Warszawy na oględziny A4 B9,co byście polecili gdzie się udać w celu oględzin auta od spodu oraz podpięcia i zczytania kodów ewentualnych błędów i stanu silnika.
  4. Miałem kiedyś 18” koła 225/45/18 przy 8J i dobrze to wyglądało ?
  5. Powinno być ok.Ja kupiłem takie opony ale felgi 7J 17” z et33 ale jeszcze nie zakładałem .?
  6. Kładłem się pod auto poobijałem pięścią tłumik i końcówki wszystko się trzyma i bdb. wygląda a rezonans się też uspokoił być może coś tam było między nakładką a rurą , pojeżdżę i zobaczę co będzie dalej,w każdym razie dzięki za zainteresowanie.
  7. Pewien nie jestem bo faktycznie może to być odgłos ze środka tłumika auto z 2011 czyli może się ze środkiem coś dziać, a ile te tłumiki wytrzymują to też nie wiem
  8. Witam,od kilku miesięcy zaczęły mi rezonować końcówki wydechu na wolnych obrotach,dodam że mam oryginalne audi chromowe kupione nowe ok.6 lat temu. Oglądając je wyglądają na ok.chyba że coś w środku jest z ich uchwytami (sprężynami) ale też nie mam pomysłu jak je teraz ściągnąć i zobaczyć .
  9. Mój 8K0 407 696 H do kupienia 8K0 407 696 J ? Sprzedawca nie może mi potwierdzić zgodności.
  10. ESP się uspokoił wszystko poprawnie działa czyli taka adaptacja zdała egzamin ?
  11. Hej, po wymianie kpl, wahaczy tylnych byłem dziś na ustawieniu geometrii i gdy wracałem do domu zapalał mi się esp momentami i coś tam szorowało itp. czy jak zrobię taką adaptację w czasie jazdy jak opisujesz wyżej to powróci ten czujnik skrętu do normy i nie będę musiał kabla podłączać ? ?
  12. Zobacz ,pooglądaj, porównaj ceny i których jest większy wybór i wybierz,większego znaczenia to tak nie ma,przynajmniej u mnie tak było ?
  13. Tak masz rację, inaczej myślałem a inaczej napisałem ?
  14. Powinno być ok.ale niech inni się też wypowiedzą.
  15. 235/45 ogólnie będzie niższy profil niż przy 225/45 ,mam też założone sprężyny Eibacha -35 Wykręciłem też górne mocowanie osłony nadkola przymocowane do rantu błotnika bo ocierało ?‍♂️oczywiście ten rozmiar zaniża coś tam prędkość
  16. U mnie dla wygody są 225/45 ale jestem wyjątkiem na forum ? większość chyba ma 235/30 a niektórzy też 225/40/19
  17. marda16 odpowiedział(a) na marda16 temat w Audi A4 B8
    I to będzie ten ?? można też imbusem ale …..? ? dzięki chłopaki ?
  18. marda16 odpowiedział(a) na marda16 temat w Audi A4 B8
    A no widzisz to zostaje mi wystrugać z patyka ????
  19. marda16 odpowiedział(a) na marda16 temat w Audi A4 B8
    No i faktycznie jakiś ciężki temat z tym będzie bo klucz z 1 linku kupiłem i nie pasuje ?‍♂️a wzrokowo i po zmierzeniu wewnętrznej przekątnej powinien wejść, innych kluczy nie mają, odeślę i zapytam się jeszcze w serwisie VW.
  20. marda16 odpowiedział(a) na marda16 temat w Audi A4 B8
    Dzięki,zmierzę jaka śruba i coś powinno podpasować w razie niepewności zadzwonię do sprzedawców ?
  21. marda16 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, jaki tu klucz przychodzi i gdzie go kupić do rozkręcenia zacisku z a4 b8 jest to zacisk pod tarczę 320mm ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.