Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wicek2.8

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wicek2.8

  1. WESOŁYCH ŚWIĄT !!! życzy wicek
  2. Kolejna v6 :> no i dobry wybór, powodzenia w modach pozdro
  3. czyli nie będziemy sami [br]Dopisany: 24 Październik 2010, 10:45_________________________________________________ja z kolegą wlece i może brata namówię
  4. a wjazd na tor to za free[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 10:31_________________________________________________ale ktoś będzie na 16
  5. pot dziś aktualny [br]Dopisany: 24 Październik 2010, 10:14_________________________________________________spot
  6. No działo się działo, wiesz te grzyby to tylko przykrywka
  7. kope lat co tam u Ciebie ? no na spota miałem wleciec ale kobieta na grzyby mnie wyciągła :gwizdanie: o tej godzinie i tej porze na grzyby ?? byłem wcześniej ale jakoś tak dłużej nam zeszło w tym lesie hehe
  8. na następnego wlece :>[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:54_________________________________________________ kope lat co tam u Ciebie ? No teraz mam więcej czasu bo na delegacje nie wyjeżdżam, poza tym wszystko po staremu, stan cywilny bez zmian, dziecka nie mam
  9. kope lat co tam u Ciebie ? no na spota miałem wleciec ale kobieta na grzyby mnie wyciągła :gwizdanie:
  10. Siema chłopaki
  11. to teraz spoty w KC ? dobra uciekam
  12. to teraz spoty w KC ?
  13. swięte słowa nic ide spac o 4 musze wstac i 350km jechac pozdrawiam
  14. właśnie ... sto lat Was nie widziałem no jakos tak wychodzi non stop w delegacji wiec porażka
  15. widze że spot sie udał szkoda że ostatnio nie moge dotrzec może na następnego wlece
  16. siema niestety nie dotre na spota jestem po weselu masakra
  17. mi to wsio ryba, bliżej mam do M1 czyli ustalone spotykamy sie w M1 o 16g
  18. ja bym proponował dzis Strzeszynek lub M1
  19. tego to nawet najsarsi górale nie wiedzą :> no to mamy problem
  20. wpadniemy z przemem i z nowym klubowiczem, a gdzie bedzie spot
  21. vito lale zrobiłeś
  22. siema jutro na spota nie wlece dzis trinken
  23. siema pany dzieki za wczorajszego spota dopiero dzis pisze, bo wczoraj zawitalismy do PSZ odwiedzić Rakowe strony
  24. pogoda trochę nie teges

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.