Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wicek2.8

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wicek2.8

  1. ja juz mam dosc tego sniegu w domu odsniezac,w pracy tez, rece juz mam jak pudzian
  2. ach ta pogoda narka
  3. yo cycu :>
  4. no własnie
  5. :: u mnie nie jest zle ale dzis od rana szaleje burza sniezna
  6. orange nie daje rady
  7. a u nas jest taki lud na drogach ze pługi do rowu wpadaja :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 20:49_________________________________________________ siemanko Rakko siema siema a wcześniej nie wysyłałeś tego posta też mi się wydaję, że mam jakieś de że we wysłałem ale cos mi szfankuje net
  8. siemanko Rakko siema siema
  9. nic to ja spadam obejrzeć jakiś filmik
  10. jaką robisz ? ja dzis miałem grochówke chińską :gwizdanie: to sie nie postarałes
  11. jaką robisz ? ja dzis miałem grochówke
  12. he, mnie juz sie konczy
  13. od czasu aż się jedno skończy do czasu aż otworzysz następne? cool1 powiedzmy [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 21:13_________________________________________________cycu to wpadniesz jutro [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 21:20_________________________________________________ mam do ciebie płyte
  14. ale jak chcesz to cos sie wymysli miałem tylko jednego może mi podrzucisz jakiś czteropak nie do rady bo ja juz jestem po 5 :beer1: jak masz kierowce i za dużo waluty to wbijaj do mnie nie do rady nie mam kierowcy [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 21:09_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: co za luj
  15. miałem tylko jednego może mi podrzucisz jakiś czteropak nie do rady bo ja juz jestem po 5 :beer1: to ładnie doisz no co ty ja tak od czasu do czasu :gwizdanie:
  16. Ilona mi zaraz przyniesie piwko bo idzie do sklepu to niech też dla mnie weźmie :gwizdanie: czekam myslałem ze nie pijesz
  17. miałem tylko jednego może mi podrzucisz jakiś czteropak nie do rady bo ja juz jestem po 5 :beer1: ale jak chcesz to cos sie wymysli
  18. miałem tylko jednego może mi podrzucisz jakiś czteropak nie do rady bo ja juz jestem po 5 :beer1:
  19. a browarka sącze naughty no to przemko ile juz padło? :beer1:
  20. i w zimę zimny łokieć walisz moje czarne szybki u Ciebie przejda dobre z czego ta radość z tego jak policje zobaczysz szyby w dół cicho bo sie wyda :polew: sory cycu
  21. moje czarne szybki u Ciebie przejda dobre z czego ta radość z tego jak policje zobaczysz szyby w dół
  22. moje czarne szybki u Ciebie przejda dobre
  23. siema wszytkim
  24. po co ci czat poznańskie wystarczają tylko jak tak dalej będzie wiary przybywac to jest pare opcji....albo ja nie nadąże albo przeglądarka sie spierdol...od odświeżania ciągłego spokojnie ...niegdyś pisało tu kilkanaście osób razem kto tak w ogóle ma największy staż tutaj na Poz. oj ja gdzieś na szarym końcu ;( nie martw sie ja tez :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.