Treść opublikowana przez wicek2.8
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja juz mam dosc tego sniegu w domu odsniezac,w pracy tez, rece juz mam jak pudzian
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ach ta pogoda narka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
yo cycu :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no własnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:: u mnie nie jest zle ale dzis od rana szaleje burza sniezna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
orange nie daje rady
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a u nas jest taki lud na drogach ze pługi do rowu wpadaja :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 20:49_________________________________________________ siemanko Rakko siema siema a wcześniej nie wysyłałeś tego posta też mi się wydaję, że mam jakieś de że we wysłałem ale cos mi szfankuje net
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemanko Rakko siema siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic to ja spadam obejrzeć jakiś filmik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaką robisz ? ja dzis miałem grochówke chińską :gwizdanie: to sie nie postarałes
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaką robisz ? ja dzis miałem grochówke
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
he, mnie juz sie konczy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
od czasu aż się jedno skończy do czasu aż otworzysz następne? cool1 powiedzmy [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 21:13_________________________________________________cycu to wpadniesz jutro [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 21:20_________________________________________________ mam do ciebie płyte
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale jak chcesz to cos sie wymysli miałem tylko jednego może mi podrzucisz jakiś czteropak nie do rady bo ja juz jestem po 5 :beer1: jak masz kierowce i za dużo waluty to wbijaj do mnie nie do rady nie mam kierowcy [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 21:09_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: co za luj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
miałem tylko jednego może mi podrzucisz jakiś czteropak nie do rady bo ja juz jestem po 5 :beer1: to ładnie doisz no co ty ja tak od czasu do czasu :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ilona mi zaraz przyniesie piwko bo idzie do sklepu to niech też dla mnie weźmie :gwizdanie: czekam myslałem ze nie pijesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
miałem tylko jednego może mi podrzucisz jakiś czteropak nie do rady bo ja juz jestem po 5 :beer1: ale jak chcesz to cos sie wymysli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
miałem tylko jednego może mi podrzucisz jakiś czteropak nie do rady bo ja juz jestem po 5 :beer1:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a browarka sącze naughty no to przemko ile juz padło? :beer1:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i w zimę zimny łokieć walisz moje czarne szybki u Ciebie przejda dobre z czego ta radość z tego jak policje zobaczysz szyby w dół cicho bo sie wyda :polew: sory cycu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moje czarne szybki u Ciebie przejda dobre z czego ta radość z tego jak policje zobaczysz szyby w dół
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moje czarne szybki u Ciebie przejda dobre
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema wszytkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po co ci czat poznańskie wystarczają tylko jak tak dalej będzie wiary przybywac to jest pare opcji....albo ja nie nadąże albo przeglądarka sie spierdol...od odświeżania ciągłego spokojnie ...niegdyś pisało tu kilkanaście osób razem kto tak w ogóle ma największy staż tutaj na Poz. oj ja gdzieś na szarym końcu ;( nie martw sie ja tez :gwizdanie: