Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wicek2.8

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wicek2.8

  1. no jakas chwilke [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:40_________________________________________________ no nieraz zle to sie konczy w tamtym roku troche mnie kosztował poslizg widocznie wpadles w niego przez przypadek miał byc kontrolowany a wyszło inaczej i to na swym podwórku :gwizdanie: u mnie ziom jeden w pracy Subaru Impreze WRX kupił w pierwszy dzień obrót na placu mu nie wyszedł i tyłeczkiem o inne auto zahaczył ładny kozak
  2. no jakas chwilke [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:40_________________________________________________ no nieraz zle to sie konczy w tamtym roku troche mnie kosztował poslizg widocznie wpadles w niego przez przypadek miał byc kontrolowany a wyszło inaczej i to na swym podwórku :gwizdanie: A co skasowałeś na podwórku?? zabrałem psa i wpadłem bokiem na drzewo zachciało mi sie bąka
  3. no jakas chwilke [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:40_________________________________________________ no nieraz zle to sie konczy w tamtym roku troche mnie kosztował poslizg widocznie wpadles w niego przez przypadek miał byc kontrolowany a wyszło inaczej i to na swym podwórku :gwizdanie:
  4. no nieraz zle to sie konczy w tamtym roku troche mnie kosztował poslizg
  5. pada w szamotułach
  6. a jednak, madas napewno umyje Eeee....czym dotre to się caly zap....;/ Także odpuszczam....a caly tydzień ma być zj**...pogoda ale chociaż ta sól zmyc stalówki mam całe w rdzy
  7. a jednak, madas napewno umyje musiał bym tez umyc bo juz nie widac koloru
  8. a ja nie mam ESP
  9. verva nie jest zła ale odczułem różnice jak zacząłem tankowac na Shellu
  10. ja mam 20 km
  11. no i znów pada snieg :gwizdanie:
  12. dokładnie tak jak mówisz oglądałem program na tvn i mówili ze to jest gów...
  13. a to czemu? no własnie przecież są energo...... :gwizdanie:
  14. tak to samo [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 17:22_________________________________________________tak mnie sie wydaje
  15. oj odwilży chyba nie bedzie :gwizdanie: myjcie niunie co bedzie to bedzie [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 17:05_________________________________________________Vito to na spota wdepniesz :?:
  16. :polew: nie wątpie :gwizdanie:
  17. dolot niemam przerabiany poprostu założony stożek, teraz dopiero będę robił układ dolotowy aaa myslałem ze masz zrobiony cały dolot
  18. Kędzio a przesłał byś mi foty twego dolotu :?: dzieki z góry
  19. :> wole siedziec za kółkiem :gwizdanie:
  20. Ładny kolor silnik v6 co do pierwszej zmiany to zgodze sie z kolegami lampki poliftowe jak najbardziej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.