Treść opublikowana przez wicek2.8
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
he
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jakas chwilke [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:40_________________________________________________ no nieraz zle to sie konczy w tamtym roku troche mnie kosztował poslizg widocznie wpadles w niego przez przypadek miał byc kontrolowany a wyszło inaczej i to na swym podwórku :gwizdanie: u mnie ziom jeden w pracy Subaru Impreze WRX kupił w pierwszy dzień obrót na placu mu nie wyszedł i tyłeczkiem o inne auto zahaczył ładny kozak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jakas chwilke [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:40_________________________________________________ no nieraz zle to sie konczy w tamtym roku troche mnie kosztował poslizg widocznie wpadles w niego przez przypadek miał byc kontrolowany a wyszło inaczej i to na swym podwórku :gwizdanie: A co skasowałeś na podwórku?? zabrałem psa i wpadłem bokiem na drzewo zachciało mi sie bąka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jakas chwilke [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:40_________________________________________________ no nieraz zle to sie konczy w tamtym roku troche mnie kosztował poslizg widocznie wpadles w niego przez przypadek miał byc kontrolowany a wyszło inaczej i to na swym podwórku :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nieraz zle to sie konczy w tamtym roku troche mnie kosztował poslizg
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pada w szamotułach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jednak, madas napewno umyje Eeee....czym dotre to się caly zap....;/ Także odpuszczam....a caly tydzień ma być zj**...pogoda ale chociaż ta sól zmyc stalówki mam całe w rdzy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jednak, madas napewno umyje musiał bym tez umyc bo juz nie widac koloru
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja nie mam ESP
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
verva nie jest zła ale odczułem różnice jak zacząłem tankowac na Shellu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam 20 km
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i znów pada snieg :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dokładnie tak jak mówisz oglądałem program na tvn i mówili ze to jest gów...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to czemu? no własnie przecież są energo...... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak to samo [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 17:22_________________________________________________tak mnie sie wydaje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj odwilży chyba nie bedzie :gwizdanie: myjcie niunie co bedzie to bedzie [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 17:05_________________________________________________Vito to na spota wdepniesz :?:
-
[INNE] Lexus GS300 1st gen. JZS147 umyte fotki 1sza str.
:polew: nie wątpie :gwizdanie:
-
[B5 AAH] Moja 2.8 Quattro
dolot niemam przerabiany poprostu założony stożek, teraz dopiero będę robił układ dolotowy aaa myslałem ze masz zrobiony cały dolot
-
[B5 AAH] Moja 2.8 Quattro
Kędzio a przesłał byś mi foty twego dolotu :?: dzieki z góry
-
[INNE] Lexus GS300 1st gen. JZS147 umyte fotki 1sza str.
:> wole siedziec za kółkiem :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
- [B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
troche jest V6- [B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
Ładny kolor silnik v6 co do pierwszej zmiany to zgodze sie z kolegami lampki poliftowe jak najbardziej - [B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r