Treść opublikowana przez wicek2.8
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
40stron... dawno tak nie było... :gwizdanie: masakra za mej kadencji tego nie było :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przemko nie podglądaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam wszystkich, ja pitole ile postów wczoraj poszło nie ogarniam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na giełdzie używke dostaniesz za 100zł tak mi sie cos o uszy odbiło no sam widzisz po co sie babrac z tym wymienic i juz mam racje he [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:16_________________________________________________też spadam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na giełdzie używke dostaniesz za 100zł tak mi sie cos o uszy odbiło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przecież vodka jest dla ludzi co nie [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:04_________________________________________________wentyl a co dokładnie stało sie z osłoną wódke za kołnierz tez nie wylewm :naughty: a osłona już pada zawias w dole śnieg zmarznięty robi swoje bo przemko sie trudni plastikami a dokładnie spawaniem może dało by rade pospawac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przecież vodka jest dla ludzi co nie [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:04_________________________________________________wentyl a co dokładnie stało sie z osłoną
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na kontrakt mnie wy***ali az tam bliżej nie mogli :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 19:55_________________________________________________ za szeroko poszłem [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 19:52_________________________________________________ czy ja wiem, raczej degustatorzy degustatorzy poniżej 3 litrów nie siadamy co :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za szeroko poszłem [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 19:52_________________________________________________ czy ja wiem, raczej degustatorzy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemanko Wicek doszedłeś już do siebie no pewnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitac wszystkich
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieki chłopaki za spota sory ze sie nie pożegnałem zakręciłem sie :gwizdanie: [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 20:10_________________________________________________ Vito dobry pomysł z tym szkoleniem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic to ja uciekam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja na ten okres zimowy musiałem zmienic auto bo robiłem za pług :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ż od worów nas tu nie wyzywaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
możesz być pewny że nie tylko Ty.... dzieki podniosłas mnie na duchu :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale do domu dojechałeś więc nie ma co narzekać ale prąd jeszcze masz.... :gwizdanie: prąd jest to dasz sobie rade... ja łopate worze ze sobą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam juz dosc sniegu nie wiem jak w poznaniu ale u nas to masakra zaspy po 2m
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale prąd jeszcze masz.... :gwizdanie: prąd jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemanko Wicek wszystko gra ... a co u Ciebie ? szkoda gadac walcze z zimą[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 23:13_________________________________________________zasypało mnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wpadłem zobaczyc co sie dzieje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hejka wszystkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przepraszam najmocniej no dobra, będę tak wspaniałomyślna i Cie rozgrzeszam dzięki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przepraszam najmocniej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spadam chłopaki narta