Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wicek2.8

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wicek2.8

  1. 40stron... dawno tak nie było... :gwizdanie: masakra za mej kadencji tego nie było :gwizdanie:
  2. przemko nie podglądaj
  3. witam wszystkich, ja pitole ile postów wczoraj poszło nie ogarniam
  4. na giełdzie używke dostaniesz za 100zł tak mi sie cos o uszy odbiło no sam widzisz po co sie babrac z tym wymienic i juz mam racje he [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:16_________________________________________________też spadam
  5. na giełdzie używke dostaniesz za 100zł tak mi sie cos o uszy odbiło
  6. przecież vodka jest dla ludzi co nie [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:04_________________________________________________wentyl a co dokładnie stało sie z osłoną wódke za kołnierz tez nie wylewm :naughty: a osłona już pada zawias w dole śnieg zmarznięty robi swoje bo przemko sie trudni plastikami a dokładnie spawaniem może dało by rade pospawac
  7. przecież vodka jest dla ludzi co nie [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:04_________________________________________________wentyl a co dokładnie stało sie z osłoną
  8. na kontrakt mnie wy***ali az tam bliżej nie mogli :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 19:55_________________________________________________ za szeroko poszłem [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 19:52_________________________________________________ czy ja wiem, raczej degustatorzy degustatorzy poniżej 3 litrów nie siadamy co :polew: :polew: :polew: :polew:
  9. za szeroko poszłem [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 19:52_________________________________________________ czy ja wiem, raczej degustatorzy
  10. siemanko Wicek doszedłeś już do siebie no pewnie
  11. Powitac wszystkich
  12. dzieki chłopaki za spota sory ze sie nie pożegnałem zakręciłem sie :gwizdanie: [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 20:10_________________________________________________ Vito dobry pomysł z tym szkoleniem
  13. nic to ja uciekam
  14. ja na ten okres zimowy musiałem zmienic auto bo robiłem za pług :gwizdanie:
  15. ż od worów nas tu nie wyzywaj
  16. możesz być pewny że nie tylko Ty.... dzieki podniosłas mnie na duchu :>
  17. ale do domu dojechałeś więc nie ma co narzekać ale prąd jeszcze masz.... :gwizdanie: prąd jest to dasz sobie rade... ja łopate worze ze sobą
  18. mam juz dosc sniegu nie wiem jak w poznaniu ale u nas to masakra zaspy po 2m
  19. ale prąd jeszcze masz.... :gwizdanie: prąd jest
  20. siemanko Wicek wszystko gra ... a co u Ciebie ? szkoda gadac walcze z zimą[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 23:13_________________________________________________zasypało mnie
  21. wpadłem zobaczyc co sie dzieje
  22. hejka wszystkim
  23. przepraszam najmocniej no dobra, będę tak wspaniałomyślna i Cie rozgrzeszam dzięki
  24. przepraszam najmocniej
  25. spadam chłopaki narta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.