Treść opublikowana przez wicek2.8
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Yo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja moge go pomalowac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a płynie pod znakiem błota i chlapy, masakra do tego jeszcze zderzak od eski rozwaliłem, został na krawężniku na spocie byłem [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 19:42_________________________________________________siema wicek co tam a no siema chłopaki [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 19:52_________________________________________________ kur... szkoda lexa [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 19:54_________________________________________________przemko zderzak założony
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to tym bardziej będe musiał zrobic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
400 zł w 2 dni Na lewo? Nieeee....normalnie wszystko na legalu [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 20:56_________________________________________________najpierw teoria w tym samym dniu tescik a na drugi dzien manewry na placu i jak wszystko siii zaliczysz to masz papiery w tym samym dniu No to muszę pomyśleć jakbyś sie zdeklarował to daj cynka Wizytówke mam gościa ja teraz u niego robie kurs elektryczny 1 marca mam egzamin na Grobla w poznaniu. Ok dzięki, jakby co odezwę sie [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 21:06_________________________________________________spadam na :beer1: narka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
400 zł w 2 dni Na lewo? Nieeee....normalnie wszystko na legalu [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 20:56_________________________________________________najpierw teoria w tym samym dniu tescik a na drugi dzien manewry na placu i jak wszystko siii zaliczysz to masz papiery w tym samym dniu No to muszę pomyśleć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rako ile dałeś za kurs na widlaka ? 400 zł w 2 dni Na lewo? Trudno było? Bo planuje też zdobyć jakiś papierek [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 20:58_________________________________________________ Hejka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rako ile dałeś za kurs na widlaka ? 400 zł w 2 dni Na lewo?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rako ile dałeś za kurs na widlaka ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Elo [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 20:32_________________________________________________Ooo jest i Wicek przewodnik na spociku heh Siema siema ja przewodnik??? hehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystko co dobre sie kończy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki chłopaki za spota Bartek dzięki za prześwietlenie niuni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiesz zależy jak na to patrzeć komfortu jazdy to nie ma ale 19stka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka, na spota sie wybierasz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema z wieczora [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 18:30_________________________________________________widzę ze nikogo nima
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to sie poślizgaliśmy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrze było by ze byś załapał sie na 2 :go od: no a dziś doszła 3 tura od 14-16, 3 pasowała by lepiej ale to trzeba przedyskutować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema wszysty zapisali sie na 2ture
-
[B5 AAH] Rasowe brzmienie:)
katy out + remus daje niezłe brzmienie, oczywiście dedykowany do 2.8
-
[ALL B5] Problem z wspomaganiem kierownicy?
tak jak juz koledzy pisali jest opcja ze olej jest zużyty lub za gesty, u mnie był za gesty :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hee kupilem zestaw riegera na allegro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to wole żabojadem sie bujać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak chcesz to dam Ci ori zderzak do wiosny sam nie wiem [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 21:45_________________________________________________ciekawe jak to będzie wyglądało z tymi progami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja w tym roku śmigam bez płyty pod silnik...mam za niską zawieche na takie warunki a ja swą niunia nie smigam bo robie za pług
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rece juz mam jak pudzian no to pozazdrościć takiego bicka [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 21:31_________________________________________________ ja juz mam dosc tego sniegu w domu odsniezac,w pracy tez rece juz mam jak pudzian z odśnieżaniem to przejeba....U mnie to sąsiedzi zlewaja sprawe...Z tyłu nieodśnieżaja, jadą po śladach i sruuuu. A ja niski profil z przodu wiec musze większą cześc odgarnąć bo osłone można stracić a to wszędzie tak jest