Treść opublikowana przez wicek2.8
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale będzie też czy nie wiadomo ... będzie tez
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jako kierowca ale nie wiem jak tam przemo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema wszystkim :> ja tez zawitam na spota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziękówka za spota było- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ahhhh wybierałem sie jutro na spota a tu nici- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema wszystkim- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka zła pasa przełamana :dance:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kiedy przewidywany jest nastepny spot- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dlaczemu sory wiem pisałem ze bedziemy, pojechalimy na rozpoczecie sezonu motocrossowego [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:12_________________________________________________jaka frekwencja na spocie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mnie z przemkiem nie bedzie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nie ciekawie dzis jest- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema z ranca :>- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic to ja spadam, do zobaczenia w niedziele- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sto lat gdzieś się podziewał ah na delegacji jestem nie miałem czasu zajrzec na spota w niedzielę zawitacie z Przemem ? :> oczywiscie [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:01_________________________________________________jak tam rako na spocie było a jak zwykle fajnie, szybciej musiałem sie niestety zwinąc ale teraz w niedziele zagoszcze na dłużej no to fajnie, też bede w niedziele [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:20_________________________________________________ sto lat gdzieś się podziewał ah na delegacji jestem nie miałem czasu zajrzec na spota w niedzielę zawitacie z Przemem ? :> oczywiscie [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:01_________________________________________________jak tam rako na spocie było a jak zwykle fajnie, szybciej musiałem sie niestety zwinąc ale teraz w niedziele zagoszcze na dłużej [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:15_________________________________________________ooo dzisiaj na HBO leci Pacyfik...oglądał ktoś??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powoli :beer1:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sto lat gdzieś się podziewał ah na delegacji jestem nie miałem czasu zajrzec na spota w niedzielę zawitacie z Przemem ? :> oczywiscie [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:01_________________________________________________jak tam rako na spocie było- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sto lat gdzieś się podziewał ah na delegacji jestem nie miałem czasu zajrzec- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema chłopaki- [B5 AMX] Moja A4 / S4 2.8Q
Ja robiłem... I :?: moje 2.8 vs 1.8T Bryni zrobione na 193 kuce. Start łeb w łeb, później wydaje mi się że przy wyższej prędkości odchodziłem na długość auta. Są filmy na YT :gwizdanie: :> no to wątpliwości rozwiane :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dam Ci znać po robocie oki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przemko to co jutro sie widzimy :?:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapytaj przemka on w tym siedzi to może pomorze zapytaj przemka on w tym siedzi to może pomorze masz gadu do niego?? 3980424- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapytaj przemka on w tym siedzi to może pomorze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie pomoge nie jestem w temacie - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00