Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wicek2.8

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wicek2.8

  1. ale będzie też czy nie wiadomo ... będzie tez
  2. jako kierowca ale nie wiem jak tam przemo
  3. siema wszystkim :> ja tez zawitam na spota
  4. dziękówka za spota było
  5. ahhhh wybierałem sie jutro na spota a tu nici
  6. Siema wszystkim
  7. Siemka zła pasa przełamana :dance:
  8. kiedy przewidywany jest nastepny spot
  9. dlaczemu sory wiem pisałem ze bedziemy, pojechalimy na rozpoczecie sezonu motocrossowego [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:12_________________________________________________jaka frekwencja na spocie
  10. mnie z przemkiem nie bedzie
  11. no nie ciekawie dzis jest
  12. siema z ranca :>
  13. nic to ja spadam, do zobaczenia w niedziele
  14. sto lat gdzieś się podziewał ah na delegacji jestem nie miałem czasu zajrzec na spota w niedzielę zawitacie z Przemem ? :> oczywiscie [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:01_________________________________________________jak tam rako na spocie było a jak zwykle fajnie, szybciej musiałem sie niestety zwinąc ale teraz w niedziele zagoszcze na dłużej no to fajnie, też bede w niedziele [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:20_________________________________________________ sto lat gdzieś się podziewał ah na delegacji jestem nie miałem czasu zajrzec na spota w niedzielę zawitacie z Przemem ? :> oczywiscie [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:01_________________________________________________jak tam rako na spocie było a jak zwykle fajnie, szybciej musiałem sie niestety zwinąc ale teraz w niedziele zagoszcze na dłużej [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:15_________________________________________________ooo dzisiaj na HBO leci Pacyfik...oglądał ktoś??
  15. powoli :beer1:
  16. sto lat gdzieś się podziewał ah na delegacji jestem nie miałem czasu zajrzec na spota w niedzielę zawitacie z Przemem ? :> oczywiscie [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:01_________________________________________________jak tam rako na spocie było
  17. sto lat gdzieś się podziewał ah na delegacji jestem nie miałem czasu zajrzec
  18. siema chłopaki
  19. Ja robiłem... I :?: moje 2.8 vs 1.8T Bryni zrobione na 193 kuce. Start łeb w łeb, później wydaje mi się że przy wyższej prędkości odchodziłem na długość auta. Są filmy na YT :gwizdanie: :> no to wątpliwości rozwiane :gwizdanie:
  20. dam Ci znać po robocie oki
  21. przemko to co jutro sie widzimy :?:
  22. zapytaj przemka on w tym siedzi to może pomorze zapytaj przemka on w tym siedzi to może pomorze masz gadu do niego?? 3980424
  23. zapytaj przemka on w tym siedzi to może pomorze
  24. ja nie pomoge nie jestem w temacie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.