Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wicek2.8

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wicek2.8

  1. piękna eSka ah... i te 3xxkm szacun
  2. postaram się coś skręcić i w weekend zapodam link-a jaki przebieg ma twoja niunia? niby 176tys hehe widzę że dość sporo osób ma V-ke a nie tylko uturbieni Vka robi swoje oj robi robi nie jedna turbinka nie daje rady
  3. miałbym pietra z tobą jechac respect
  4. będzie w przyszłym tygodniu powiedz tylko czy jest duża różnica? :> dzwięk jak dla mnie lepiej zbiera się z dołu słyszałem dzwiek musze przyznac
  5. vario dzieki za uznanie [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 21:42_________________________________________________ pomyślimy najpierw stożek
  6. :> lampy sa zmienione na po liftingowe 99r to jest stara fota
  7. Witam kolegów Moje oczko w głowie: *auto sprowadzone z Niemiec 2 lata temu *kolor granatowy *rocznik 1995 *przebieg 160000 *silnik 2.8 AAH *napęd Quattro WYPOSAŻENIE: *Abs *klimatr. *el. szyby *el. lusterka *halogeny *centralny zamek *domykanie szyb z pilota *regulacja kiery *podgrzewane lusterka *2x airbag ZMIANY: *zderzak przedni ori rieger *progi ori rieger *dokładka tylnego zderzaka pomalowana w kolor nadwozia *lusterka chrom *białe kerunkowskazy na błotnikach *tylne lampy zmienione na po-liftingowe 99r. *ściągnięte emblematy A4 i 2.8 z klapy *ściągnięte brewki *zawias RH *felgi OZ 18' z chromowanym rantem *opony przód 225/40 tył 245/35 *zaciski pomalowane na czerwono *wycięte katy *tłumik końcowy Remus NASTĘPNE PLANOWANE ZMIANY: *stożek *chrom wokół szyb *co dalej czas pokaże FOTY TROCHE NIEAKTUALNE:
  8. zaspy jak h.... robiłem za pług
  9. ja jechałem godz 30 :gwizdanie:
  10. dzieki koledzy za spota
  11. jakie?? może jakiś striptiz :>
  12. witam kolegów spocik jutro aktualny?
  13. oooo tak to co dzis driftujemy ? nie ma problemu możemy troche posmigać...tylko niunie musze najpierw odśnieżyć tez ide odśnieżyć do zobaczenia
  14. oooo tak to co dzis driftujemy
  15. okolice Poznania zasypane :gwizdanie:
  16. spadam do wyra narta
  17. no tak stary wyjadacz :gwizdanie: pewnie nie jeden cie zna na tej trasie
  18. to pewnie masz juz ze 20 punktów [br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 22:55_________________________________________________ja jak jechałem na weekend nad morze to zaliczyłem dwa radary oczywiście nie widziałem ich [br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 23:02_________________________________________________vario ale ty jesteś kat na samochody
  19. masakra! szeroko
  20. nagrzewnica była zaje**** kamieniem, kupiłem środek do czyszczenia chłodnicy wypłukałem ją no i grzeje
  21. siema chłopaki ogrzewanie zrobione grzeje jak ta lala pozdro
  22. wszystkim śpiochom
  23. miałem ten sam problem okazało śie że miałem zamknięty obieg bo nie działał przycisk od przełanczania obiegu powietrza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.