Treść opublikowana przez wicek2.8
-
[B5 AGB] Srebrna eSa
piękna eSka ah... i te 3xxkm szacun
-
[B5 AMX] Moja A4 / S4 2.8Q
postaram się coś skręcić i w weekend zapodam link-a jaki przebieg ma twoja niunia? niby 176tys hehe widzę że dość sporo osób ma V-ke a nie tylko uturbieni Vka robi swoje oj robi robi nie jedna turbinka nie daje rady
-
[INNE] Lexus GS300 1st gen. JZS147 umyte fotki 1sza str.
miałbym pietra z tobą jechac respect
-
[B5 AMX] Moja A4 / S4 2.8Q
będzie w przyszłym tygodniu powiedz tylko czy jest duża różnica? :> dzwięk jak dla mnie lepiej zbiera się z dołu słyszałem dzwiek musze przyznac
-
[B5 AAH] Moja 2.8 Quattro
vario dzieki za uznanie [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 21:42_________________________________________________ pomyślimy najpierw stożek
-
[B5 AAH] Moja 2.8 Quattro
:> lampy sa zmienione na po liftingowe 99r to jest stara fota
-
[B5 AAH] Moja 2.8 Quattro
Witam kolegów Moje oczko w głowie: *auto sprowadzone z Niemiec 2 lata temu *kolor granatowy *rocznik 1995 *przebieg 160000 *silnik 2.8 AAH *napęd Quattro WYPOSAŻENIE: *Abs *klimatr. *el. szyby *el. lusterka *halogeny *centralny zamek *domykanie szyb z pilota *regulacja kiery *podgrzewane lusterka *2x airbag ZMIANY: *zderzak przedni ori rieger *progi ori rieger *dokładka tylnego zderzaka pomalowana w kolor nadwozia *lusterka chrom *białe kerunkowskazy na błotnikach *tylne lampy zmienione na po-liftingowe 99r. *ściągnięte emblematy A4 i 2.8 z klapy *ściągnięte brewki *zawias RH *felgi OZ 18' z chromowanym rantem *opony przód 225/40 tył 245/35 *zaciski pomalowane na czerwono *wycięte katy *tłumik końcowy Remus NASTĘPNE PLANOWANE ZMIANY: *stożek *chrom wokół szyb *co dalej czas pokaże FOTY TROCHE NIEAKTUALNE:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zaspy jak h.... robiłem za pług
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jechałem godz 30 :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieki koledzy za spota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakie?? może jakiś striptiz :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam kolegów spocik jutro aktualny?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oooo tak to co dzis driftujemy ? nie ma problemu możemy troche posmigać...tylko niunie musze najpierw odśnieżyć tez ide odśnieżyć do zobaczenia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oooo tak to co dzis driftujemy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
okolice Poznania zasypane :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spadam do wyra narta- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no tak stary wyjadacz :gwizdanie: pewnie nie jeden cie zna na tej trasie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to pewnie masz juz ze 20 punktów [br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 22:55_________________________________________________ja jak jechałem na weekend nad morze to zaliczyłem dwa radary oczywiście nie widziałem ich [br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 23:02_________________________________________________vario ale ty jesteś kat na samochody- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
masakra! szeroko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nagrzewnica była zaje**** kamieniem, kupiłem środek do czyszczenia chłodnicy wypłukałem ją no i grzeje- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema chłopaki ogrzewanie zrobione grzeje jak ta lala pozdro- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystkim śpiochom- [ALL B5] Zaparowane szyby :(
miałem ten sam problem okazało śie że miałem zamknięty obieg bo nie działał przycisk od przełanczania obiegu powietrza - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00