Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miomichal

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miomichal

  1. miomichal odpowiedział(a) na MariuszZT temat w Audi A4/S4 B6
    Widziałem, macałem, jechałem, bardzo fajna sztuka
  2. rozumiem że spot dzisiaj jest w PROMENADZIE ??????? Pozdro,
  3. KALI ty zdrajco może i ja dzisiaj wpadne Pozdro,
  4. Spróbuj dowiedzieć się czegoś więcej przy okazji wizyty w Vivie, ok? Ciekawe o co chodzi? Tylko że wtedy c(h)ip robi pa-pa .... ;( ==== Moment, to co oni wymieniają? Sterownik? (fizycznie pudełko) Czy oprogramowanie sterownika? (software) Bylem w Audi-Viva jak sie okazalo dotyczy to oprogramowania do skrzyń typu DSG,Multitronic a nie jak mi powiedziano przez telefon silnika Pozdro,
  5. Audi-VIVA (bo tam serwisowalem auto i dostalem od nich list) rozmawialem z Serwisem typ pwowiedzial ze zmienia sterowniki silnika ale nic wiecej nie chcial powiedziec na jutro sie z nim umówilem. Podobno dotyczy to wielu A4 B6
  6. Wstępnie dowiedzialem sie ze dotyczy to zmiany sterownika silnika w poszczególnych modelach Audi B6 czyli sa to wybrane auta,jest możliwośc po podaniu nr.VIN w ASO otrzymiania informacji czy auto powinno mieć dokonywane zmiany sterownika silnika.
  7. Hejjj.... mam pytanie do was czy ktoś z was dostał list z audi odnośnie zgloszenia sie do ASO na jakąś bezpłatną akcje ?????????? z tego co sie dowiedzialem chodzi o zmiane oprogramowania w B6 2002-2004 ???????? Pozdro,
  8. jest spot 30 Grudnia ?????? POZDRO,
  9. Dzięki wielkie za spota fajnie było poznać nowych ludzi POZDRO,
  10. Ja również wpadne w odwiedziny z A3-Clubu POZDRO,
  11. Można sie umówić że jak bedzie zamknięta to w tej drodze ślepej kolo rądka (na dole) a pózniej można gdzieś pojechać. POZDRO,
  12. Odnośnie spotu czy parkinng Arkadii nie jest dzisiaj czasem zamknięty ????? POZDRO,
  13. Wpadne jeśli można POZDRO, miomichal-A3-club
  14. witam kolegów z A4-Klubu macie dzisiaj spocik w Arkadii ??????
  15. Witam wszystkich klubowiczów A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.