Treść opublikowana przez miomichal
-
S4 Sedan
Widziałem, macałem, jechałem, bardzo fajna sztuka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
rozumiem że spot dzisiaj jest w PROMENADZIE ??????? Pozdro,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
KALI ty zdrajco może i ja dzisiaj wpadne Pozdro,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spróbuj dowiedzieć się czegoś więcej przy okazji wizyty w Vivie, ok? Ciekawe o co chodzi? Tylko że wtedy c(h)ip robi pa-pa .... ;( ==== Moment, to co oni wymieniają? Sterownik? (fizycznie pudełko) Czy oprogramowanie sterownika? (software) Bylem w Audi-Viva jak sie okazalo dotyczy to oprogramowania do skrzyń typu DSG,Multitronic a nie jak mi powiedziano przez telefon silnika Pozdro,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Audi-VIVA (bo tam serwisowalem auto i dostalem od nich list) rozmawialem z Serwisem typ pwowiedzial ze zmienia sterowniki silnika ale nic wiecej nie chcial powiedziec na jutro sie z nim umówilem. Podobno dotyczy to wielu A4 B6
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wstępnie dowiedzialem sie ze dotyczy to zmiany sterownika silnika w poszczególnych modelach Audi B6 czyli sa to wybrane auta,jest możliwośc po podaniu nr.VIN w ASO otrzymiania informacji czy auto powinno mieć dokonywane zmiany sterownika silnika.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hejjj.... mam pytanie do was czy ktoś z was dostał list z audi odnośnie zgloszenia sie do ASO na jakąś bezpłatną akcje ?????????? z tego co sie dowiedzialem chodzi o zmiane oprogramowania w B6 2002-2004 ???????? Pozdro,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest spot 30 Grudnia ?????? POZDRO,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki wielkie za spota fajnie było poznać nowych ludzi POZDRO,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja również wpadne w odwiedziny z A3-Clubu POZDRO,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Można sie umówić że jak bedzie zamknięta to w tej drodze ślepej kolo rądka (na dole) a pózniej można gdzieś pojechać. POZDRO,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Odnośnie spotu czy parkinng Arkadii nie jest dzisiaj czasem zamknięty ????? POZDRO,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wpadne jeśli można POZDRO, miomichal-A3-club
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witam kolegów z A4-Klubu macie dzisiaj spocik w Arkadii ??????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów A4