Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 Sedan


MariuszZT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po 1.5 roku męki w b7 2.0TDi przyszedł czas na wymarzone V8.. :) Auto w 2007 r. przyszło od okupanta. Przed zakupem sprawdziłem Vin i wyszło ze do 2010r regularnie serwisowane w ASO. Ostatni wpis 2012r z przebiegiem 207 tyś. Z historii wyszło równie , że miała 2 szkody, jedna (jeszcze w Niemczech) to prawe tyle drzwi (wymienione poszycie na nowe, czujnik pokazuje ori pierwszą warstwę) a druga to zderzak i maska, generalnie nic co by zagrażało konstrukcji auta :)

Coś o samym aucie..

Audi s4 sedan czarna perła

4.2 V8 BBK Tiptronic.

Przebieg 221 tys.km

Wyposażenie z ciekawszych to:

Fotele skóra+ alcantara w pełnym prądzie i grzaniu

Solardach

Servotronic

Pełen fotochrom

Składane lustra

Bose

Roletki na tylne boczne szyby+ elektryczna na tylną

Dołożone RNS-E w Aso- widnieje w historii.

Łopaty w kierownicy

Kilka fot:

14027025589_56d785700e_n.jpg[/url]14211271632_f6290c8295_n.jpg

14211257962_e28f36f59c_n.jpg14027011029_e9e27305f9_n.jpg

14027012948_93e9dc8d77_n.jpg14213520894_5fa5cec596_n.jpg

14211256352_c138bfe542_n.jpg14210390101_8cfc443327_n.jpg

Oczywiście jest kilka spraw do ogarnięcia.. Np posypała się osłona na przegubie wału, choć myślę, że sam przegub też do wymiany..

Jak kupowałem auto to wysypał taki błąd: 18043 - Powertrain Data Bus: Missing Message from A/C Controller No i nie chodzi klima, choć raz klikając "na chama" ECON na klimatroniku klimatyzacja się załączyła.. Ale tylko raz.. Czy to wina klimatronica? Choć błąd po usunięciu nie wrócił, a klima nie chodzi dalej..

No i miałbym klika pytań do włascicieli BBK, ale to już na PM jeśli byłaby taka możliwość.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esa :naughty: świetne auto , a czy ona nie stała jakiś czas temu na allegro? :wink: pogratulować rurki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esa:naughty::kox:

W sprawach 4.2 to myślę, że Winczako jest klubowym guru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna rzekłbym, że nawet bardzo ale ta błazeria jest :thumbdown:

oj tam chciałbym taka choćby w środku była meblościanka Bieszczady , to jest szczegół który w każdej chwili można zmienić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przy BBK jak klima nie działa to najczęściej silnik trzeba wyjąć na dwór aby się do czegokolwiek dostać. A jak już się go wyjmie to warto zajrzeć do rozrządu, wspomagania itp. Szykuje się poważny pakiet startowy. Ale jak już wszystko ogarniesz frajda jest niesamowita. U mojego siostrzeńca BBK w manualu pali średnio z 10tkm ok. 15 litrów i nauczyła go ekonomicznej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie wymienic kompresor tylko unoszac serducho, jesli nie byl wczesniej walony w zaden sposob, to na milimetry wymienisz. Temat problemow z kompresorem klimy w eSie jest szeroko znany. zachecam do lektury - np fora rs246, audizine itp. pozdr

btw, a lusterka esowe to gdzie????

Gratuluje bo banana te silniki dają nieziemskiego ;-). Byleby zdrowy był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile to pali tak normalnie?:decayed:

moja spaliła dwa zbiorniki w dwa popołudnia:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywne opinie :) Co do spalania to miedzy 16-17l dlatego na pokład wejdzie instalacja gazowa. Niektórym może się to podobać, niektórym nie, ale jeśl ktoś umie liczyć a auto ma być do użytku codziennego to opłaca się zainwestować te ~5k w gaz ;) Dekory- wiadomo :thumbdown: ale to detal, z czasem się zmieni. Co do skrzyni to chciałem automat.

A co do klimy czemu zakładacie najgorsze? Skąd przypuszczenia że to sprężarka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna eSa w sedanie:banan:

Jedyny minus jak dla mnie - automat.

IMO to właśnie plus :decayed: Nie wyobrażam sobie jazdy bez automatu takim autem, sama przyjemność :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po małym rozeznaniu w necie i rzeczowej, półgodzinnej rozmowie z szefem zdecydowałem sie na montaż instalacji gazowej w DC AUTO - Instalacje LPG, auto naprawa, kodowanie modułów, swapy silników, auto elektryk, diagnostyka komputerowa eSka do gazu jedzie 14 maja, takie terminy.. Puki co w aucie wymieniłem filtr paliwa i przegub na wale. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...