Treść opublikowana przez Milczar
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
W grodziu lubię tą małą pocztę przy stacji Bliska Kameralny klimacik tam zawsze bywał Na spocie mnie nie było bo szukałem jakiegoś oznaczonego auta na trasie Milanówek --- Słupsk --- Rowy --- Ustka --- Łeba --- Milanówek ale niestety żadnego nie napotkałem Na następny spocik się wybieram jak coś ogarniemy we wrześniu
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
A idź Pan w .I. z tą pocztą :/ Czasem jak się z dziewczyną na nią przejdę bo ona ma coś do wysłania to normalnie krew mnie zalewa :/ 5 okienek i AŻ 1 otwarte w nim baba, którą chyba z łapanki zgarnęli i wsadzili tam za karę
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Pracuje tam gdzie mieszkam czyli w Milanówku a w Brwinowie mam swą kobietę
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
mariano jak najbardziej wpadaj Gdzie tak mniej więcej się bujasz po BRW bo jestem tam praktycznie codziennie popołudniu w okolicach Wilsona
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
A ja się do Was wypnę rowkiem i nie przyjadę na spota tym razem ponieważ w niedziele o tej porze mam zamiar moczyć jajeczka w Bałtyku W sobotę z rana ruszam do Rowów i wracam dopiero 29.VII na Lady Pank do Milanówka
-
[ALL B5] Którędy antena CB ?
Witam. Kupiłem ostatnio zestaw Alan 109 + Sirio ML-145. Antena na magnesie na środku klapy (sedan), wszystko ładnie zestrojone, problem pojawił się przy próbie przeciągnięcia kabla z klapy do schowka przy kierownicy gdzie siedzi radio. Okazało się, że brakuje 1-1,5m kabla musiałem zrobić przedłużkę. Kabel puszczony w bagażniku po półce, pod kanapą, pod tunelem środkowym wychodzi pod kierownicą. Jestem ciekaw jak Wy macie puszczone kable od anteny, czy też brakowało czy może jest jakiś lepszy sposób na przeciągnięcie kabla z klapy pod kierownicę. Od razu mówię, że nie chce anteny na środku dachu, ma być na klapie.
-
Ulubione piwo!
Nie wiem czy jeszcze ten browar jest ale jak kilka lat temu byłem na Festiwalu Rowerowym w Szklarskiej Porębie to ze znajomymi raczyliśmy się litrami piwa o nazwie KOZACKIE MOCNE. Smak dokładnie taki jak wskazuje nazwa - kozacki
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
A nie można by się w tygodniu zebrać ? W tą niedziele mi też nie pasuje a w następną będę po % więc chyba też odpada A może by ta sobota ;>
-
Ulubione piwo!
Ostatnio tylko Łomża Niepasteryzowane dla smaku i ugaszenia pragnienia Dla samego smaku to Ciechan Miodowe ale to od czasu do czasu Niestety ale większość z tych najpopularniejszych piw nie nadaje się w tej chwili do spożycia. Formę trzyma jeszcze Żubr i Harnaś.
-
[ALL B5] Początek projektu CA
A nie łatwiej by Ci było puścić kabel tak jak w tym temacie ? http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_przeciagniecie_kabla_do_kabiny_montaz_cb_radia-t96379.0.html Ja u siebie mam tak zrobione i jest to naprawdę świetne miejsce. Zasilanie sobie idzie lewym progiem razem ze sterowaniem wzmaka z radia. A tak w ogóle to co żeś się na spocie nie zjawił, byś sobie zobaczył jak to u mnie wygląda.
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Musti co żeś się nie pochwalił swym bogatym dorobkiem artystycznym Zabrałeś ze sobą chociaż parę szkiełek ? Jak Musti zostanie sławny i będzie papieżem to będą jak relikwie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Pod Tesco ja, Moskal i Nosfer. Potem na bułę do MC'a i się jeszcze Musti zjawił.
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Jak dasz radę załatwić jakiś prąd to wezmę. Laptok mi trzyma max 20min na baterii i to gdy nic nie robię.
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Te pane, co Wy mi tu chcecie burdel na dzielni robić Zaraz Wam jakieś myto narzucę za parkowanie pod TESCO w mieście mym M-WEK nie jest pod jurysdykcją Pruszkowa i tak pozostanie :gwizdanie:
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ehhhhh kusisz panie kusisz tymi smyczkami Wieczorno-niedzielny spocik by mi się bardzo widział, jestem na TAK Od 20 jestem wolny
-
Spotkania na drodze
Dziś ok 17 widziane czarne b5 ze wszystkimi ciemnymi szybami, czarnymi lampami z tyłu i ramkami klubowymi na blachach WPR... skręcające do Podkowy Leśnej. Pozdrawiam z granatowej b5 stojącej na światłach. Chciałem machnąć ręką ale za późno zobaczyłem ramki i nie zdążyłem szyby otworzyć
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Można by coś ogarnąć w przyszłym tygodniu Bo ten już się kończy i też mam zawalony a na następny zarezerwuję sobie któryś wieczór.
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Te forumowy spamer kocykowy może by jakiś mały spocik ogarnąć ;> Co tam Pany i Panie myślicie na ten temat ;>
-
Spotkania na drodze
Moskalowa kobieta widziana dziś w pędzącej parówie w Milanówku o 10 Granatowe b5 avant z wielkim logiem OOOO na boku widziane dziś w Wawie ok 11 zaparkowane za Rotundą
-
Spotkania na drodze
Dziś w Błoniu ok 17-17:30 widziane ciemne b5 chyba z przyczepką. Z przodu ramka pod tablice "A4 klub polska" ale jakaś taka inna niż te co są teraz. Numerów nie pamiętam ale raczej nie były "warszawskie". Jeśli to ktoś od nas to pozdrowienia dla kierownika z białego Transita oklejonego Archiwum
-
Gdzie się wybieracie na wakacje:D
Ja ze znajomymi, podobnie jak w zeszłym roku, mam już zarezerwowany domek w Rowach 21-29 sierpień W zeszłym roku pogoda była świetna bo przez cały tydzień po 30*C ciekawe jak będzie w tym roku.
-
Spotkania na drodze
A leciało jakieś IWO przed Tobą ;P na pomarańczowych felgach, czarne w każdym razie Nawet nie wiedziałem, że to jego Ja stałem sobie pod drzewkiem przy Społemie po Twojej lewej więc dlatego mnie nie widziałeś.
-
Spotkania na drodze
Moskal i jego parówa widziany dziś o 19:40 na Wilsona w Brwinowie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
o tu Uploaded with ImageShack.us
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
PARAF Jedziesz z Pruszkowa w stronę Grodziska cały czas Królewską. Przejeżdżasz przez centrum cały czas tą samą trasą i na ostatnich światłach (przejście dla pieszych) patrzysz w lewo i widzisz stojący przy samej trasie kościół św. Anny. Mijasz światła i od razu w lewo na parking. Droga łatwa, szybka i przyjemna Jeśli chcesz to możemy się na parkingu Tesco w Milanówku ustawić i we 3 razem z Klaudiuszem pojedziemy na spota. Namiar na św. Annę 52.104288°N, 20.635031°E 52°6'15''N, 20°38'6''E