Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jacek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jacek

  1. Pytanie do Alvaro.masz kogos kto odkodyje mala navi assin.To sie nazywa rsn.d 2007.pozdrawiam jacek
  2. Witam.pozamontowaniu sterownika do tempomatu.Mam na tablicy blyskoteke,swieca hamulce,EPS elektronika silnika,moze ktos wie co jest?
  3. Witam wszystkich,Kupilem nawigacje na male pieniadze.rsn-d.potrzebuje .zmienic zamocowanie na 2 DIN,moze ktos posiada takie,potrzebuje tez GPS.i adapter fakry
  4. Witam ,moze zapytam inaczej,do jakiej nawigacje sa polskie mapy.Dobre,z duzym pokryciem.Rsn - e to dobre cacko ale moze troche za drogie
  5. Pytanko do Gusia.masz taki sam silnik jezdzisz moze na gazie?
  6. Witam chce zakupic do mojej maszynki nawigacje 8EO 035 192S.to chyba cd plyty,sa do tego polskie mapy>? moze ktos sie orientuje
  7. Czesc Gucio masz chyba dobry pomysl,a gdzie jest ten filter,i jak sie do nieg odobrac
  8. Witam wszystkich,naladowalem klime i dziala na 5%.autko to b6 2002 2,0 alt benzyna. Przy ustawieniu na 18.19 st.ledwo co dmucha,jaka moze byc przczyna? Prosze opare wskazowek. jacek
  9. Witam wszystkich. Mam problem z podlaczeniem tych rzeczy.Trzeba wyslupac kable i podpiac kabel od zmieniarki pod czarna wtyczke od radia.Po podlaczeniu radio nie widzi zmieniarki, ma ktos schemat podlaczenia tych kabli,moze ktos podpowie gdzie jest blad. pozdrawiam jacek
  10. Witam wszystkich.Zamierzam zainstalowac instalacje gazowa.autko a4 B6 2002.2,0 benzyna silnik ALT.4 cyl. Jakie instalacje wchodza w rachube.
  11. Witam zmienilem auto na a4 2.0 benzyna ALT.2002.Chcialbym sie zorientowac jaka instalacje gazowa wlozyc,ktore sa dobre,jakie sa koszta,i pare informacji o pracy tego silnika na gazie. pozdrawiam jacek
  12. Witam,do podlaczenia tempomatu,musisz zmienic ,dzwignie kierunowskazow,na dzwignie z GRA.5 kabli okolo 70 cm,wtyczki 6-palcowej,ktora przychodzi do dzwigni kierunkow,trzeba miec troche schematow VAGU do podlaczenia kabli,ktore laczysz do komputera,potem trzeba to uaktywnic i koniec koszt okolo 400 zl. pozdrawiam jacek
  13. Dzieki za dalsze informacje,sprubujemy z tym co piszesz. Krzynek,do tempomatu potzrzebujesz zmienic hebel/przelacznik do kierunku/ i to wszystko acha jakies krotkie kable od kierownicy do komputera,podpinasz sie pod wtyczke w komputerze.Moj kolega elektryk to robil,ale czy dobrze zrobil? Musisz tez aktywowac tempomat w komputerze,to zrobisz poprzez program vagowski.ö pozdrawiam wszystkich jacek P.s.zobacz ten link u kolegi wyzej.jest dobry
  14. Hallo,próbowalem tak z moim elektrykiem,ale wydaje mi sie ze to kod do 1,9 tdi,ja mam 2,5 tdi.
  15. Hallo.dzieki za pomoc poczytalem troche.nie masz nic o aktywacji ?
  16. zamontowalem tempomat do mojego wozka,audi a4 2,5 tdi 98.Mam problemy z aktywycja tego urzadzenia,w komputerze.Prosze o pomoc w tym temacie.Oraz schemat funkcji przelacznika tempomatu. pozdrawia wszystkich jacek Audi servis odpada za drogi
  17. jacek opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam wszystkich.Pytanko,jakie elementy potrzeba do zalozenia tempomatu w mojej audicy.pozdrawiam wszystkich jacek
  18. WITAM,nie trzeby rozbierac rozrzadu,tylko oslone paska rozrzadu,a co sie z tym wiaze,zderzak,odchylic klime i opuscic chlodnice odkrecic pas przedni z lampami,prawie tak jakbys robil rozrzad ale w tym wypadku bez ruszania rozrzadu. jacek
  19. Hallo pali mi sie juz dlugo lampka od air bagu,stwierdzono prawy air bag ,fotel pasazera,mozna to zlikwidowac,czy tylko wymiana tego cos da pozdrawiam jacek
  20. jacek odpowiedział(a) na jacek temat w Audi A4 B5
    Witam moj mail [email protected] te barany u nas nic nie wiedza dzieki [ Dodano: 12-10-2006, 21:03 ] Hallo,dziekuje za schemat ciekawe czy pasuje do mojego 2,5 tdi.
  21. jacek opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    zakupilem tempomat do A4 2,5tdi 98.moze ktos wie cos o podlaczeniu tego .jakie czynnosci trzeba wykonac aby to podlaczyc. pozdrawiam wszystkich na forum jacek
  22. Hallo.mam a4 v6 v2,5 tdi 98.Wskaznik nie pokazuje temperatury silnika,wie ktos gdzie sa w v6 czujniki temperatuty? i ktory czujnik wplywa na pokazywanie temperatury? Siadlo tez ogrzewanie,czy to ma jakis zwiazek .Z gory dzieki za pomoc jacek
  23. hallo SID,fajnie zrobiles.moglbys wyslac szczegoly,co potrzreba jakas liste albo schematy i opisy pozdrawiam jacek
  24. kochani,audi navi plus a audi navi plus RSN-E DVD 2005,to 2 rozne navigacje,wciaz nie mam odpowiedzi na temat RSN-E
  25. Hallo,mysle,ze 100% to jeszcze nie przegrzany silnik,powoli,nigdy temp nie doszla do 120 (czerwonej kreski).Mysle,ze nieodzowna bedzie wizyta w servisie i sprawdzenie szczelnosci.Nie chetnie to robie bo servisy zdzieraja i robie przewaznie to czego nie chcesz.Murzyn Twoja uwaga byla trafna to nie temat. pozdrawiam Jacek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.