Treść opublikowana przez jacek
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Witam,po podlaczeniu bluetootha,modul z literla Q.nie mam w radiu RSN-E 2006,rysunkow pokazanych przez Ciebie.nie mam tarczy wybieranie i dzwonienia ,nie ma tez ikonki bt,do mnie mozna dzwonic ale ja nie mam jak wybrac numeru.nie ma slowa call na displayu. prosze o jakies wskazowki,kodowanie jest zrobione.
-
[ALL B6] Audi bluetooth
chce zadzwonic z nawigacji,tel nokia 6230,jest na liscie Audi.,tak jak pisza koledzy,powinna przejsc z tel ksiazka moja,przy module Q.mam tez modul D,podstawowy,mpze trzeba cos kodowac,ale pytalem servis Audi,normalnie nie trzeba.moze kable sa zle podlaczony,mam ktos jakis schemat,
-
[ALL B6] Audi bluetooth
Mam juz modul bluetooth.z literka Q.Kabel bez lutowania,do mnie mozna dzwonic,natomiast ja nie moge nigdzie wybrac numeru.nie wchodzi ksiazka tel,ani adresy. moje dane.audi a4 2002.RSN-E 2006 ,MODUL bluetooth z literka Q 2007. PROSZE O JAKIES PODPOWIEDZI
-
[B6 ALT] Problem z wrzuceniem wstecznego
Witam,mam problem ze skrzynia,przy wlaczaniu wstecznego biegu czasem silnik wyje,a bieg tylny nie wchodzi,,po 2-5 razach wchodzi i jest spokoj pare dni. Podobnie przy ruszaniu potrafi szarpnac skrzynia. Moze ktos wie jaki zaklad przeglada automatyvzne skrzynie w woj.zachodnio-pomorskim.
-
[ALL B6] Problem z fabrycznym modułem Bluetooth
ja mam podrobe iphona chinska na 2 karty,ale facet w Audi mial jakiegos ericksona,ktorychodzil bo on do mnie dzwonil 2 metry od auta[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 21:22_________________________________________________jest pare telefonow kompatybilnych z RSN-E
-
[ALL B6] Problem z fabrycznym modułem Bluetooth
facet w audi mial swoj telefon i probowal z niego
-
[ALL B6] Problem z fabrycznym modułem Bluetooth
moj modul to. 8P0 862 335 D[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 21:10_________________________________________________jest jakas liste telefonow ktore dzialaja z rsn-e,ma moze ktos?
-
[ALL B6] Problem z fabrycznym modułem Bluetooth
nie dziala
-
[ALL B6] Problem z fabrycznym modułem Bluetooth
witam,mam problem z telefonem.RSN-E 2006 I BLUETOOTH temic,model D ,2004.Po zainstalowaniu tych urzadzen,mozna do mnie dzwonic i wyswietla telefon,ale ja nie moge dzwonic.nie ma mojej ksiazki.Powiedziano mi w Audi ze nie potrzeba nic kodowac,powinno dzialac.Moje audi to a4 2002 model 2003Potrzebna mi jest lista kompatybilnych telefonow,Facet w serwisie mial jakas nokie ktora dzialala,ale z auta nie mozna dzwonic. Jakby ktos mialciekawe wiadomosci na ten temat bylbym wdzieczna jacek
-
[B6 ALT] Szarpanie przy ruszaniu
swiece nowe 2 tyg.filter nowy.kolega podlaczyl vaga,nie ma bledow
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
mam problem z polaczeniem kable od modulu bluetooth do navi rsn-e.kupilem kabel gdzie jest 5 kabli,ktore trzeba podlaczyc,ewentualnie pare podlutowac,opisujecie jakis kabel ktory ma 3 zyly,moj ma 5 zyl.prosze jakies schematy gdzieto trzeba podlaczyc w kostce navigacji.Moze ma ktos jakis schemat kodowania.Moze jest ktos z zachodniego woj, z vagiem,kto ma o tym pojecie Dziekuje z gory za podpowiedzi.
-
[B6 ALT] Szarpanie przy ruszaniu
Mam problem rano z pierwszym ruszaniem,rano.auto szarpie i nie wchodzi na obroty okolo 500 metrow.Po czym jedzie normalnie. Moze ktos ma pomyslco to moze byc ?
-
Jaki najlepszy silnik do instalacji LPG ?
Witam kolegow,nowy problem,skrzynia jest od spodu mokra,nie dolalem prawie wcale oleju,zaznaczam ze to multtronic.Przu ruszniu troche zrywa,czy ktos mial moze taki problem? Potrzebuje kogos w zachodnio-pomorskim z Vagiem. pozdrawiam
-
[B6 ALT] Świece do gazu
jakie powinno sie uzywac swiece do instalacji gazowej.Audi a4 2,0 benzyna 2002.p-rzebieg 115.000
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Mam pytanko,moze byc modul do a4 2002 8P0 862 335 H.szukam z literka Q ale nie ma nigdzie,jest roznica miedzy D a H? jacek
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Pytanko,mamy w zachodnio-pomorskim jakis zdolnych ludzi.moze jakis zjazd?Alvaro mam juz mikrofon nie szukaj,mozna cos znalezc na ebay.de Co do zegarow to sam nie zrobie, pozdrawiam wszystkich
-
[B6 AVF] Szarpanie przy hamowaniu w Multitronic
zrobilem dzisiaj zalecana adaptacje skrzyni,nic nie dalo .szarpanie przy ruszaniu jest dalej. Moze to problem ze auto chodzi na gas?Zasilanie gasu jest na 1 cewce. Moze koledzy jakies wnioski.Po adaptacji,auto nie wchodzilo na obroty jakies 5 min,musialem to rozjezdzic.Cos nie tak.
-
[B6 AVF] Szarpanie przy hamowaniu w Multitronic
co to jest adaptacja i jak sie to robi[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 23:30_________________________________________________moze ktos powie dlaczego tak sie dzieje,moze za malo oleju?Takie opinie slyszalem.czu ruszam z jedynki czy z automaty to tak sie dzieje.Nie zawsze ale czesto,zwlaszcza jezeli robie to szybko.
-
[B6 AVF] Szarpanie przy hamowaniu w Multitronic
Witam moj problem ze skrzynia,multitronica,to. podzcas normalnego ruszania nastepuje lekkie szarpanie,mialto ktos z Was,co to moze byc,
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam moj rsn -e nie pokazuje nic na desce.Nie mam calego fisu,tylko pokazuje ile moge zrobic na baku.a4 b6 2002. czy mozna dorobic albo programowac FIS ?sam przelacznik nie zalatwia tego.napewno. jacek
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
witam,czy model 8E0 862 335 i model 8E0 862 335 Q,bedzie dzialal z moim rsn-e.2006/Audi a4 2002 czy ma ktos mikrofon do sprzedania, jacek
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Dzieki za liste .Model Q jest najlepszym rozwiazaniem.Bedzie dzialac z moim autem a4 B6 2002. Dostalem kabel do polaczenia rsn z interface,ale sa kable ktore trzeba lutowac,mam ktos jakis schemat,jak to polutowac
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Witam,wie ktos moze co to za modul nr audi.4E0 862 335 pozdrawia wszystkich jacek
-
[ALL B6] Nawigacja RSN-E
Witam wreszcie dorobilem sie ten nawigacji,ale mam troche problemow 1.nie czyta mp3,moze jakies swoje plyty musi miec?Jakas inna forma zapisu? 2.Gdzie moge dostac polskie menu do tego rsn-e 2006 i jak sie to wgrywa? 3.Potrzebuje wiazke kabli laczacych interace Audi Bluetooth z RSN. Dziekuje z gory za podpowiedzi pozdrawiam jacek
-
[RNS-E] Nowe mapy 2008, nowy software
Witam wszystkich,prosze podac jakie karty chodza na 100% mam RSN-e 2006.mam problem nastepny nie czyta mp3,jakie plyty czyta? jak zapisac te mp3.Nastepny problem,zakupilem audi interface blouetouh,brakuje mi kabla ktory to laczy,gdzie mozna to dostac? pozdrawiam i dziekuje za podpowiedzi[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 10:25_________________________________________________Zapomnialem o jednej rzeczy. Dowiedzialem sie ze jest software z polskim menu do RSN-E.Jak to sie wczytuje i kto moze mi to podeslac.albo gdzie moge to dostac