Treść opublikowana przez jacek
-
[B6 ALT] Pytanie o nawigację
Pytanie do Alvaro.masz kogos kto odkodyje mala navi assin.To sie nazywa rsn.d 2007.pozdrawiam jacek
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam.pozamontowaniu sterownika do tempomatu.Mam na tablicy blyskoteke,swieca hamulce,EPS elektronika silnika,moze ktos wie co jest?
-
[B6 ALT] Pytanie o nawigację
Witam wszystkich,Kupilem nawigacje na male pieniadze.rsn-d.potrzebuje .zmienic zamocowanie na 2 DIN,moze ktos posiada takie,potrzebuje tez GPS.i adapter fakry
-
[B6 ALT] Pytanie o nawigację
Witam ,moze zapytam inaczej,do jakiej nawigacje sa polskie mapy.Dobre,z duzym pokryciem.Rsn - e to dobre cacko ale moze troche za drogie
-
[B6 ALT] Problem z klimatyzacją
Pytanko do Gusia.masz taki sam silnik jezdzisz moze na gazie?
-
[B6 ALT] Pytanie o nawigację
Witam chce zakupic do mojej maszynki nawigacje 8EO 035 192S.to chyba cd plyty,sa do tego polskie mapy>? moze ktos sie orientuje
-
[B6 ALT] Problem z klimatyzacją
Czesc Gucio masz chyba dobry pomysl,a gdzie jest ten filter,i jak sie do nieg odobrac
-
[B6 ALT] Problem z klimatyzacją
Witam wszystkich,naladowalem klime i dziala na 5%.autko to b6 2002 2,0 alt benzyna. Przy ustawieniu na 18.19 st.ledwo co dmucha,jaka moze byc przczyna? Prosze opare wskazowek. jacek
-
[B6 ALT] Radio chorus II i cd changer
Witam wszystkich. Mam problem z podlaczeniem tych rzeczy.Trzeba wyslupac kable i podpiac kabel od zmieniarki pod czarna wtyczke od radia.Po podlaczeniu radio nie widzi zmieniarki, ma ktos schemat podlaczenia tych kabli,moze ktos podpowie gdzie jest blad. pozdrawiam jacek
-
[B5 ABC] Jaką instalację założyć ?
Witam wszystkich.Zamierzam zainstalowac instalacje gazowa.autko a4 B6 2002.2,0 benzyna silnik ALT.4 cyl. Jakie instalacje wchodza w rachube.
-
[B6 ALT] instalacja gazowa
Witam zmienilem auto na a4 2.0 benzyna ALT.2002.Chcialbym sie zorientowac jaka instalacje gazowa wlozyc,ktore sa dobre,jakie sa koszta,i pare informacji o pracy tego silnika na gazie. pozdrawiam jacek
-
[B5 2.5 TDI] Tempomat - obsługa, aktywacja
Witam,do podlaczenia tempomatu,musisz zmienic ,dzwignie kierunowskazow,na dzwignie z GRA.5 kabli okolo 70 cm,wtyczki 6-palcowej,ktora przychodzi do dzwigni kierunkow,trzeba miec troche schematow VAGU do podlaczenia kabli,ktore laczysz do komputera,potem trzeba to uaktywnic i koniec koszt okolo 400 zl. pozdrawiam jacek
-
[B5 2.5 TDI] Tempomat - obsługa, aktywacja
Dzieki za dalsze informacje,sprubujemy z tym co piszesz. Krzynek,do tempomatu potzrzebujesz zmienic hebel/przelacznik do kierunku/ i to wszystko acha jakies krotkie kable od kierownicy do komputera,podpinasz sie pod wtyczke w komputerze.Moj kolega elektryk to robil,ale czy dobrze zrobil? Musisz tez aktywowac tempomat w komputerze,to zrobisz poprzez program vagowski.ö pozdrawiam wszystkich jacek P.s.zobacz ten link u kolegi wyzej.jest dobry
-
[B5 2.5 TDI] Tempomat - obsługa, aktywacja
Hallo,próbowalem tak z moim elektrykiem,ale wydaje mi sie ze to kod do 1,9 tdi,ja mam 2,5 tdi.
-
[B5 2.5 TDI] Tempomat - obsługa, aktywacja
Hallo.dzieki za pomoc poczytalem troche.nie masz nic o aktywacji ?
-
[B5 2.5 TDI] Tempomat - obsługa, aktywacja
zamontowalem tempomat do mojego wozka,audi a4 2,5 tdi 98.Mam problemy z aktywycja tego urzadzenia,w komputerze.Prosze o pomoc w tym temacie.Oraz schemat funkcji przelacznika tempomatu. pozdrawia wszystkich jacek Audi servis odpada za drogi
-
audi a4 98 2,5 tdi tempomat
Witam wszystkich.Pytanko,jakie elementy potrzeba do zalozenia tempomatu w mojej audicy.pozdrawiam wszystkich jacek
-
[B5 1.8] Problem z temeraturą silnika.
WITAM,nie trzeby rozbierac rozrzadu,tylko oslone paska rozrzadu,a co sie z tym wiaze,zderzak,odchylic klime i opuscic chlodnice odkrecic pas przedni z lampami,prawie tak jakbys robil rozrzad ale w tym wypadku bez ruszania rozrzadu. jacek
-
air bag
Hallo pali mi sie juz dlugo lampka od air bagu,stwierdzono prawy air bag ,fotel pasazera,mozna to zlikwidowac,czy tylko wymiana tego cos da pozdrawiam jacek
-
[B5]tempomat
Witam moj mail [email protected] te barany u nas nic nie wiedza dzieki [ Dodano: 12-10-2006, 21:03 ] Hallo,dziekuje za schemat ciekawe czy pasuje do mojego 2,5 tdi.
-
[B5]tempomat
zakupilem tempomat do A4 2,5tdi 98.moze ktos wie cos o podlaczeniu tego .jakie czynnosci trzeba wykonac aby to podlaczyc. pozdrawiam wszystkich na forum jacek
-
[B5 1.8] Problem z temeraturą silnika.
Hallo.mam a4 v6 v2,5 tdi 98.Wskaznik nie pokazuje temperatury silnika,wie ktos gdzie sa w v6 czujniki temperatuty? i ktory czujnik wplywa na pokazywanie temperatury? Siadlo tez ogrzewanie,czy to ma jakis zwiazek .Z gory dzieki za pomoc jacek
-
audi navi plus rsn-e
hallo SID,fajnie zrobiles.moglbys wyslac szczegoly,co potrzreba jakas liste albo schematy i opisy pozdrawiam jacek
-
audi navi plus rsn-e
kochani,audi navi plus a audi navi plus RSN-E DVD 2005,to 2 rozne navigacje,wciaz nie mam odpowiedzi na temat RSN-E
-
Dolewanie plynu do chlodnicy po 1000 km ??
Hallo,mysle,ze 100% to jeszcze nie przegrzany silnik,powoli,nigdy temp nie doszla do 120 (czerwonej kreski).Mysle,ze nieodzowna bedzie wizyta w servisie i sprawdzenie szczelnosci.Nie chetnie to robie bo servisy zdzieraja i robie przewaznie to czego nie chcesz.Murzyn Twoja uwaga byla trafna to nie temat. pozdrawiam Jacek