Treść opublikowana przez jabolsb
-
[B5 ARM] Migający panel klimatyzacji
No spoczko a dajcie jakis link bo wpisałem to w allegro ale wyskoczyło mi 5000 roznych:)
-
[B5 ARM] Migający panel klimatyzacji
witam, Mam pytanie jaka żarówke musze kupić do panelu climy bo wyswietlacz jest dobry tylko go nie podświetla...
-
[B5 ADR] Po uruchomieniu silnika nagle gaśnie i nie reaguje też na gaz
No dobrze no jest tam taka kontrolka, ale co mam zaobserwować?
-
[B5 ADR] Po uruchomieniu silnika nagle gaśnie i nie reaguje też na gaz
od pewnego czasu mam duzy problem, podczas odpalenia samochodu samochód normalnie odpala poczym gaśnie, gdy to widze prubuje dodać gazu ale ten tak jak by nie reagował na niego, zdarza sie tak1 raz na 10 odpalen, czasem raz dziennie a czasem 5 razy, co sie stało, ?? co mam robic?miał ktoś tak?
-
[B5 ADR] Dziwna część do mocowania dolnej osłony silnika
No ale podobno jest jeszcze coś, prosze o pomoc, bo mechanik to zaufany człowiek nie klamie...
-
[B5 ADR] Dziwna część do mocowania dolnej osłony silnika
Witam, mam pewien problem, kupiłem autko juz bez dolnej osłony silnika, i oczywiscie kupiłem oslone na allegro, potrzebne wkręty itp, i pojawił sie problem, mechanik powiedział ze nie ma do czego przykrecic tej osłony że brakuje części która się pmo0cuje do belki, nie wiem o co chodzi, jest podobno długości metra, czy ktoś wie o czym mówi? bo ja nie mogę znaleźść tej czesci ani na allegro ani nigdzie, prosze o pomoc
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
witam czytam watek i mam delikatny metlik, mam wielką prośbe... mam dostęp do większości rodzaji diód i innych zarników... bardzo prosze o napisanie mi oznaczeń diód do podsufitki tablicy rejestracyjnej, i zarówki w climatroniku gdyż mi się spaliła... bardzo prosze o pomoc...
-
[ALL B5] demontaż schowka na kasety
Witam, a skąd wziąść gumowy dywanik??
-
[B5 AEB] Falujące obroty i gaśnięcie
jaka cena naprawy Mistrzu?
-
[ALL B5] Ubywa płynu chłodniczego
a jakie mogą być koszty tego?
-
[ALL B5] Ubywa płynu chłodniczego
Dzis dolewałem płynu chłodniczego gdyż zauwazyłem ze jest mało w ciagu miesiaca ubyło ok litra, czy to normalne?
-
[ALL B5] demontaż schowka na kasety
Dołanczam się do prośby gdyż sam cos próbowałem ale nie umiem tego wytargać;p
-
[ALL] Skuteczne czyszczenie felg
ja u siebie w pracy myje felgi kwasem z pianą i jest git
-
[ALL] Nawigacja z Irlandii? jak to zadziała?
Mistrzu wiesz, mi zalezy na dokładnej polsce, bo europy nie bede zwiedzać, masz może jakieś zródło?
-
[ALL] Nawigacja z Irlandii? jak to zadziała?
Witam jedzie do mnie nawigacja z irlandii, chce zapytać, jak zrobic zeby jesli sie oczywiscie da była w jezyku polskim, w opcjach jesli nie bedzie, to czy jest mozliwosci wgrania? i co z mapami? bo pewnie polski nie będzie? prosze o pomoc. dzieki
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
jesli organizatorzy sie zgodzą skontaktuje sie Z wczesniej wspomnianym TVN TURBO mam tam znajomego mogli bysmy pomącić troszke na Antenie:) co wy na To?
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
przepraszam ze odświeżam, ale reasumujać co musze zrobic w b5 zeby po zapaleniu i osiągnieciu 15km/h blokowąły mi sie zamki mam sendana, prosze prostymi słowami, gdyż dopiero sie ucze.....
-
[ALL] Automatyczna Blokda C.Zamka
szukami nic, moze dasz linka, z gory dzieki
-
[ALL] Automatyczna Blokda C.Zamka
witam, a ja chciałbym zapytać czy mozna zrobic tak w Audi b5, chodzi zeby własnie auto sie zamykało w czasie jazdy, tak jak zamyka sie mojemu przedmówcy... dodam ze centralny mam dokładany.
-
foto radar
przedmówca ma racje, wiem z doświadczenia Kolegi ze taka sytuacja mogła rzeczywiście nastąpić był koleś z ogłoszenia, robił jazde próbną, nie mozesz odpowiadać za jego czyny, gdyż, wskazujesz im osobe "Miał na Imie tomasz, z brudką, z chyba Krakowa, i chciał sprawdzic auto" i dziekuje oni zanotują i bedą szukać
-
[all b5] nagły brak hamulcy! pomocy
jAKIE KOSZTY SĄ TAKIEJ IMPREZY??
-
[all b5] nagły brak hamulcy! pomocy
dzis jadac z prędkoscia 60 km/h dojezdzajac do skrzyzowania naciskam pedał hamulca zaczyna hamowac, po czym przestaje i jade dalej a hamulec wcisniety do dechy, co sie stało? auto zawioze do mechanika jutro... chce wiedziec juz mniej wiecej na co sie przygotowac?
-
[B5 AEB] Falujące obroty i gaśnięcie
Podłaczam sie do tematu, mam podobny problemik, zdarza mi sie to czasem na niskich obrotach
-
[B5 AVV] Jaka może być cena w warsztacie za czyszczenie przepustnicy?
a taka adaptacja? ja jestem troche zielony?
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Zajmie się ktoś tym TVN? Bo były by jaka jak by zrobili jakąs chociaż małą retransmisje;p