Treść opublikowana przez jabolsb
-
[B5 AVV] Jaka może być cena w warsztacie za czyszczenie przepustnicy?
Witam, chciałem zapytać czy ktoś się orientuje w jakiej cenie mniej więcej warsztaty oferują usługę czyszczenia przepustnicy ?
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
A jesli mozna wiedziec ile jest miejsc?
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ja oczywiście sie wstępnie pisze wraz z osobą towarzyszącą!
-
[ALL B6] Asfaltowe plamy
Profesjonalny srodek kosztuje grosze a nazwa jego to DECABIT ! tyle ze trzeba uwazac na rejestracje... i czerwony kolor...
-
[ALL] prawo jazdy
Kolego Ja nie mam nic... Niestety?>
-
Auto zabrali mi na parking policyjny
Czyżby też Było autko na parkingu?
-
Auto zabrali mi na parking policyjny
Napisz co powiedzieli i jak sie sprawa skonczyła będzie przynajmniej cos na forum:D
-
[B5 ALZ] Pikająca / mrugająca kontorlka termostatu - o co chodzi ?
a co powiecie o dynager?
-
[ALL] Jaki żarnik H7 prosze o porade
wiec czy wg was te żarniki będą dobre do mojej Slicznotki? http://moto.allegro.pl/item493282693_zarnik_zarniki_palnik_hid_xenon_h1_d2s_d2r_h7.html mowimy oczywiscie o h7 o barwie 6000K Jak uważacie?
-
[B5 ABC] Mokry dywanik za kierowcą
Opcja szukaj nie boli, Ja już chyba 3 razy odp na Pytanie co zrobić z wodą, wiec przepraszam, ja już nie będe...
-
[B5 ABC] Jak to odkleić??
hm... z pkt widzenia osoby ktora zajmuje sie oczyszczaniem miedzy innymi Kokpitu to zaden rozpuszczalnik nie wchodzi w gre, ale wiem ze naklejki, taśmy dobrze usuwa DECABIT lecz czy nie zareaguje jak z rozpuszczalnikiem to nie wiem, proponuje spr też w niewidocznym miejscu... i napisz co i jak
-
[B5 AVV] Wysoko świecący xenon
a czy myślicie ze z tej aukcji będzie ok kupić? http://moto.allegro.pl/item489027802_2szt_zarnik_xenon_35w_h7_4_6_8_12k_wyprzedaz.html
-
[ALL] Jaki żarnik H7 prosze o porade
No własnie zmienie i pojade ustawic... powiedzcie mi ile kosztuje takie sutawienie?
-
[ALL] Jaki żarnik H7 prosze o porade
Mam soczewke, i zalozone xenony, i jak jade to autentycznie xenon oswietla mi bardzo mało nie widze drogii... wiec chyba zmienic trzeba zarówki?przepraszam za brak wiedzy ale dopiero Kupiłem a4
-
[ALL] Jaki żarnik H7 prosze o porade
Witam musze kupić sobie zarniki bo niestety ale są juz bardzo wypalone i nie chcą świecic... prośba o porade Jakie kupić... Typ żarówki to H7...
-
[ALL B5] Osuszanie pojazdu
Chłopie.... wybacz, ale naprawde, najprostszą metodą jest wciągniecie to odkurzaczem, lecz nie takim domowym, tylko stosowanym na myjniach, specjalne końcówki, i moc wciągania wody jest tak duza ze wciąga z siedzeń bez problemu, wiec z wykładziną pod nogi sobie poradzi, a lekka wilgoć pozostanie ale nie jest niebezpieczna i wyschnie... Pracuje na takich odkurzaczach wiec nie martw sie... Pozdrawiam serdecznie
-
[B5 AVV] Wysoko świecący xenon
No mam soczewke, pozatym mam pudełko od nich, tagze chyba xenon, ile będzie kosztować takie obniżenie ?>?
-
[ALL B5] Osuszanie pojazdu
Wiem z doświadczenia ze ciezko paruje w takiej temperaturze, ale sposobem jest naprawde delikatne uchylenie szyb, nawet w temperaturze 0 st Powoli bo powoli ale wyschnie, wazne by dobrze wciagnąć wode, zadnych gazet nie dawaj to nic nie da, uchyl szybki delikatnie i niech paruje...
-
[B5 AVV] Wysoko świecący xenon
Witam, Po kupnie auta a kupiłem miesiac temu zauwazyłem niepokojącą rzecz, chodzi tu o swiatła są ustawione jak najniżej czyli na 3 ale i tak swieca bardzo wysoko, dodam że mam światła z nowego modelu, xenon + soczewka, czy mozna je jeszcze jakos ustawic?
-
[ALL B5] Osuszanie pojazdu
hm... kolego, zacznij od tego ze ta wode trzeba wciagnąc, najlepiej odkurzaczem bez worka, tzn, takim ktory moze wchłaniać wode, lub, piorącym... jesli masz takiego sprzetu to podjedz na pierwszą lepszą myjnie, tam wszystkie odkurzacze sa przystosowane to takich sytuacji i zrobia ci to od reki, te odkurzacze zastawia tylko troszke wilgosci, a ta wigoc sama wyparuje, wiem bo pracuje 3 lata na myjni
-
[ALL B5] problem z odklejajacą sie deską rozdzielczą
A czy Ten klej nie spowoduje, Jakiś uszkodzen w Tym materile? czy Ty stosowałas ta metode?
-
[ALL B5] problem z odklejajacą sie deską rozdzielczą
tO CO JA MAM ZROBIĆ? CZY TO ODKLEJANIE BĘDZIE SIE POSZERZAĆ? WIECIE ZWIEKSZAĆ?
-
[ALL B5] problem z odklejajacą sie deską rozdzielczą
witam, mam problem, ktory dotyczny "odklejającej" sie deski rozdzielczej tzn jej "skurzanej" powłoki, przy Bocznym słupku powstało wybulwienie, bardzo nie estetyczne, i przez cała deske rozdzielcza, po drugi słupek,co robić jak to naprawiać? prosze o instrukcje...
-
[B5 AHU] Jak ściągnąć cały pas tam gdzie jest radio i sterowanie nawiewu
Podpinając sie pod temat, bo to mniej wiecej ten sam, to jesli nie świeci podświetlanie od ww. Nawiewu, to tylko zarówka?czy trzeba nowy wyświetlaczyk kupić?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkim nazywam się Darel jestem mlodym Kierowcą, Posiadającym A4 z silniczkiem 1.8 z roku 1996,... pozrdrawiam wszystkich:)