Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] problem z odklejajacą sie deską rozdzielczą


jabolsb

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam problem, ktory dotyczny "odklejającej" sie deski rozdzielczej tzn jej "skurzanej" powłoki, przy Bocznym słupku powstało wybulwienie, bardzo nie estetyczne, i przez cała deske rozdzielcza, po drugi słupek,co robić jak to naprawiać? prosze o instrukcje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam to samo.Obserwowalem inne A4 i jest tak jak piszesz,deska pod samą szybą sie odkleja i podwija do góry,nawet przy AIR BAGu pasażera tez odkleja się.Malo tego te deformacje powodują że nawiew na szybę żle działa i w tych podwinietych pod szyba miejscach nie usówa pary na szybie.To duży problem lecz chyba nie do usunięcia, bo podkleić cała deskę to raczej nie mozliwe.Duży minus dla koncernu VW Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli będziesz wymieniał przednią czołową szybę, to możesz przykleić odstającą tapicerkę szybkowiążącym klejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak kupilem autko w 2006 to mialem odklejone pod przednią szybą jakies 4 cm.teraz to już po całej długości.Przy poduszce pasażera odkleila się jakos latem,ale odchylilem ten materiał (skoropodobny)i dalem super glue.jeszcze trzyma.mnie też to bardzo wkur.....!!!!! wyglada to jak w jakimś autku od ruskich,nie przystoi dla niemca takie wykonczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rada to zdemontowac przednia szybę odtłuścic deskę w miejscu gdzie sie odkleiła skóra a potem posmarować deske i skóre klejem i to nie szybko wiażącym bo rozumiem ze miałes na mysli jakas kropelke pewnie a tego nie wolno robic polecam bonaterm a-plus wytrzumuje baaardzo wysokie i niskie temperatury .klej pelne wiazanie uzyskuje po 24h i nie ma potem na niego mocnych :)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem o czym tu jeszcze pisać!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak juz jest w tych A4.Odkleja się i bedzie się odklejalo.A juz pomysł z demontażem czolowej szyby mnie poprostu przeraził.Pozdrawiam i nie polecam takich trików,tez mi sie deska odkleja ,ale żeby auto rozkładać na części? nie nie i jeszcze raz nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...