Treść opublikowana przez jabolsb
-
[B6 AWX] Czy podłącze webasto z benzyny do diesla?
witam koledzy. Mam takie zapytanie mam do kupienia webasto , za dobra cene, lecz jest ono aktualnie podpięte do silnika benzynowego w audii 80 silnik 2.3 czy podejdzie do mojego diselka czy odpada? czy da się to jakoś zamontować?
-
[ALL B6] Brak zasilania w jednych z drzwi
witam ostatnimi czasy w mojej b6 stalo się coś nie halo z elektryka, jednne z drzwi przestały jak by być podłaczone do reszty ukl , tzn, centralny nie chce ich zamykać, szyba się nie opuszcza nawet nie podświetla mi przycisku, jaki może być powód? proszę o pomoc koledzy;)
-
[B6 AWX] Wytrzymałość sprzęgła
a jak cenowo wychodzi wymina, u mnie bierze przy samej górze , co wymienic, sorki za pytanie ale nie znam sie na tym... hm?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
witam czy ten moduł może być odpowiedzialny za migajace swiatła postojowe i drogowe? szczegóły w watku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142821.0 up bardzo prosze o porade
-
[ALL B6] Migające drogowe... pomocy
nie wiem, tego nie spr, a jak to sprawdzić?;)bardzo prosze o pomoc wszyscy znani elektrycy rozkładaja ręce. czy fimik cosś pomoże jak wrzuce?? pojawił się nowy ślad na przyczyne mojej usterki, czy to może być włącznik świateł??
-
[ALL B6] Migające drogowe... pomocy
długie mrugaja z taka sama częstotliwościa a postojówki chaotycznie...mijania sa ok....
-
[ALL B6] Migające drogowe... pomocy
tak ale wtedy migały by wszystkie, a światła mijania działaja normalnie... wiec sam nie wiem... a może to być włącznik/??
-
[ALL B6] Migające drogowe... pomocy
Witam przyjaciele, mam problem ze swiatłami, nie wiem co jest, sytuacja wyglada nieciekawie, gdyż długie pulsują w odstepie 2 sekund, postojówki też czasem pulsują, nie wiem co to może być, lecz wiem że wypadało by to naprawić, spotkał się ktoś z tym?[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 22:09_________________________________________________Ponawiam prośbe pomocy, gdyż wyczerpałem już wszystkie możliwości zdiagnozowania...
-
[B5 ADP] Audi A4 1996r. problem z immobilizerem.
wyczyść styki w stacyjce, i będzie git
-
Jaki aparat do 1000 zł ?
witam, chce kupicaparat do 1000zł, co wybrać zalezy mi na wyrazistych i "żywych" zdjeciach z wakacji, co jest warte uwagii, i czym się kierować, prosze o pomoc, znających temat bo wtym temacie jestem zielony:))
-
[B5 ADR] Problem z silniczkiem (mocą)
ok.... to podłączam... znaczy we wtorek i napisze co i jak
-
[B5 ADR] Problem z silniczkiem (mocą)
Nie mam LPG, po zadnej poprostu stracił moc.... Nie wiem czemu, i szukam propozycji co może to byc?
-
[B5 ADR] Problem z silniczkiem (mocą)
Witam Drodzy Koledzy... mam problem ze swoim silniczkiem, od pewnego czasu auto na niskich obrotach stało sie mulaste, po rozpędzeniu już lepiej, ale i tak nie to co było, przy odejmowaniu i dodawaniu gazu często szarpie, prosze o pomoc, i rade... Pozdrawiam:)
-
[ALL B5] Irytująca kontrolka...
dolej płynu do maxa, ile wejdzie jesli nie pomoże to poprostu czujnik... innej opcji nie widze....
-
[ALL B5] Irytująca kontrolka...
To kolego plyn Hamulcowy, czujnik nie ześwirował tylko masz małą ilość, i gdy pływak na dziurze zmieni gwałtownie swoją pozycje to komputer zwyczajnie to pokazuje, dolej plynu Hamulcowego i będzie raczej git
-
[ALL B5] Tarcze, czy pomoże ich wymiana by było inne podświetlanie
ale przeczytaj co piszą? kłamią?
-
[ALL B5] Tarcze, czy pomoże ich wymiana by było inne podświetlanie
Witam chciałem zapytać o to co wielu użytkowników A4 trapii... chodzi o tarcze, znalazłem na allegro tarcze , jak sprzedawca pisze można wybrać kolor podświetlania, czy zmiana tarczy coś da że będzie kolor białyt a nie org? o to aukcja: http://moto.allegro.pl/item722789842_biale_zegary_tarcze_audi_a3_a4_real_foto.html czy jednak jest potrzeba zabawy z podświetleniem?
-
[ALL B5] Dźwięk od świateł, zamykanie szyb z pilota
Nie chce zakładac nowego tematu bo po co zaśmiecać forum, mam pytanie odnośnie zamykania szyb z pilota, mam w swoim aucie dokładany centralny zamek, chciałbym zapytać czy jest jakaś możliwość by coś dokupić i by moje szyby domykały wraz z zamknieciem na centralny, czy jest jakiś moduł czy coś w tym stylu? prosze o pomoc bo jestem zielony w tym temacie...
-
[B5 AFB] Nie działa zapalniczka
ja Mam trochę inny problem związany z zapalniczką... chodzi o to gdy podłaczam np gps wszstko ok ładuje,ale gdy chce np rozgrzać zapalniczke (ten żarnik, ) to owszem grzeje się ale jest tlko Ciepły, nie można odpalić Papieroska, co jest powodem? bo jest to irytujące...
-
[B5 AJM] Przegub zewnętrzny
Podpinam się do temtu, tyle ze u mnie coś strzela przy skrecaniu , i jak cofam, ale zadko, czy mogę tak jezdzić?
-
[B6 AWX] Szarpanie w czasie ruszania, wysoki pedał sprzęgła
jaka cena jest takie sprzęgła?
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
jestem nie w temacie trzeba jakies rezystorki? gdzie co i jak?
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
Mimo tego czekam na jakąś dobra propozycje;d
-
[ALL] Skuteczne czyszczenie felg
odswierzajac temat takie pytanie czy kwasem, z piana, jest pezpieczne mycie felg ale tych polerowanych....
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
Wiec moze ktoś coś poleci jakieś Ledy na allegro?