Treść opublikowana przez Bolo__
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, proszę o rozkodowanie WAUZZZ8P66A114538 Pozdrawiam
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o pomoc w rozkodowaniu wauzzz8dzya169896
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie WAUZZZ8P14A169606
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o sprawdzenie WAUZZZ8LZ1A036026 Dzięki
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie wauzzz8e26a292509
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę jeszcze o rozkodowanie tego: WAUZZZ8P96A112640
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie WAUZZZ8L231205962
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie WAUZZZ8DZYA028301
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie WAUZZZ8T7AA007374 Dzięki.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
POPRAWNY VIN Proszę o sprawdzenie WAUZZZ8T19A015806 Pozdrawiam
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, proszę o pomoc w rozkodowaniu WAUZZZ8T0BA011574 Pozdrawiam
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, proszę o pomoc w rozkodowaniu TRUZZZ8J6C1007098. Z góry dziękuję
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, proszę o pomoc w rozkodowaniu WAUZZZ8T99A009817. Z góry dziękuję
-
Dębica Presto UHP2 (235/45/17 97 Y)
Moje były made in Germany -ale nie wiem czy to jakoś wpływa znacząco. Jechałem nimi po autostradzie w sporą ulewę 140-160 i nic nie znosiło. Ja byłem zadowolony
-
Dębica Presto UHP2 (235/45/17 97 Y)
UHP 2 225/40/18 kupiłem do poprzedniego A4 (3.0 TDI, quattro). Opony super wg. mnie. Żadnych problemów z nimi nie miałem, godne uwagi. Za komplet nowych w zeszłym roku dałem 1156 zł w Feuvert.
-
Świeci sie kontrolka stanu oleju po wymianie oleju w silniku 3.0 TDI A6 C6
Miałem podobny problem w S3. Mój mechanik spuścił jeszcze raz olej, odkręcił czujnik poziomu oleju, wyczyścił go w benzynie (tam jest taka mała dziurka, która lubi się zatykać), nalał z powrotem olej. Problem znikł. Spróbuj, może pomoże, nim weźmiesz się za wymianę czegokolwiek.
-
Świeci kontrolka aby dolać olej a jest jego sporo
Czujnik poziomy oleju może być również zasyfiony. Miałem identyczną sytuację w poprzednim swoim aucie. Spuściłem olej z silnika, wyjąłem czujnik, przeczyściłem i wszystko ok
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Tak z czystej ciekawości. Jakieś postępy? Wiadomo co jest nie tak?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Aktualnie jeżdżę Ibiza 01' 1.9TDI (ASV), lecz myślę nad zmianą na A4 Może coś ciekawego się dowiem na forum o tym aucie Pozdrawiam