Treść opublikowana przez maniek0303
-
co powiecie o tych lampach???
witam chciałem zakupić przednie lampy i mam dylemat co powiecie o tych http://www.sklep.tuning24.pl/product_info.php?cPath=21_23_87&products_id=828 czy lepiej kupić na allegro firmy SONAR za 620zł??
-
przy hamowaniu strasznie słychać przednie hamulce
właśnie znalazłem odpowiedź na ten objaw pojechałem do ASO i jak najbardziej to wina klocków ham. z jednej strony jeden klocek był starty do metalu i to była tego przyczyna tego skrzypienia, teraz znów cieszę sie pracą auta... pozdrawiam fanów wymieniełem na ATE dzięki panowie
-
[A4 B5] Puknięcie w lewym przednim kole przy ruszaniu
dokładnie mam to samo co klega napisał i co to może być?? :confused: [ Dodano: 20-04-2007, 22:26 ] właśnie znalazłem odpowiedź na ten objaw pojechałem do ASO i jak najbardziej to wina klocków ham. z jednej strony jeden klocek był starty do metalu i to była tego przyczyna tego skrzypienia, teraz znów cieszę sie pracą auta... pozdrawiam wymieniełem na ATE
-
przy hamowaniu strasznie słychać przednie hamulce
witam mam pytanie odnośnie przednich hamulcy, przez ostatni tydzień zacząłem słyszeć przy hamowaniu straszne tarcie, kotrolka od hamulcy niby jest ok, bo gdy zapalam autko zapala się kontrolka niby że jest aktywna potem gaśnie jak wszystkie, a więc jest ok, to jaka może być to przyczyna, czyżby szkęki się wytarły, ale dlaczego kontrolka się nic nie odzywa.
-
elektryczne szyby ??
jestem początkującym właścicielem a4 97r i mam pytanko odnośnie otwierania szyb.. jak nacisnę przycisk na chwilę to raz szyba opuszcza się automatycznie a nie raz zatrzymuje się i tak jest z każdą szybą, próbowałem kilka manewrów i przytrzymywałem przycisk przez 2-4 sekundy a szyba raz się opuszcza automat. a raz się zatrzymuję (nieregularnie) i teraz nie wiem czy coś jest nie tak, czy wie ktoś więcej na ten temat... (muszę powiedziec że trochę ciężko chodzą te przyciski od strony kierowcy i może to ta przyczyna)
-
klamka tylnych drzwi od środka nie otwiera
dzięki wielkie, znalazłem przycisk i wszystko chodzi jak trzeba, jestem Ci bardzo wdzięczny, no cóź jestem początkującym użytkownikiem A4 a więc moja wiedza jest jeszcze niewielka dzięki pozdrawiam
-
klamka tylnych drzwi od środka nie otwiera
a gdzie takie zabezpieczenie się znajduje, to zabezpieczenie działałoby tylko na jedne tylne drzwi??, [ Dodano: 28-02-2007, 02:05 ] przepraszam że odpisuje dwa razy, jestem nowy i uczę się
-
klamka tylnych drzwi od środka nie otwiera
witam a4 97r mam problem z otwieraniem tylnych prawych drzwi od środka, od zewnątrz samochodu nie ma żadnego problemu drzwi się otwierają, a jak chcemy otworzyć od środka to się nie chą otworzyć, gdy ciągniemy za klamkę normalnie się ona odchyla, tak samo jak inne a jednak nie działa, proszę o pomoc, jak tu zaradzić, :confused:
-
[ALL] Zapalniczka nie działa
to jak dostarczyć tego prądu, jak tobie udało się opanować usterkę?
-
[ALL] Zapalniczka nie działa
witam mam problem z zapalniczką, jest cały czas wciśnięta i nie odbija, a jak ją wyciągne podważając śrubokrętem to jest zimna, poprostu nie nagrzewa się, jaka może to być tego przyczyna. [ Komentarz dodany przez: Murzyn: 27-02-2007, 02:58 ] zapraszam do zapoznania sie z regulaminem