Treść opublikowana przez Kazik123
-
[B6 AWX] Gdzie jechać z Audi w lubuskim (ew. Koszalin) - świeci się kontrolka ESP ?
Na przyszłość- jak kolega " brok" napisał mistrz TOMEK ma swój zakład w Koszalinie nr. Tel nadal aktualny. Naprawia tylko Audi i VW, jestem jego stałym klientem od lat, facet zna sie na tym co robi. Polecam w 100% Przy okazji ma znośne ceny :> nie jak w ASO
-
[B6 ASN] Dziwny dzwięk na wyższych obrotach
Stojąc w miejscu jak przygazuje do 3000-4000 i zdejmę szybko nogę z gazu słychać dziwny dźwięk, jakby coś sie jeszcze obracało-lekko dzwoni (kurcze prawie jak wiertarka), po pewnym momencie też przestaje sie obracać. Może to normalne, z góry mowie że nie znam sie na sprawach typowo mechanicznych.
-
[B6 ASN] A4 B6 3.0 Quattro S-line
Za jaką kasę stała? Pamiętam ile kosztowała. Klientka od której kupiłem wstawiła tą A4 a jej mąż sprzedawał RS6 Avant( po chipie ok. 500KM) Podaje link do jego ogłoszenia http://www.auto-galeria.gratka.pl/ogl/1032.html Prawda jest taka że auto jest już sprzedane a jeszcze stoi w internecie. Cały komis prowadzi mój znajomy, w sumie całą rodzinką kupiliśmy tak już 6 aut, sorki moja A4 jest 7 autem. "boberek" jeśli chodzi o twoje pytanie to kupowałem w Koszalinie zach.pom.
-
[B6 ASN] A4 B6 3.0 Quattro S-line
Panowie przez to całą dyskusje na temat kolorów mojego auta, dostałe w dniu dzisiejszym totalnego pire...olca Po całym dniu szukania gdzie autko było walone, stwierdzam że szyby są wszystkie orginał i auto posiada dach w innym kolorze drzwi w innym zderzaki w innym, błotniki w podobnym jak zderzak. Prawda jest taka że w zależności w pod jakim kątem oglądam dany element zmienia on barwe, zwróciłem również uwage na ziarno lakieru na wszystkich elementach, jest podobne jak nie takie samo.. Na koniec dodam że z autka jestem zadowolony, nic nie stuka nie ściąga na strony i nie robi 3 śladów. Może coś tam było malowane i lakiernik sie nie popisał, ale szczerze mówiąc podczas zakupu nie znalazłem różnicy w odcieniach lakieru. Na dzień dzisiejszy mam dość szukania co jest w moim aucie nie tak
-
[B6 ASN] A4 B6 3.0 Quattro S-line
jeśli jakiś element był nawet malowany, to czy musi to oznaczać że był bity.dokładki jak i sam zderzak był poobijany od kamieni, dokładki drzwi podobnie. Błotniki sa w orginale. OK zabawa w kotka i myszke Jaki to kolor?
-
[B6 ASN] A4 B6 3.0 Quattro S-line
"miczek.mk" dokładnie o jakie elementy ci chodzi ?
-
[B6 ASN] A4 B6 3.0 Quattro S-line
"czaki22" autko jest z polskiego salonu, cena do 50 tys. przebieg 86 tys.km jestem 3 właścicielem, znam cała historie auta i poprzednich właścicieli. Można sie rozpisywać, jako ciekawostka to poprzednia właścicielka nawet wycieraczki wymieniała w serwisie (pani dr.)przez ostatnie 1,5 roku strzeliła kupę km. jeździła do drugiego gabinetu. Przy okazji ja kupiłem od niej A4 a, ona strzeliła sobie nowego PHAETONA za dwie paczki.
-
[B6 ASN] A4 B6 3.0 Quattro S-line
bixenony też o nich myślałem, to co podoba mi sie w aucie to że ładnie leży na glebie. 100 zł i mam lotkę przyłoże i zobaczę zawsze można ją puści dalej
-
[B6 ASN] A4 B6 3.0 Quattro S-line
Zgodnie z obietnicą wstawiam fotki mojej laleczki, mam ją od początku listopada. Wyposażenie standart, korbki przy tylnych szybach przy zakupie trochę mnie to zdziwiło, autko fajne 1 właściciel wydał na nie parę złociszy ,a pożałował na tylne szyby. Brak tylko NAVI, w planach mam RNS-e. Mody dokonane: OC i AC Zmiana na zimówki i starczy na jakiś czas Tak na serio to większe plany dopiero wiosną min. oświetlenie wnętrza na czerwono, kierownica od RS4, lotka na bagażnik, RNS-e Może jakieś propozycje.
-
[B5 AJL] Czuć bicie podczas hamowania
Krzywe tarcze, mam ten problem od roku w drugim aucie (BMW 316i), lekko hamując przy dość dużej prędkości czuć bicie, jak mocniej dociśniesz to mniej? Jeśli takie są objawy to pewnie wpadłeś w dziurę trzymając nogę na hamulcu. Ja z tym jeżdżę i nic, przeszło nawet na przeglądzie.
-
Moja była A6 1.8T 1998r.
Sorki, jestem nowy i próbowałem wstawić fotki. podaje link http://www.twojafura.pl/auta/2579/kondziuu-audi-a6 Przy okazji jak wstawić zdjęcia w treść wątku.
-
Moja była A6 1.8T 1998r.
Znalazłem fotki mojego byłego autka. Jak tylko pogoda sie poprawi wstawie fotki obecnej A4 B6 3.0 s-line
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich na portalu najlepszej marki. Pozdrawiam Wszystkich miłośników aut spod znaku czterech kółek.