Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
ale ja z moimi wyjebanymi plecami mogłem pograć
-
Spoty Katowice i okolice
ej Ciuliczki , może byśmy sie kiedyś wybrali na laserowego paintballa ? byłem wczoraj i fajna sprawa mimo , że nie boli. Ale też nie trzeba sie czołgać , skakać itp . normalna napierdalanka jak quake
-
Spoty Katowice i okolice
ja dziś nad wode nie lece , bo musze jechać koszule kupić i o 16 mam zbiórke także nie opłaca mi sie zupełnie
-
Spoty Katowice i okolice
ide spać [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 00:41_________________________________________________chciaż mógłbym siedzieć caaaaałą noc
-
Tacierzyństwo
jeszcze jakieś 5 latek i będziecie w jednej klasie
-
Spoty Katowice i okolice
No już bez przesady Bywały dni że całą noc siedziałem przed kompem winny sie tłumaczy
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
kiedyś za takie bezsensowne posty był kropek , nie wiem czemu sie zmieniły zasady, bo naprawde zachowujecie sie jak bydło z onetu ... i ja na miejscu batrulo dowalił spojler z szybkich i wściekłych , żeby was wszystkich podkur**ć. jak komuś sie nie podoba to niech to napisze raz i zamilknie . bo co chwila dostaje powiadomienie o nowym poście , a jak wejde to
-
Spoty Katowice i okolice
troche przerobiłem pierwszy post , jak sie podoba ?
-
Spoty Katowice i okolice
wyglada jak Ola od Basi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
https://lh3.googleusercontent.com/-kDsTauZMTd4/TmFTB0MGTuI/AAAAAAAAEUo/UvEJ0obw7hY/5076594.jpg https://lh4.googleusercontent.com/-7UbkCbNINA0/TmFTEoL0b9I/AAAAAAAAEUs/TwKFXSjk2BU/5076592.jpg tu masz jeszcze dwie na tapetke fajne [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 00:05_________________________________________________ ja mam całe auto do malowania także znam ten ból
-
Spoty Katowice i okolice
tylne drzwi malowane co ? [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:59_________________________________________________ daj w większej rozdzielczości i zmień jej te klapki na jakieś szpilki - nigdy nie dawałem tapety na kompa z tej strony https://lh3.googleusercontent.com/-tMaPcN2fuK8/TmFSpdQE5qI/AAAAAAAAEUk/diNAmxDkaSQ/4593490.jpg
-
Spoty Katowice i okolice
wpadnij na spota , bo czytałem , że masz przygody z silnikiem , chętnie rzuce okiem jak już poznam te cipki
-
Spoty Katowice i okolice
taki jak mój tylko avant
-
Spoty Katowice i okolice
Uploaded with ImageShack.us ja też nigdy nic nie dodwałem przez ten portal , także to jest tylko test
-
Spoty Katowice i okolice
ale czego nie rozumiesz? tam masz opcje prześlij i klikasz w BROWSE i znajdujesz sobie zdjęcie na dysku a potem Ci generuje link do fotki i jego kopiujesz tutaj
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.miejski.pl/slowo-WNC :polew: -Robimy dzisiaj Kamilowi WNC.. -Co? -No, Wjazd Na Chate
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze Stasiu może pożałować tych słów jak sie Soprano okaże wielką murzyńską recydywą
-
Spoty Katowice i okolice
przeszedłem kiedyś undergrounda2 focusem jedynką no i jeden koleś wpada focusem na spoty [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:21_________________________________________________ nie wchodź na forum po pijoku
-
Spoty Katowice i okolice
nie nie wierze , nie zrobisz co Ty nigdy nie zmianiłeś klas w szkole ? nie poszedłeś pierwszy raz do roboty ? nie gadałeś nigdy pierwszy raz z dziewczyną ? dasz rade , jesteśmy z tej samej gliny co Ty chyba , że nie jesteś pojebany pare kosmetycznych zmian [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:09_________________________________________________ Oko i Victor se chwalą
-
Spoty Katowice i okolice
weź 4 fajne cipeczki i możesz nawet focusem przyjechać a tak na poważnie , to ja też mam prawie seryjne auto i przyjeżdżam na spoty [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 22:30_________________________________________________ a Ty byś raz za czas też sie pokazał
-
Spoty Katowice i okolice
otwórz , czekam na dole :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
kaj to lecisz? [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 10:30_________________________________________________BTW Oglądałeś wczoraj ten film na TVNie: "90 minut do katastrofy" ? do Bułgarów hehehe oglądałem dlatego kupiłem łyszkę na znieczulenie w Bułgarii jest gites, dobre kebaby, 0,5l wódy - 8zł To robimy tam spota za rok... przez całe 2 tygodnie Lekko... mi pasuje ostatni tydzień lipca pierwszy sierpnia... mi pasuje ten weekend z 1 lipca na 30 września
-
Spoty Katowice i okolice
ale żeby na wczasy do Bytomia lecieć samolotem
-
Spoty Katowice i okolice
ja też tam nigdy nie płaciłem za wstęp to chyba przez te obcasy