Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. ale ja z moimi wyjebanymi plecami mogłem pograć
  2. ej Ciuliczki , może byśmy sie kiedyś wybrali na laserowego paintballa ? byłem wczoraj i fajna sprawa mimo , że nie boli. Ale też nie trzeba sie czołgać , skakać itp . normalna napierdalanka jak quake
  3. ja dziś nad wode nie lece , bo musze jechać koszule kupić i o 16 mam zbiórke także nie opłaca mi sie zupełnie
  4. ide spać [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 00:41_________________________________________________chciaż mógłbym siedzieć caaaaałą noc
  5. jeszcze jakieś 5 latek i będziecie w jednej klasie
  6. No już bez przesady Bywały dni że całą noc siedziałem przed kompem winny sie tłumaczy
  7. kiedyś za takie bezsensowne posty był kropek , nie wiem czemu sie zmieniły zasady, bo naprawde zachowujecie sie jak bydło z onetu ... i ja na miejscu batrulo dowalił spojler z szybkich i wściekłych , żeby was wszystkich podkur**ć. jak komuś sie nie podoba to niech to napisze raz i zamilknie . bo co chwila dostaje powiadomienie o nowym poście , a jak wejde to
  8. troche przerobiłem pierwszy post , jak sie podoba ?
  9. wyglada jak Ola od Basi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. https://lh3.googleusercontent.com/-kDsTauZMTd4/TmFTB0MGTuI/AAAAAAAAEUo/UvEJ0obw7hY/5076594.jpg https://lh4.googleusercontent.com/-7UbkCbNINA0/TmFTEoL0b9I/AAAAAAAAEUs/TwKFXSjk2BU/5076592.jpg tu masz jeszcze dwie na tapetke fajne [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 00:05_________________________________________________ ja mam całe auto do malowania także znam ten ból
  11. tylne drzwi malowane co ? [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:59_________________________________________________ daj w większej rozdzielczości i zmień jej te klapki na jakieś szpilki - nigdy nie dawałem tapety na kompa z tej strony https://lh3.googleusercontent.com/-tMaPcN2fuK8/TmFSpdQE5qI/AAAAAAAAEUk/diNAmxDkaSQ/4593490.jpg
  12. wpadnij na spota , bo czytałem , że masz przygody z silnikiem , chętnie rzuce okiem jak już poznam te cipki
  13. taki jak mój tylko avant
  14. Uploaded with ImageShack.us ja też nigdy nic nie dodwałem przez ten portal , także to jest tylko test
  15. ale czego nie rozumiesz? tam masz opcje prześlij i klikasz w BROWSE i znajdujesz sobie zdjęcie na dysku a potem Ci generuje link do fotki i jego kopiujesz tutaj
  16. http://www.miejski.pl/slowo-WNC :polew: -Robimy dzisiaj Kamilowi WNC.. -Co? -No, Wjazd Na Chate
  17. :dance:
  18. jeszcze Stasiu może pożałować tych słów jak sie Soprano okaże wielką murzyńską recydywą
  19. przeszedłem kiedyś undergrounda2 focusem jedynką no i jeden koleś wpada focusem na spoty [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:21_________________________________________________ nie wchodź na forum po pijoku
  20. nie nie wierze , nie zrobisz co Ty nigdy nie zmianiłeś klas w szkole ? nie poszedłeś pierwszy raz do roboty ? nie gadałeś nigdy pierwszy raz z dziewczyną ? dasz rade , jesteśmy z tej samej gliny co Ty chyba , że nie jesteś pojebany pare kosmetycznych zmian [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:09_________________________________________________ Oko i Victor se chwalą
  21. weź 4 fajne cipeczki i możesz nawet focusem przyjechać a tak na poważnie , to ja też mam prawie seryjne auto i przyjeżdżam na spoty [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 22:30_________________________________________________ a Ty byś raz za czas też sie pokazał
  22. otwórz , czekam na dole :gwizdanie:
  23. kaj to lecisz? [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 10:30_________________________________________________BTW Oglądałeś wczoraj ten film na TVNie: "90 minut do katastrofy" ? do Bułgarów hehehe oglądałem dlatego kupiłem łyszkę na znieczulenie w Bułgarii jest gites, dobre kebaby, 0,5l wódy - 8zł To robimy tam spota za rok... przez całe 2 tygodnie Lekko... mi pasuje ostatni tydzień lipca pierwszy sierpnia... mi pasuje ten weekend z 1 lipca na 30 września
  24. ale żeby na wczasy do Bytomia lecieć samolotem
  25. ja też tam nigdy nie płaciłem za wstęp to chyba przez te obcasy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.