Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. Krolu , kiedy moge ładowarke odebrać ? ;] masz ją jeszcze w ogóle ?
  2. a mnie k**wa znowu chyba jutro nie będzie :/ niby przed długim weekendem , a mam w środe 2 egzaminy i oddanie projektu bleeeee :/ a po łikendzie ostatnie dwa zaliczenia i wakacje http://siabello.wrzuta.pl/audio/38cW1HsksQd/brooklyn_bounce_-_bass_beats_melody kto pamięta
  3. k**wa, ciekawe na ilu forach tak piszą o srebrnym audi w sedanie :polew:
  4. dubstep kurfa fajnie gra w aucie [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 22:42_________________________________________________Koń Rafał - Litwo :polew:
  5. buehehe, co za ściule [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 22:18_________________________________________________naga broń się zaczyna na którym ? polsat to pewnie jak sie teraz zaczął ... film ma jakieś 90min ... to skończy sie o 3 nad ranem :/ pier**le
  6. buehehe, co za ściule [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 22:18_________________________________________________naga broń się zaczyna na którym ?
  7. http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/28d89852bbdbcb63afddbb9787c602ce.gif?1308427183
  8. dziabaj
  9. zainstalowałem siódemke 64 i k**wa nie nadążam kursorem ciulać tak za***rdala
  10. obowiązkowo Spot bez grilla to tak jak dupczenie bez loda :polew:
  11. http://www.venom24.pl/audi-9901-clear-soczewka-depo-p-38310.html także tego :gwizdanie:
  12. wie ktoś może czy da sie zainstalować windowsa7 64 w miejsce visty32 tak , żeby nie tracić plików z dysku C ?
  13. w ogóle nie śledze po to jest chyba ten wątek informacyjny , żeby tam to było wpisane ale szkoda , że nie ma toru , albo czegoś w ten deseń. bo niedługo zloty będą sie kojarzyć tylko z alkoholem :/
  14. siema, Krolu dotrzyj wkońcu na spot , bo mnie już ta nokia wk***ia już sie kręci nowa CD w aucie :D
  15. nie jade , bo nie ma toru i zastanawiam się jak można wpacić zaliczke za cokolwiek nie znając ceny końcowej :gwizdanie:
  16. http://otomoto.pl/audi-100-2-8-v6-quattro-okazja-C19137513.html hahaha
  17. ej , już pytałem w pogaduchach , ale nie znalazł ktoś z mojego domku ładowarki do xperii ? taka na usb
  18. no od środy jakoś tak wyszło , że cały czas pije dziś na spokojnie planuje na dolinke wbić i jutro pewnie znowu picie wkońcu juwenalia nie [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 16:17_________________________________________________
  19. siema idzie ktoś dziś na juwenalia na doline ?
  20. Rocco też pewnie chodził na takie zajęcia , bo inaczej by nie wszedł
  21. majowy 01-05-2011 godzina 4.05 ale wypas , nie będzie musiał w szkole cukierków rozdawać no i zawsze będzie sie mógł najebać w urodziny oczywiście jak już skończy 13lat , nie wcześniej
  22. si
  23. widziałem Cie wczoraj na Wirku trąbnąłem , ale jechałe clijaczem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.