Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
przeguby jeszcze
-
Spoty Katowice i okolice
hahah no qwa sie zastanawiałem kto to.. bo zauważyłem dopiero pod domem ale dobrze wiedzieć że moje auto jest pod nadzorem to chyba nie używasz lusterek ;] bo napis był na całej bocznej szybie na Rolnej Cie dopadłem coś tam robił ?
-
Spoty Katowice i okolice
Kanar , odczytałeś wiadomość na szybie pare dni temu ?
-
Spoty Katowice i okolice
ja też zdupcam spać
-
Spoty Katowice i okolice
fajna rozdziałka
-
Spoty Katowice i okolice
w takie spoko mamuśka ale dmuchałem w normalny :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a no i pierwszy raz w życiu dmuchałem w balonik
-
Spoty Katowice i okolice
58str do krakowskich nam brakuje
-
Spoty Katowice i okolice
w ogóle Miszka , dostałem wczoraj mandat w tej Twojej j**anej wiosce a kulałem sie tak powoli , że miałem wrażenie że zaraz sie auto zatrzyma a tu k**wa 83/50 2stówy mi patałachy dały i powiedziałem im , że wcale nie jechałem szybko bo jakbym jechał szybko to by mi mahnąć nie zdążył taką mam moc :decayed: ale nie pomogło
-
Spoty Katowice i okolice
no ale teraz w tym tygodniu wsumie jestem chory , dlatego na spocie nie byłem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
jego golf to akurat był w gorszym stanie niż titanic
-
Spoty Katowice i okolice
brat kupił , 90rok i troche mu zazdroszcze maszynki :gwizdanie: bo ładnie lata
-
Spoty Katowice i okolice
no to zamówie sobie SKFy wsumie tak przypuszczałem , ale kumpel mi inne polecił , nie pamiętam jakie ale jakoś 9dych za sztuke a co do auta to tadadadadammmmmmmm 4xel szyby , skóra , grzane stołki , ale co najciekawsze tooooo 2.2TQ audi 100 C3
-
Spoty Katowice i okolice
Gdzieś się zapadł do podziemi na tyle czasu :gwizdanie: właśnie Napisał posta i już go nie ma mało czasu ostatnio Tylko nie mów że się uczysz cały czas :gwizdanie: nie mowie :gwizdanie: [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 20:37_________________________________________________a w ogóle to pytanie mam . jakie kupić łożyska do tyłu w rozsądnej cenie chyba , że można przełożyć stare jak są dobre ? [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 20:46_________________________________________________no i nie chwaląc sie ilość aut u mnie na placu zwiększyła sie o 1 znowóż
-
Spoty Katowice i okolice
Gdzieś się zapadł do podziemi na tyle czasu :gwizdanie: właśnie Napisał posta i już go nie ma mało czasu ostatnio
-
Spoty Katowice i okolice
co tam Panowie ?
-
Spoty Katowice i okolice
http://allegro.pl/klocki-audi-vw-seat-ford-tyl-ferodo-fsl1083-i1457068333.html dobre ?
-
Spoty Katowice i okolice
czy Ty już mnie straszysz ? co? chcesz mi najebać ? gratuluje... poprostu nie mam szacunku do ludzi co nie szanują policji i tyle w temacie i moge Ci to powiedzieć prosto w oczy . pobijesz mnie za to ? czy postraszysz kolegami ? synek wyluzuj.... Niech rozstrzygną to na asfalcie
-
Spoty Katowice i okolice
czy Ty już mnie straszysz ? co? chcesz mi najebać ? gratuluje... poprostu nie mam szacunku do ludzi co nie szanują policji i tyle w temacie i moge Ci to powiedzieć prosto w oczy . pobijesz mnie za to ? czy postraszysz kolegami ?
-
Spoty Katowice i okolice
jakie kupić tarcze do tyłu i klocki ? myśle nad mikodami , ale jakie klocki do tego ? kumpel mi gada , żeby bosche wziął
-
Spoty Katowice i okolice
siema okojr... masz 28 lat i jebiesz policje ? gratuluje , ale nie potrzebujemy takich ludzi na spotach , także nie przyjeżdżaj jak możesz, albo dorośnij :gwizdanie:
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
siema , ogarnąłeś fure ?
-
Spoty Katowice i okolice
narazie niepotrzebna , ale wiem , że jak nie ma czegoś to starszy to zwykle potrzebuje także trzymaj jeszcze , ale jak coś to pylasz do mnie