Treść opublikowana przez keżor
-
[ALL B5] A4 tymona
fajne :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
"robot do podawania browarów" mógłby być kobietą ma wszystko to co powinna mieć kobieta ręce do podawania piwa i trąbke :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Nie zdasz o Ty !! podpierdole Cie za avatar
-
Spoty Katowice i okolice
http://picasaweb.google.com/kezorek1/Rysunki?authkey=Gv1sRgCMaT0fWvvrHTUg# jutro mam zaliczenie z rysunku myślicie , że zdam ? :gwizdanie: rysunki mają 50x70cm
-
[ALL B5] a4 tuning
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=80069 :naughty:
-
[ALL B5] a4 tuning
turbo zależy jak trafisz i jak szukasz , chyba , że kupisz nówke :gwizdanie: ale od hmmm 600 do chyba 2 kafli za nówke przy FMICu jest mega rozstrzał cenowy , bo możesz sobie piec pochytać za darmo i rurki sam pospawać i masz za pare złotych , ale też możesz kupić nówki i koszt wtedy jest w granicach 800-1000 ale zajrzyj do działu modyfikacje i wszystko będziesz wiedział :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ale ma wade wymowy nic nie zrozumiałem co śpiewał :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ty zawsze skądś wracasz
-
[ALL B5] a4 tuning
różne są teorie , ja w ogóle nie mam i sobie chwale , chociaż auto dłużej sie grzeje to ma zawsze świeży luft ale to jest detal , najpierw pomyśl naddddddd , Turbo z AWX (131KM) + wtryski 0.216 (ale nie koniecznie, teraz masz 0.205) + program i jest kosa do tego można też włożyć FMIC , sztywny dolot i kolektor ssący z AWX jak ja i auto już sie będzie naprawde ładnie zbierać ale to polecam na spota wpaść do Katowic , ja i Bulczas mamy porezane AFN to sobie zobaczysz i sie czegoś dowiesz jak chcesz [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 17:23_________________________________________________ Jak masz problem z dogrzaniem silnika to sprawdź termostat. Zamiast zaślepiać Egr. a gdzie on napisał , że ma problem z dogrzewaniem ?
-
Spoty Katowice i okolice
nie żebyś mi sie z Alko kojarzył , ale przeczytałem po klinie :polew:
-
[ALL B5] a4 tuning
http://picasaweb.google.com/kezorek1/CzarnoSrebrneAudi?authkey=Gv1sRgCISQ1--rsJPCkgE# coś w ten deseń plus poprzeczki jak pokazałem i jest malina , zderzak z tyłu jest z Ski
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze jutro do pracy i długiiiiii weeekendddd :decayed: :decayed: w tym roku masz niepracujące czwartki ?
-
[ALL B5] a4 tuning
to auto widziałem na żywo i powiem wam , że nie odpychało swoim wyglądem chociaż mnie sie i tak nie widzi tylna dokładka i progi , ale auto było dobrze zrobione i było spójne pomyśl nad takimi poprzeczkami w przednim zderzaku , bo według mnie lepiej to wygląda niż siatka siatka to jest spoko w płocie , albo kup tą co Somes kiedyś ładował do zderzaka , wzór a'la RS i zrobiona z ABSu nie z metalu http://allegro.pl/vts-siatka-tuningowa-abs-920-x-400mm-czarna-i1394244604.html [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 23:37_________________________________________________ale albo mam wrażenie , albo Ty masz Brzezin założone te progi tył na przód
-
[ALL B5] a4 tuning
ja mam 9" i nie wystają , z tym że 17ki z 225/45 :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
jest kawał ciacha
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu , jak chcesz przypierdolić muskle a Ci sie ćwiczyć nie chce to mam rozwiązanie : http://jaramsie.pl/91j5u0_2s3twcv on był ze dwa razy na siłce góra a Ty już wsumie raz byłeś
-
Spoty Katowice i okolice
no to bawcie sie dobrze no teraz przynajmniej macie pewność , że nie będzie wpadki
-
[ALL B5] a4 tuning
dokładnie jestem tego samego zdania . 288 NIEnawiercane i NIEnacinane były montowane w A4 B5 2.8 AVANT QUATTRO (specjalnie to pisze , żeby zwiększyć mase ) , dla przypomnienia 1505kg i 196KM , także co jak co , ale tarcze są dojebane
-
[AFN+] Keżorowóz
jak założysz reflektory
-
Spoty Katowice i okolice
to jest od Piotrka z SCZ aukcja , pomysł dobry , ale troche szpeci wielkość :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 22:27_________________________________________________ Zamieniasz się na srebrną bo nie chce mi się malować tak ;]
-
Spoty Katowice i okolice
pierwszy raz mnie nie było od dawien dawna :/ nie wiedziałem , że będziesz , ale poważnie , leże chory w łózku. lepiej gadaj jak sie jeździ furą jak nie ma pasażera obok :kox: bo wiem , że to jest największa różnica po odebraniu prawka
-
Spoty Katowice i okolice
ja yhym jak to Ty byś przyrządzał to by to był czteropak ze świeczką a tak w ogóle to też sie dołączam i życze wszystkiego dobrego
-
[AFN+] Keżorowóz
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=79609.msg1650690#msg1650690 [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 21:19_________________________________________________pado mi Janusz :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
było pisać , że będziesz to bym nie chorował
-
[AFN+] Keżorowóz
zderzak jest niepomalowany pod kolor , także troche lipa robić temu fotki dokłądnie tak jak mówisz , okleić lampe i ciąć nożykiem , na lampie są wyczuwalne takie tłoczenia , to da sie ciąć prosto zresztą zobaczysz sam