Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
ejjj , a w ogóle nie , żeby mi brakowało , ale kaj sie Fajfun stracił ? nie mówiąc o Kanarze :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
j**ani niewiem czy poznaliscie ale w 23sek to ja Właśnie widziałem coś dziwnego... :polew: na 3 kołowym rowerku , tylko śmignąl :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: i co się tak szczerzysz młodzieńcze może się na jakiejś kresce ustawimy jak masz problem kolejny mistrz prostej.... twoje auto tylko raz jechało na 100% mocy ...i wtedy ja prowadziłem :kox: kreska to nie wszystko.. jak bym miał więcej złotówek, to byś mnie nie objechał... pado mistrz prostej :gwizdanie: sie odezwał kierowca łodzi co w zakręt sie nie da normalnie wejść bo trze lusterkiem o zoll :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
- Strefa Śmiechu
http://mistrzowie.org/185139/kultowe-auto-widziane-oczami-dziewczyn jak ktoś ma tam konto to prosze o ocenke , bo to ja stworzyłem , a na foto jest bracik przy swoim wymarzonym goliku mk1- Spoty Katowice i okolice
http://mistrzowie.org/185139/kultowe-auto-widziane-oczami-dziewczyn aż musiałem to wysłać na mistrzów bo mnie to rozkurwiło na łopatki :polew: :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
też dziś chyba umyje auto zobaczymy wkońcu jakiego koloru mam auto- Spoty Katowice i okolice
nawet nick ma podobny- Spoty Katowice i okolice
http://speedhunters.com/archive/2009/05/01/car-feature-euro-vw-golf-mk1.aspx Akjam , dowiedziałeś sie o cene ?- [ALL B7] Prośba o VT
- Spoty Katowice i okolice
na tvn24 piszo , że Kubicy grozi amputacja dłoni- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
SCC mi tylko przychodzi do głowy no i 180 w tunelu pod rondem jest atrakcyjne Bez tablic bo czasem są fotoradary. Jak poszło z projektem? tam cały czas jest radar , ale nie ma homologacji i nie mogą na jego podstawie wystawiać mandatów raz tam jechałem 70 jak wszystkie 3 pasy były za***ane a projekt chyba ok pani powiedziała , że bardzo ładne ocena za tydzień ale najważniesze , że sesja zamknięta Czyli przechodzisz na następny semestr przejebanie nie ? aż nie wiem jak sie zachować :polew: [br]Dopisany: 04 Luty 2011, 16:35_________________________________________________ zależy co chcesz robić to damrota polecam- Spoty Katowice i okolice
SCC mi tylko przychodzi do głowy no i 180 w tunelu pod rondem jest atrakcyjne Bez tablic bo czasem są fotoradary. Jak poszło z projektem? tam cały czas jest radar , ale nie ma homologacji i nie mogą na jego podstawie wystawiać mandatów raz tam jechałem 70 jak wszystkie 3 pasy były za***ane a projekt chyba ok pani powiedziała , że bardzo ładne ocena za tydzień ale najważniesze , że sesja zamknięta- Spoty Katowice i okolice
SCC mi tylko przychodzi do głowy no i 180 w tunelu pod rondem jest atrakcyjne- Spoty Katowice i okolice
nie :/ ale właśnie znalazłem Twój klucz do gwintu wiedziałem , że chciałem Ci go oddać , bo był pod moim fotelem https://picasaweb.google.com/kezorek1/Projekt3?authkey=Gv1sRgCJ2N4fDLj6euCQ# jak wam sie podoba ? temat to był zagospadarowanie przestrzeni czymś w stylu budynku ale nie ma to być budynek- Spoty Katowice i okolice
model zrobiony udało sie wyrobić a oddanie dopiero o 14.30- Spoty Katowice i okolice
no muzyka ciulata taka Puckowa no zaraz ide sie przygotować do wyjazdu , bo jeszcze w gangolu siedze- Spoty Katowice i okolice
a z całej k**wy nie idzie ? a w ogóle to- Spoty Katowice i okolice
dobra motywacja dla Keżora :gwizdanie: jak będzie kasa jeść nie woła- Spoty Katowice i okolice
akurat myślałem , że zauważysz czarną podsufitke za nimi Zdjęcie jest tak ciemne że tak naprawdę nic nie widać no nie ja je robiłem , a u mnie widać , że to dwa golfy MK1 ;] także se może monitor rozjaśnij czy coś To że są dwa golfy to widać i jako , że są to dwa seryjna golfy (JESZCZE) to wystarczy , że tyle widać- Spoty Katowice i okolice
akurat myślałem , że zauważysz czarną podsufitke za nimi Zdjęcie jest tak ciemne że tak naprawdę nic nie widać no nie ja je robiłem , a u mnie widać , że to dwa golfy MK1 ;] także se może monitor rozjaśnij czy coś- Spoty Katowice i okolice
akurat myślałem , że zauważysz czarną podsufitke za nimi- Spoty Katowice i okolice
i do nauki [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 12:39_________________________________________________ :decayed: - Strefa Śmiechu