Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. ejjj , a w ogóle nie , żeby mi brakowało , ale kaj sie Fajfun stracił ? nie mówiąc o Kanarze :gwizdanie:
  2. :polew: :polew: :polew:
  3. j**ani niewiem czy poznaliscie ale w 23sek to ja Właśnie widziałem coś dziwnego... :polew: na 3 kołowym rowerku , tylko śmignąl :polew:
  4. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: i co się tak szczerzysz młodzieńcze może się na jakiejś kresce ustawimy jak masz problem kolejny mistrz prostej.... twoje auto tylko raz jechało na 100% mocy ...i wtedy ja prowadziłem :kox: kreska to nie wszystko.. jak bym miał więcej złotówek, to byś mnie nie objechał... pado mistrz prostej :gwizdanie: sie odezwał kierowca łodzi co w zakręt sie nie da normalnie wejść bo trze lusterkiem o zoll :polew:
  5. http://mistrzowie.org/185139/kultowe-auto-widziane-oczami-dziewczyn jak ktoś ma tam konto to prosze o ocenke , bo to ja stworzyłem , a na foto jest bracik przy swoim wymarzonym goliku mk1
  6. http://mistrzowie.org/185139/kultowe-auto-widziane-oczami-dziewczyn aż musiałem to wysłać na mistrzów bo mnie to rozkurwiło na łopatki :polew: :polew: :polew:
  7. też dziś chyba umyje auto zobaczymy wkońcu jakiego koloru mam auto
  8. nawet nick ma podobny
  9. http://speedhunters.com/archive/2009/05/01/car-feature-euro-vw-golf-mk1.aspx Akjam , dowiedziałeś sie o cene ?
  10. keżor odpowiedział(a) na akjam temat w Audi A4 B7
  11. na tvn24 piszo , że Kubicy grozi amputacja dłoni
  12. szacun
  13. SCC mi tylko przychodzi do głowy no i 180 w tunelu pod rondem jest atrakcyjne Bez tablic bo czasem są fotoradary. Jak poszło z projektem? tam cały czas jest radar , ale nie ma homologacji i nie mogą na jego podstawie wystawiać mandatów raz tam jechałem 70 jak wszystkie 3 pasy były za***ane a projekt chyba ok pani powiedziała , że bardzo ładne ocena za tydzień ale najważniesze , że sesja zamknięta Czyli przechodzisz na następny semestr przejebanie nie ? aż nie wiem jak sie zachować :polew: [br]Dopisany: 04 Luty 2011, 16:35_________________________________________________ zależy co chcesz robić to damrota polecam
  14. SCC mi tylko przychodzi do głowy no i 180 w tunelu pod rondem jest atrakcyjne Bez tablic bo czasem są fotoradary. Jak poszło z projektem? tam cały czas jest radar , ale nie ma homologacji i nie mogą na jego podstawie wystawiać mandatów raz tam jechałem 70 jak wszystkie 3 pasy były za***ane a projekt chyba ok pani powiedziała , że bardzo ładne ocena za tydzień ale najważniesze , że sesja zamknięta
  15. SCC mi tylko przychodzi do głowy no i 180 w tunelu pod rondem jest atrakcyjne
  16. nie :/ ale właśnie znalazłem Twój klucz do gwintu wiedziałem , że chciałem Ci go oddać , bo był pod moim fotelem https://picasaweb.google.com/kezorek1/Projekt3?authkey=Gv1sRgCJ2N4fDLj6euCQ# jak wam sie podoba ? temat to był zagospadarowanie przestrzeni czymś w stylu budynku ale nie ma to być budynek
  17. model zrobiony udało sie wyrobić a oddanie dopiero o 14.30
  18. no muzyka ciulata taka Puckowa no zaraz ide sie przygotować do wyjazdu , bo jeszcze w gangolu siedze
  19. a z całej k**wy nie idzie ? a w ogóle to
  20. dobra motywacja dla Keżora :gwizdanie: jak będzie kasa jeść nie woła
  21. akurat myślałem , że zauważysz czarną podsufitke za nimi Zdjęcie jest tak ciemne że tak naprawdę nic nie widać no nie ja je robiłem , a u mnie widać , że to dwa golfy MK1 ;] także se może monitor rozjaśnij czy coś To że są dwa golfy to widać i jako , że są to dwa seryjna golfy (JESZCZE) to wystarczy , że tyle widać
  22. akurat myślałem , że zauważysz czarną podsufitke za nimi Zdjęcie jest tak ciemne że tak naprawdę nic nie widać no nie ja je robiłem , a u mnie widać , że to dwa golfy MK1 ;] także se może monitor rozjaśnij czy coś
  23. akurat myślałem , że zauważysz czarną podsufitke za nimi
  24. i do nauki [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 12:39_________________________________________________ :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.