Treść opublikowana przez keżor
-
[AFN+] Keżorowóz
najdroższą folią do lamp z allegro http://allegro.pl/folia-na-lampy-przyciemniajaca-do-lamp-tuning-i1406003860.html tylko nie kupuj jak coś do lamp przednich , bo jest tak słaba , że w ogóle nie ma efektu przyciemnienia :gwizdanie: a tak w ogóle to kto Ci pozwolił odkopać tak stary temat ? Keżor, a czemu przy wyświetlaniu Twoich fotek, trzeba się przyznać do pełnoletności , ładne treści erotyczne umieszczasz na fotosiku nie wiem , ktoś mnie musiał podpier****ć :polew: musze zrobić porządek z pierwszym postem i przerzucić fotki z tego ciul****o fotosika na picasse no i porobić jakieś nowe ze zderzakiem i grillem z RS
-
[AFN+] Keżorowóz
najdroższą folią do lamp z allegro http://allegro.pl/folia-na-lampy-przyciemniajaca-do-lamp-tuning-i1406003860.html tylko nie kupuj jak coś do lamp przednich , bo jest tak słaba , że w ogóle nie ma efektu przyciemnienia :gwizdanie: a tak w ogóle to kto Ci pozwolił odkopać tak stary temat ?
-
Spoty Katowice i okolice
no :cwaniak1:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 18:43_________________________________________________ ja bym lajtowo zdążył [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 18:43_________________________________________________aha , mnie nie będzie , leże w łóżku chory jeszcze k**wa mać
-
[ALL B5] a4 tuning
lepiej okleić folią lampy po drugim lifcie tak jak mam ja i bulczas , mamy sedany ale zasada jest ta sama wsteczny zostaje biały i to są właśnie gusta i guściki mnie sie właśnie te czarne fele podobają , a te 18ki tak średnio :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 18:35_________________________________________________ jak ktoś ma tak zryty beret jak Ty w sprawie hamulców to i te co miał Nosb w A4 są małe niedługo będziesz robił swapa silnika na mniejszy , żeby Ci większa pompa hamulcowa weszła
-
Spoty Katowice i okolice
siema Diman , Akjam :gwizdanie: http://vwszrot.pl/ a tu miszcz nasz miszczami http://jaramsie.pl/2jjjylq_93sk8a owacje dla tego pana :oklaski:
-
Strefa Śmiechu
- [ALL B5] a4 tuning
http://allegro.pl/tarcze-mikoda-nawiercane-a4-a6-superb-passat-b5-i1402915635.html lepiej niech Brzezin napisze jak mu sie te tarcze sprawują- Spoty Katowice i okolice
nara fiutki , ja jeszcze se posiedze- Spoty Katowice i okolice
to pewnie siano- Spoty Katowice i okolice
siano ma polifty albo fk- [ALL B5] a4 tuning
jasne że miałem bo zrywałem je u Ciebie w garażu nie pisałbym tak gdyby "kolega" trochę pokory pokazywał a nie wszedł i kozaczy holenderskim laminatem ja je zrywałem , Ty je chciałeś zostawić dopóki nie kupisz od RS ;] Ty tak samo reagujesz jak ktoś negatywnie oceni Twoje auto to nie gadaj ;] zapomniałeś jak skasowałeś temat ze swoją a4 jak Ci zaczeli jechać na szpachle na błotnikach ? lepiej wrzucajcie tu linki do rzeczy jakie by upiększyły to auto i fotki fajnie zrobionych aut- [ALL B5] a4 tuning
Somes , a co chcesz koledze odsprzedać swoje stare tajle ? bo z tego co wiem to nakładki chromowane na lusterkach miałeś baardzo długo , nie mówiąc o innych "tjuningach" auto ma potencjał jako srebrny AFN także skończcie kolege szykanować . mnie też to auto sie nie widzi , ale to nie ja nim jeżdże za niedługo kolega sie obejdzie z forum , zacznie szperać szukać podglądać i sam dojdzie do tych wniosków co WY po paru latach bycia na forum ja sam miałem grill kamei na aucie a teraz mam z RS miałem sonary z przodu a teraz mam ori valeo , miałem depo z tyłu a teraz mam valeo . miałem avusy 17ki a teraz mam 17ki prosiaki hehe- Spoty Katowice i okolice
to jest bazooka na ziemniaki od pucka :polew: :polew: :polew: :polew:- [ALL B5] a4 tuning
a w ogóle to już było podobne auto na forum ależ ja mam pamięć http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10036- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
http://www.youtube.com/watch?v=_OTRac4PkwQ#ws 7.29 fajny psikus- Spoty Katowice i okolice
mam juz wzor do rezania- Spoty Katowice i okolice
Gregory :gwizdanie: klekotów nie tyka a na poważnie, rozrząd w 1.8T to banał, więc pewnie w 1.9tdi będzie podobnie no to Auto- Danecki PS. nie bierze dużo Już dzwoniłem do jednego zakładu na Niwce to mi powiedzieli za wymianę 400zł To dobra cena! Gregory bierze 500pln! ja biore 1000 i nie daje gwarancji Że złożysz wszystko do kupy? :polew: to tez :polew:- Spoty Katowice i okolice
Gregory :gwizdanie: klekotów nie tyka a na poważnie, rozrząd w 1.8T to banał, więc pewnie w 1.9tdi będzie podobnie no to Auto- Danecki PS. nie bierze dużo Już dzwoniłem do jednego zakładu na Niwce to mi powiedzieli za wymianę 400zł To dobra cena! Gregory bierze 500pln! ja biore 1000 i nie daje gwarancji- Spoty Katowice i okolice
ja ci mogę ogarnać ale nie obiecuje ze bedzie dobrze :evil: u mnie przy flaszce :polew: to jest już nas trzech :gwizdanie: damy rade potrzymaj moje piwo i patrz to- Spoty Katowice i okolice
ja ci mogę ogarnać ale nie obiecuje ze bedzie dobrze :evil: u mnie przy flaszce :polew:- Spoty Katowice i okolice
od biedy ;]- [B5 1Z] Biały Goniec
ja moze bede pozbywal sie swoich 9x17- Spoty Katowice i okolice
:polew:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 21:33_________________________________________________podobno juz nie jesteś "ciasny" Ciacho - Ciasny Wiesiek :decayed: :polew:- [B5 1Z] Biały Goniec
na ilo calowe prosiaki polujesz ? :gwizdanie: - [ALL B5] a4 tuning