Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. myślałem , że narysujesz własne [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:16_________________________________________________a co powiecie na Hamerykańce ?
  2. wrzuciłem jeszcze raz lepszej jakości fotke odrobine a tak w ogóle to jebcie sie pożycze wam ółówki i zrobimy konkurs na spocie
  3. :gwizdanie:
  4. narysowałem to B9 ale i tak nie może sie równać z tym B9 :polew:
  5. Talib , nie wiem w czyim stylu , ale opierdol se bańke na łyso , będzie lepiej pasować ja Cie moge wziąć , jak będzie mi auto jeździć , a jak nie to sam poprosze o podwózke
  6. widzę ze talencik się marnuje wyślij to Ingolstadt może cie wezmą taaa i będe projektował auta które już są w produkcji :polew: będziesz robił modele poliftowe "co pan zmienił w tym aucie ?" "bixenon dodałemmmmmm... , elektryczne szybyyyyy i glebe ;] za***iste będą te polifty to następny rysunek to będzie A4 B9 może coś z tego będzie
  7. widzę ze talencik się marnuje wyślij to Ingolstadt może cie wezmą taaa i będe projektował auta które już są w produkcji :polew:
  8. gotowe
  9. duzymi krokami sie mi przeglądzik zbliża....nie macie kogoś kto za dobrą kasę zmieni kruciec przy okazji???? jaki/ który króciec ? :polew: W końcu to forum samochodowe... :polew: nowłaśnie czajcie to To na siłce gdzie chodzisz są takie rozgrzewki... rozgrzewające laski? siłke mam w domu także to by musiała być moja mama :polew:
  10. duzymi krokami sie mi przeglądzik zbliża....nie macie kogoś kto za dobrą kasę zmieni kruciec przy okazji???? jaki/ który króciec ? :polew: W końcu to forum samochodowe... :polew: nowłaśnie czajcie to
  11. Skąd miałeś ten kolektor? z allegro... ale takie kolektory były w różnych autach , kupowałem pod silnik AWX , ale równie dobrze może to być kolektor z alhambry , sharana , passata czy superba :/ nie spodziewałem sie , że może być taka lipa [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:31_________________________________________________ale c**j z autem , ale będziemy mieć jutro u Seskich mega płytke z zajebistą nutą to masakra już możecie zazdrościć Ci mają inne plany :cwaniak1: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:35_________________________________________________ całkiem spoko gif
  12. Skąd miałeś ten kolektor? z allegro... ale takie kolektory były w różnych autach , kupowałem pod silnik AWX , ale równie dobrze może to być kolektor z alhambry , sharana , passata czy superba :/
  13. ja jebie .... co za dół ... nowy kolektor ma k**wa dziurki w innych miejscach niż stary i mi sztywny dolot patrzy w góre co za tandeta ... i musze znowu jechać oddać komuś ten dolot do poprawy
  14. Keżor! Ty masz ogrzewany garaż! Może u Ciebie bym zrobił te moje lampy? :gwizdanie: jak masz czas i chęci to wpadaj , ja jestem dziś w garażu , drugie miejsce jest wolne trafić trafisz , to jak co to kom
  15. ide do garażu podłubać troche przy aucie wieczorem dokończę ałdi
  16. a jakby zrobić jeszcze większe reflektory planuje narysować ori A1 ale jak chcesz to potem narysuje Tobie jedną z większymi
  17. ja na bank jade na zlota nie będe teraz 3 miechy jeździć autem to sie nie zepsuje i pojade swoim :polew: Seski , kedy ja Ci obiecywałem koszulke na święta ? ale jak chcesz to moge Ci jedną dać i to z kołnierzykiem clubową :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 11:58_________________________________________________ jak wam sie podoba ? pierwszy etap
  18. Chyba Cię :gwizdanie: Zapierdzielam z piwkiem na łóżku prawdziwy mężczyzna nie pije przed 12.00 :gwizdanie: ejjj , klina w to nie mieszaj [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 11:07_________________________________________________ :polew:
  19. ie porządki w ulubionych patrzcie co znalazłem BANG!BANG!L.A. PRESENTS "KILLA LIPSTICK"
  20. haha , spod znaku wagi , ciekawe czemu :polew:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 22:20_________________________________________________ wygląda na zadbaną mamuśke
  21. ale znasz mój gust :slina:
  22. tempomat za***ista sprawa jak pożyczam auto od taty to odrazu jak przekrocze 40kph włączam i sie delektuje jazdą bez nóg
  23. wzajemnie
  24. no nara chociaż ja też już cisne ku wyrku
  25. Kilka dni temu widziałem to w TV. :polew: bo to właśnie stamtąd jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.