Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
myślałem , że narysujesz własne [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:16_________________________________________________a co powiecie na Hamerykańce ?
-
Spoty Katowice i okolice
wrzuciłem jeszcze raz lepszej jakości fotke odrobine a tak w ogóle to jebcie sie pożycze wam ółówki i zrobimy konkurs na spocie
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
narysowałem to B9 ale i tak nie może sie równać z tym B9 :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Talib , nie wiem w czyim stylu , ale opierdol se bańke na łyso , będzie lepiej pasować ja Cie moge wziąć , jak będzie mi auto jeździć , a jak nie to sam poprosze o podwózke
-
Spoty Katowice i okolice
widzę ze talencik się marnuje wyślij to Ingolstadt może cie wezmą taaa i będe projektował auta które już są w produkcji :polew: będziesz robił modele poliftowe "co pan zmienił w tym aucie ?" "bixenon dodałemmmmmm... , elektryczne szybyyyyy i glebe ;] za***iste będą te polifty to następny rysunek to będzie A4 B9 może coś z tego będzie
-
Spoty Katowice i okolice
widzę ze talencik się marnuje wyślij to Ingolstadt może cie wezmą taaa i będe projektował auta które już są w produkcji :polew:
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
duzymi krokami sie mi przeglądzik zbliża....nie macie kogoś kto za dobrą kasę zmieni kruciec przy okazji???? jaki/ który króciec ? :polew: W końcu to forum samochodowe... :polew: nowłaśnie czajcie to To na siłce gdzie chodzisz są takie rozgrzewki... rozgrzewające laski? siłke mam w domu także to by musiała być moja mama :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
duzymi krokami sie mi przeglądzik zbliża....nie macie kogoś kto za dobrą kasę zmieni kruciec przy okazji???? jaki/ który króciec ? :polew: W końcu to forum samochodowe... :polew: nowłaśnie czajcie to
-
Spoty Katowice i okolice
Skąd miałeś ten kolektor? z allegro... ale takie kolektory były w różnych autach , kupowałem pod silnik AWX , ale równie dobrze może to być kolektor z alhambry , sharana , passata czy superba :/ nie spodziewałem sie , że może być taka lipa [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:31_________________________________________________ale c**j z autem , ale będziemy mieć jutro u Seskich mega płytke z zajebistą nutą to masakra już możecie zazdrościć Ci mają inne plany :cwaniak1: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 16:35_________________________________________________ całkiem spoko gif
-
Spoty Katowice i okolice
Skąd miałeś ten kolektor? z allegro... ale takie kolektory były w różnych autach , kupowałem pod silnik AWX , ale równie dobrze może to być kolektor z alhambry , sharana , passata czy superba :/
-
Spoty Katowice i okolice
ja jebie .... co za dół ... nowy kolektor ma k**wa dziurki w innych miejscach niż stary i mi sztywny dolot patrzy w góre co za tandeta ... i musze znowu jechać oddać komuś ten dolot do poprawy
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor! Ty masz ogrzewany garaż! Może u Ciebie bym zrobił te moje lampy? :gwizdanie: jak masz czas i chęci to wpadaj , ja jestem dziś w garażu , drugie miejsce jest wolne trafić trafisz , to jak co to kom
-
Spoty Katowice i okolice
ide do garażu podłubać troche przy aucie wieczorem dokończę ałdi
-
Spoty Katowice i okolice
a jakby zrobić jeszcze większe reflektory planuje narysować ori A1 ale jak chcesz to potem narysuje Tobie jedną z większymi
-
Spoty Katowice i okolice
ja na bank jade na zlota nie będe teraz 3 miechy jeździć autem to sie nie zepsuje i pojade swoim :polew: Seski , kedy ja Ci obiecywałem koszulke na święta ? ale jak chcesz to moge Ci jedną dać i to z kołnierzykiem clubową :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 11:58_________________________________________________ jak wam sie podoba ? pierwszy etap
-
Spoty Katowice i okolice
Chyba Cię :gwizdanie: Zapierdzielam z piwkiem na łóżku prawdziwy mężczyzna nie pije przed 12.00 :gwizdanie: ejjj , klina w to nie mieszaj [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 11:07_________________________________________________ :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ie porządki w ulubionych patrzcie co znalazłem BANG!BANG!L.A. PRESENTS "KILLA LIPSTICK"
-
Spoty Katowice i okolice
haha , spod znaku wagi , ciekawe czemu :polew:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 22:20_________________________________________________ wygląda na zadbaną mamuśke
-
Spoty Katowice i okolice
ale znasz mój gust :slina:
-
Spoty Katowice i okolice
tempomat za***ista sprawa jak pożyczam auto od taty to odrazu jak przekrocze 40kph włączam i sie delektuje jazdą bez nóg
-
Spoty Katowice i okolice
wzajemnie
-
Spoty Katowice i okolice
no nara chociaż ja też już cisne ku wyrku
-
Spoty Katowice i okolice
Kilka dni temu widziałem to w TV. :polew: bo to właśnie stamtąd jest