Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. U mnie w mojej wiosce to ludzie się tak przemieszczają.Nikt tego nie nazywa ,,tańcem'' - komentarz pod filmikiem , rozdupcył mnie :polew:
  2. no na razie jeszcze nie odpływam... chyba że ty tak ej o kerej mamy być ? tak , żeby przyjść na gotowe [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 17:47_________________________________________________a no i najważniejsze pytanie z czego będzie muzyka lecieć ? bo nagrałem CD z MP3 :>[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 17:49_________________________________________________właśnie wyskoczyła
  3. dzięki Stasiu i wzajemnie a co do tego punktu to moja aktualna partnerka jest zawsze ze mną
  4. Podobno fajfun stawia obiad słyszeliście mnie zastanawia czy jak skończymy sie bawić to pójdzie sie kąpać
  5. jutro o 20 tej jakoś wrócisz przecież
  6. zastanawiam się czy nie zabrać spodni z garniaka i do tego koszula :gwizdanie: jak ustalicie to ja i w gangolu moge wy***rdolić , bo mam
  7. jak żeś zszedł tyle rozmiarów to może ja Ci swoje pożycze
  8. a te małe to ruzumiem , żeby sobie dzieciak też postrzelał ?
  9. ja już czekam przy drzwiach w dresie wpadaj po mnie i jadymy na chorzów
  10. nawzajem i życze Ci spotów we wtorki stan 1ka ci wypadła a Tobie wszystkie :> a Ty jestes z Katowic nawzajem i życze Ci spotów we wtorki stan 1ka ci wypadła a Tobie wszystkie :> a Ty jestes z Katowic :polew: :polew: :polew: :polew: a Ty z czego sie chorzowski śmiejesz ?
  11. nawzajem i życze Ci spotów we wtorki stan 1ka ci wypadła a Tobie wszystkie :>
  12. nawzajem i życze Ci spotów we wtorki
  13. a to Fajfun będzie ?? :polew: :polew:
  14. Kabaret Hrabi Dziubas coś dla zakochanych :polew:
  15. ale dziś będzie zabawaaaa ty ty ty ty no patente ty ty ty ty ty
  16. nara
  17. złam sobie nogę leż w domu przez 4miesiące i jedz prawie codzień kebaba, mi pomogło... bez hardcorów to może nie łam nogi ale chociaż sobie ją zwichnij miałem zwichniętą 3 tygodnie gips :gwizdanie: [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:43_________________________________________________ 1.09 ta spoko wywija
  18. złam sobie nogę leż w domu przez 4miesiące i jedz prawie codzień kebaba, mi pomogło... bez hardcorów
  19. :slina: jaka za***ista plazma :polew: oby u Mirona w chaci on nie ma córek :polew: ona była ze mną
  20. :slina: jaka za***ista plazma :polew: oby u Mirona w chaci [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:31_________________________________________________ przybierzesz nie martw sie wszystko w swoim czasie obiecanki cacanki
  21. ale sie nażarłem nie ma bata , musze od tego zwiększyć mase
  22. węże łapał k**wa :polew:najpierw oglądnij tooo Alligator Attack in ILLINOIS ! a następnie to
  23. o k**wa już po 19tej to ide coś zjeść
  24. to? to hał aj ken tejk :polew:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:20_________________________________________________ myślałem , że narysujesz własne [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:16_________________________________________________a co powiecie na Hamerykańce ? zajebicho komu to zaiwaniles :gwizdanie: oba są podpisane kliknij otwórz fotke w nowym oknie i obaczysz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.