Treść opublikowana przez keżor
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
to będziesz miał kolor jak Prezes
-
Spoty Katowice i okolice
jej d*pa fajna i tyle ale muza jest mega wypas
-
Spoty Katowice i okolice
troche młoda , no ale trudno
-
Spoty Katowice i okolice
no to jeszcze z czasów fajnego busty a był taki wałek co busta siedział na fotelu na polu i tornado nap***ało to jak pamiętam było fajne mnie sie jakos nie podobal 10 lat temu zdawało sie lepsze jak to słuchałem a potem odkryłem magiczne słowa CLUB REMIX
-
Spoty Katowice i okolice
no to jeszcze z czasów fajnego busty a był taki wałek co busta siedział na fotelu na polu i tornado napierdalało to jak pamiętam było fajne
-
Spoty Katowice i okolice
to jest muzabusta rhymes - break ya neck (HD) to były czasy jak jeszcze busta fajnie rapował [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 17:59_________________________________________________ d-_-b
-
Spoty Katowice i okolice
RLP & Barbara Tucker - R.E.S.P.E.C.T (Club Edit) to jest prawdziwa muza
-
Spoty Katowice i okolice
ja też moge pokopać i postrzelać z bańki
-
Spoty Katowice i okolice
może po remixie Afrojacka by była spoko [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 00:44_________________________________________________lece w kime
-
Spoty Katowice i okolice
siema Daria widze , że Krolu pozwolił Ci wejść na swój profil :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a słyszałeś ten example -kickstar w oryginale ? jaka c**jnia kto to słucha
-
Spoty Katowice i okolice
mniam mniam :kox: nie ma to jak dobra odcinka :kox: ale i tak w aucie lepiej gra , przynajmniej niż u mnie na słuchawkach
-
Spoty Katowice i okolice
http://mistrzowie.org/143579/Dziewica :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
mniam mniam
-
Spoty Katowice i okolice
myśle , że chodzi mu o Disco polo
-
Spoty Katowice i okolice
nie było by widać plam po koleżankach przynajmniej
-
Spoty Katowice i okolice
siema odmeldowuje sie
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
nie wiem Czy Ci sie w UK uda zrobić fotke w pełnym słońcu ale co do lamp to mam zrobione tak jak Ty chociaż Folią i jest wypas i nikt mi jakoś w dupe od roku nie wjechał , a w KAto bywają słoneczne dni a poza tym to w słoneczny dzień to auto widać i bez świateł , a Stopy są przecież 3 w samochodzie
-
Spoty Katowice i okolice
w piątek jade do Gregorego, zobaczymy co mi powie... a wskaźnik sam podpinałeś nie musisz jechać do TG , żeby logi zrobić ... a wskaźnik podpinałem według Twojego schematu , ja sie na PB nie znam
-
Spoty Katowice i okolice
Talib , , będzie wiedział wszystko , a nie szukasz zdupconych elementów jak może być wskaźnik źle podpięty , jakby Ci ładowało 0,1 to by Ci mulił jak sk***ysyn :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
to chyba odpowiedni wątek
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 14:16_________________________________________________
-
Spoty Katowice i okolice
wklejam tylko te foty które im robie [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:07_________________________________________________komu by to zadedykować :decayed: :decayed: hmmmm
-
Spoty Katowice i okolice
odrazu lepszy wieczór
-
Spoty Katowice i okolice
nom , bezsensu