Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. to będziesz miał kolor jak Prezes
  2. jej d*pa fajna i tyle ale muza jest mega wypas
  3. troche młoda , no ale trudno
  4. no to jeszcze z czasów fajnego busty a był taki wałek co busta siedział na fotelu na polu i tornado nap***ało to jak pamiętam było fajne mnie sie jakos nie podobal 10 lat temu zdawało sie lepsze jak to słuchałem a potem odkryłem magiczne słowa CLUB REMIX
  5. no to jeszcze z czasów fajnego busty a był taki wałek co busta siedział na fotelu na polu i tornado napierdalało to jak pamiętam było fajne
  6. to jest muzabusta rhymes - break ya neck (HD) to były czasy jak jeszcze busta fajnie rapował [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 17:59_________________________________________________ d-_-b
  7. RLP & Barbara Tucker - R.E.S.P.E.C.T (Club Edit) to jest prawdziwa muza
  8. ja też moge pokopać i postrzelać z bańki
  9. może po remixie Afrojacka by była spoko [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 00:44_________________________________________________lece w kime
  10. siema Daria widze , że Krolu pozwolił Ci wejść na swój profil :polew:
  11. a słyszałeś ten example -kickstar w oryginale ? jaka c**jnia kto to słucha
  12. mniam mniam :kox: nie ma to jak dobra odcinka :kox: ale i tak w aucie lepiej gra , przynajmniej niż u mnie na słuchawkach
  13. http://mistrzowie.org/143579/Dziewica :polew: :polew:
  14. mniam mniam
  15. myśle , że chodzi mu o Disco polo
  16. nie było by widać plam po koleżankach przynajmniej
  17. siema odmeldowuje sie
  18. nie wiem Czy Ci sie w UK uda zrobić fotke w pełnym słońcu ale co do lamp to mam zrobione tak jak Ty chociaż Folią i jest wypas i nikt mi jakoś w dupe od roku nie wjechał , a w KAto bywają słoneczne dni a poza tym to w słoneczny dzień to auto widać i bez świateł , a Stopy są przecież 3 w samochodzie
  19. w piątek jade do Gregorego, zobaczymy co mi powie... a wskaźnik sam podpinałeś nie musisz jechać do TG , żeby logi zrobić ... a wskaźnik podpinałem według Twojego schematu , ja sie na PB nie znam
  20. Talib , , będzie wiedział wszystko , a nie szukasz zdupconych elementów jak może być wskaźnik źle podpięty , jakby Ci ładowało 0,1 to by Ci mulił jak sk***ysyn :gwizdanie:
  21. keżor odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to chyba odpowiedni wątek
  22. [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 14:16_________________________________________________
  23. wklejam tylko te foty które im robie [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:07_________________________________________________komu by to zadedykować :decayed: :decayed: hmmmm
  24. odrazu lepszy wieczór
  25. nom , bezsensu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.