Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. siema ;] Gratki Diman , ma już Victor konto na forum ?
  2. ty ściulu :polew: :polew:
  3. siema, co tam Ludki , bo u mnie http://kwejk.pl/obrazek/30589/dzie%C5%84,na,pe%C5%82nej,kur*ie.html
  4. weźmie ktoś vaga ? bo mi kontrolka absu świeci po wymianie hamulczynków i chce sprawdzić czy coś zjebcyłem czy to jakiś zwykły błąd
  5. siemka , widze , że zamiast sie bawić na zlocie wszyscy na forum siedzą ;] Miszka ja też mam wąsy hehe ale nie będe se fotki robił ;] i w ogóle wszem i wobec ogłaszam , że skończyłem hamulce robić tak jak myślałem nie udało sie tego zrobić w 20 minut
  6. nie nie zrobisz nie wierze
  7. ja robie u Siebie w garażu sam i kasy wydałem w 3 d*py :gwizdanie: także powodzenia Stan kumpel mi obiecał, że nie zapłacę dużo i będę zadowolony :gwizdanie: to sie może w 1,5 zamkniesz :gwizdanie: chyba , że zmieniasz same klocki
  8. ja robie u Siebie w garażu sam i kasy wydałem w 3 d*py :gwizdanie: także powodzenia Stan
  9. pamietam ja mam ją w ulubionych Toktok vs Soffy O. - Day Of Mine HQ [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 10:21_________________________________________________
  10. siema także , jak już idziemy w japony to to propozycja ode mnie
  11. Grisza pier**l fele , kup se to http://allegro.pl/auto-rzesy-rzesy-do-samochodu-hit-2011-i1502777101.html?source=pr :polew:
  12. siema sprzedały sie ledy wkońcu naprawie hamulce nie zapomnij mi tej opalary jutro bo mi starszy jajka urwie
  13. chciałem iść a nie miałem z kim... :kwasny: d. powiedziała, że na Disco polo - czyt. Robert M. nie pójdzie.. robert grał jakąś godzine tylko ale i tak muza tam leci za***ista
  14. ale nie z nim sie bawiły a kumpel co jest tam co tydzień gadał , że co tydzień jest tam tyle cipek
  15. siemka , wczoraj byłem w Onyxie spoko imprezka , no i Robercik grał a ile fajnych cipeczek to głowa mała
  16. siema kajś był synek głównie na uczelni mam w tym semestrze 5 wypasionych projektów do zrobienia , także mało tu będe spędzał czasu zacząłeś się uczyć widzę albo jakaś fajna dupeczka na uczelni często bywa Pewnie to drugie... Choć keżor to kujon i zdaje jako jeden z niewielu egzaminy i zaliczenia...
  17. siema kajś był synek głównie na uczelni mam w tym semestrze 5 wypasionych projektów do zrobienia , także mało tu będe spędzał czasu
  18. siema laseczki co tam słychać ? ktoś mi streści co sie działo od 3922 strony ? :polew: Stasiu to co z tym grillem ? bo jeden kupiec czeka i wsumie powiedział , że wziąłby RS za 350 i sie waham :polew:
  19. http://kwejk.pl/obrazek/18787-f09f0eaa089ce942652019db0bd3088f..jpg?back=75&id=3
  20. [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 23:06_________________________________________________ [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 23:06_________________________________________________
  21. lepsza jest real+bro -> mc donald+ bro alr to trzeba mieć kierowce
  22. było tak : PL w czw -> Eu w czw -> PL we wt także ełu wygryzło peelke i peelka przeniosła sie na inny dzień to tak w dużym skrócie :> [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:28_________________________________________________ ale czek może nie wyskoczyć na vagu chyba ja mam za mało płynu hamulcowego i co chwila mi pika , a na vagu czyściutko
  23. Bekaczu gada o jakimś 2006 roku jak jeszcze nawet nie mieliście ałdi
  24. a co Ci zrobił ? [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:08_________________________________________________ kiedy w sk było mniej niż 5 aut ? tak czasami byłem sam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.