Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. i weź tu pojedź na dziwki ;] musze zmienić auto hahahaa poza tym jakbyś krzyczał to uznałbym Cie za idiote , bo nie wiem jak wyglądasz , bo nie jeździsz na spoty
  2. siema i co ? kto jedzie na spota ?
  3. :kox: [br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 09:44_________________________________________________ :polew:
  4. ja mam i to nic takiego :gwizdanie:
  5. Tech N9ne-Worldwide Choppers (ft.Ceza,Yelawolf,Twista,Busta Rhymes,D-Loc the Gill God)
  6. http://static.pagenstecher.de/uploads/1/1c/1c8/1c8d/06082007190.JPG http://static.pagenstecher.de/uploads/0/0b/0b5/0b5c/gemischtes_119.jpg Bulczas , ten ma idealnie ;] http://static.pagenstecher.de/uploads/b/bd/bd5/bd5b/audi_015.jpg a tył ma nawet lepiej
  7. halogeny , no i kratki podocinałem i założyłem
  8. Co zrobiłeś :gwizdanie: pytasz poważnie ?
  9. ołłł jeeee , żeby nie było , że sie całe wakacje opierdalam
  10. o kurwości !! nowy mustang sie nawet napatoczył ... jak dla mnie to powinni karać drużyny za to . I by było po problemie. wtedy żadna polska drużyna nie potrzebowałaby nawet stadionu ;] wtedy każde miasto wymyśliło by sobie pewnie jeden owoc i tłukli by sie o niego ;] -za kim k**wa idziesz ? -za jabłkiem... -no to wp***dol , bo my za gruszką ;] smutne to , ale co zrobić ;] [br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 17:45_________________________________________________chociaż nie. to nie mustang , ale na jednym zdjęciu tak wyglądał ;]
  11. no i 1xB5 no ja czytałem , że te 7 aut co ostatnio spłoneło , to to było na nikiszu i to przez wojne kibiców , bo jedno z aut należało do jakiegoś wyższego rangą kibola ... pożałowania godne ....
  12. Ty Taliban .. tak se właśnie myśle , bo Ty zawsze pod samymi drzwiami stajesz z bloku. nie odholowała Ci tego auta policja ?
  13. spokojnej szychty ja spadam w kime
  14. http://www.spi0n.com/wtf/pornchestra-censured-version/ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  15. to przywieź co na spota kiedyś
  16. no Ty to wiesz najlepiej
  17. to nie pier**l o silnej woli
  18. tryb awaryjny ?
  19. ale dziś było wchuuuuj ałłłłłłtttttt jak zawsze
  20. :>
  21. szkoda ze rudi niejest na forum bo juz ja widze jak jedzie na spotaknie batalionu i janusz no wogole co to za imie... joke kezor
  22. :polew: może choć raz ci ludzie pojawią się na jakimkolwiek spocie :polew: najlepsze to hasło , że 350km to nie jest wsumie tak daleko , AAAALEEEEE akuuurat jestem w robocie wtedy :polew: ja tak mam co tydzień ze spotami warszawskimi
  23. :polew:
  24. bijaaaacz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.