Treść opublikowana przez keżor
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
i weź tu pojedź na dziwki ;] musze zmienić auto hahahaa poza tym jakbyś krzyczał to uznałbym Cie za idiote , bo nie wiem jak wyglądasz , bo nie jeździsz na spoty
-
Spoty Katowice i okolice
siema i co ? kto jedzie na spota ?
-
Spoty Katowice i okolice
:kox: [br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 09:44_________________________________________________ :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ja mam i to nic takiego :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Tech N9ne-Worldwide Choppers (ft.Ceza,Yelawolf,Twista,Busta Rhymes,D-Loc the Gill God)
-
Spoty Katowice i okolice
http://static.pagenstecher.de/uploads/1/1c/1c8/1c8d/06082007190.JPG http://static.pagenstecher.de/uploads/0/0b/0b5/0b5c/gemischtes_119.jpg Bulczas , ten ma idealnie ;] http://static.pagenstecher.de/uploads/b/bd/bd5/bd5b/audi_015.jpg a tył ma nawet lepiej
-
Spoty Katowice i okolice
halogeny , no i kratki podocinałem i założyłem
-
Spoty Katowice i okolice
Co zrobiłeś :gwizdanie: pytasz poważnie ?
-
Spoty Katowice i okolice
ołłł jeeee , żeby nie było , że sie całe wakacje opierdalam
-
Spoty Katowice i okolice
o kurwości !! nowy mustang sie nawet napatoczył ... jak dla mnie to powinni karać drużyny za to . I by było po problemie. wtedy żadna polska drużyna nie potrzebowałaby nawet stadionu ;] wtedy każde miasto wymyśliło by sobie pewnie jeden owoc i tłukli by sie o niego ;] -za kim k**wa idziesz ? -za jabłkiem... -no to wp***dol , bo my za gruszką ;] smutne to , ale co zrobić ;] [br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 17:45_________________________________________________chociaż nie. to nie mustang , ale na jednym zdjęciu tak wyglądał ;]
-
Spoty Katowice i okolice
no i 1xB5 no ja czytałem , że te 7 aut co ostatnio spłoneło , to to było na nikiszu i to przez wojne kibiców , bo jedno z aut należało do jakiegoś wyższego rangą kibola ... pożałowania godne ....
-
Spoty Katowice i okolice
Ty Taliban .. tak se właśnie myśle , bo Ty zawsze pod samymi drzwiami stajesz z bloku. nie odholowała Ci tego auta policja ?
-
Spoty Katowice i okolice
spokojnej szychty ja spadam w kime
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.spi0n.com/wtf/pornchestra-censured-version/ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
to przywieź co na spota kiedyś
-
Spoty Katowice i okolice
no Ty to wiesz najlepiej
-
Spoty Katowice i okolice
to nie pier**l o silnej woli
-
Spoty Katowice i okolice
tryb awaryjny ?
-
Spoty Katowice i okolice
ale dziś było wchuuuuj ałłłłłłtttttt jak zawsze
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
szkoda ze rudi niejest na forum bo juz ja widze jak jedzie na spotaknie batalionu i janusz no wogole co to za imie... joke kezor
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: może choć raz ci ludzie pojawią się na jakimkolwiek spocie :polew: najlepsze to hasło , że 350km to nie jest wsumie tak daleko , AAAALEEEEE akuuurat jestem w robocie wtedy :polew: ja tak mam co tydzień ze spotami warszawskimi
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
bijaaaacz
- Spoty Katowice i okolice