Treść opublikowana przez gonti
-
Kradzież Nawigacji!
E w ten sposob nic sie nie osiagnie ... na allegro robią wałki, a maja wczesniej po 300 pozytywow za sprzedane zapałki ... (zrymowałem troche yo yo siekierap)
-
Kradzież Nawigacji!
Ja ciułam kase na RNS-E ale nie kupie na allegro... Pierwsze co zrobie to ja zaznacze porobie fotki i jak sie jakis frajer połasi i znajde ja, to bedzie za niego miesiac oddychal respirator.
-
Kradzież Nawigacji!
Trzeba zrobic akcje - znaczymy swoje Navi ! w jakis niewidoczny na pierwszy rzut oka sposob. Przezorny zawsze Ubezpieczony.
-
Kradzież Nawigacji!
Probowalem podpytac o tą navi ... albo sie ktos kapnal albo nie, ale napisal mi ze juz sprzedana. smierdzaca sprawa, szkoda ze nie masz numerow .
-
[ALL B6] BOSE i głośnik pod szybą
u mnie nie ma takich komunikatow, moge jechac bez pasow i nawet nic nie piszczy ... przy zmianie CA odepne go i po zawodach ...
-
[ALL B6] BOSE i głośnik pod szybą
Witam panowie juz w Nowym Roku Zycze Wam zeby Wasze furki w 2009 palily mniej i mialy wiekszego kopa Do rzeczy... Zauwazylem u siebie ze jak nic mi nie gra, to lekko szumi mi centralny glosnik pod szyba ... ktos sie spotkal w naglosnieniu Bose z czyms takim i ma pomysl jak to rozwiazac ? Narazie nic nie grzebalem bo za zimno
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
hehe, no wlasnie nie wiem czy nie bedzie bardziej prowokowac gliniarzy taki czerwony znaczek z przodu niz elegancko podswietlony niebieskawym swiatlem przedni
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
Zrobcie zdjecia tego Bialego co ma byc na przod to by byl czad mam nadzieje ze nie bedzie wyglodalo jak festyn
-
[B6 AWX] Moja slicznotka :)
Super dzieki za opinie Moze polecicie jakies fajne felgi z allegro i jakies xenony ktore nie paruja
-
[ALL B6] MP3 do Chorus-2
dzieki za info, czyli czeka mnie jeszcze jedna rozbiorka :/ bedzie ciezko bo te klucze do wyjmowania Symphony z komplety xcara sa do DU.. za miekkie ...
-
[ALL B6] MP3 do Chorus-2
podczas instalacji pamietam ze byly dwa czarne kable... jeden masa a drugi co to bylo bo rozpiska xerowana byla nieczytelna, chyba ten jeden mi sie odpial... wie ktos do czego sluzy ? jest szansa ze to tylko wina braku polaczenia ze mam teraz taki kwas ?
-
[ALL B6] MP3 do Chorus-2
Paczka doszla dzis ! dzieki. Pytanko, bo po podlaczeniu gra mi tylko jeden utwor i dalej kicha. Nawet jak mam luzem kilka mp3 to idzie jeden i dalej kicha... cos moglem poknocic w podlaczeniu ? Na jaki Fat powinna byc sformatowana karta pod ten czytnik ? (2gb) utwory tez trzeba nazwac track01.mp3 itd ? Foldery CD01 CD02 ? Cos mi tu nie za bardzo gra :/ Wesolych swiat (jak chcialem wyjac radio to urwalem caly front panel, dobrze ze dalo sie poskladac i dziala ale mocno sie napocilem)
-
[B6 AWX] Moja slicznotka :)
Wypalilo ... Zrezygnowalem z W0 GONTI na koszt rozrzadu i motula Dzis odebralem auto z Mega car i mam nadzieje wiecej juz nie bede musial go stawiac Wymieniony rozrzad paski olej Motul itd... zostawilem 2100 pln Chcialo sie samochod to teraz prosze
-
Wszystko na temat Car Audio (książka)
Wyslij mi mailem albo wrzuc na rapidshare ?
-
[B6 AWX] Moja slicznotka :)
Dzieki za opinie w poniedzialek stawiam ja na rozrzad do Megacar skorzystalem z waszych doswiadczen i mam nadzieje ze sie nie zawiode
-
CLARION FB 289 RBT - opinie
Witam, mam takie radio w 206 (ktorego nota bene sprzedaje razem z tym radiem zeby nie wkladac nic nieoryginalnego do A4) ale uwazam ze jest godne polecenia i cena tez spoko w komplecie masz mikrofon przewodowy z dwoma roznymi mocowaniami i pol kieszen ... radio ogarnia karty do 2 Gb (niestety) ale da sie to przezyc. BT dziala bez zarzutow (nie raz kumple puszczali muze z komorek w samochodzie jak chcieli cos zaprezentowac) nie ma zbednych wodotryskow, nie ma tez sterowania SUBem, ale to tez daje sie rozwiazac. Generalnie radio gra niezle smialo pociagnie sam przod bez wzmacniacza przy dobrej jakosci brzmienia. Polecam. nie wiem czy wszystkie ale moje jak przyszlo okazalo sie ciemno brazowe a nie czarne ! ale to tylko kosmetyka... G.
-
[ALL B6] MP3 do Chorus-2
Odswieze temat... Mam symphony kaseta + cd moze pojawila sie jakas opcja na kupienie jakiejs zmieniary moze jakis konkretny link ? dzieki z gory
-
[B6 AWX] Moja slicznotka :)
Znajomy ktory to sprowadzil powiedzial ze czeka az sie sama skonczy ... jego broszka Ja juz zrobilem 500 km i jezdzi sie swietnie jutro cło ... huh... pozniej moze rejestracja Wx GONTI
-
[B6 AWX] Moja slicznotka :)
Wszystko znajdziecie Aukcja niewazna Tak to wlasnie to auto I Tak, Xenony dokladane ale... jezdzi sie swietnie, czeka mnie rozrzad, i oleje, skora jak widac, zadbana Wzialem z dobrych rak, sprowadzil to znajomy, mysle ze pojezdze troche Wyposazenie jak widzieliscie na alledrogo nie bede wklejal bo bez sensu Dzis zalozylem stalowe kola z zimowkami i od razu inaczej sie jezdzi, wczoraj wieczorem byl przymrozek i mieliło kołami na 4ce ... BTW kto moze mi wyslac historie serwisu po VINnie ? Napewno macie dojscia Pozdro ! Reszta fotek luzem http://gonti.pl/audi
-
[B6 AWX] Moja slicznotka :)
Dzis stalem sie nabywcą Stoi na posesji jutro wymiana kólek Moze pare fotek ... w przyszlosci wizyta u Rogala Chetnie poslucham opinii
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, jestem swiezym posiadaczem A4 Kombi 1.9 TDI 131 PS 2002 r.