Treść opublikowana przez modrzej
-
felgi- prosze o opinie
powinny pasować
-
Porozmawiajmy o CB Radiach
Ja mam unidena 510 i antene sirio i jestem zadowolony
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
wracając do tematu gdzie można zamontować radio to ja mam je zamontowane pod kierownicą Może na tym zdjęciu nie jest zbyt widoczne ale jak zrobie lepsze to wkleje i pokarze. A jeżeli chodzi o antene to ja preferuje przykręcane. Teraz są różne uchwyty i wcale nie trzeba wiercić dziór.
-
Jakiś patent na przeskakujące nowe wycieraczki?
Mam ten sam problem ale po tych radach to powinienem sobie poradzić.
-
[B5 AHU] Wymiana paska rozrządu
kolego jak masz skrzywiony napinacz to go wymień, ja miałem to samo. Zapłaciłem za niego 300zł Jeżeli chodzi o części to mechanik polecił mi części FEBIEGO
-
[A4 2.0 TDI] Pierwsze foto
super autko i do tego nowe
-
felgi
A może ktoś mi powie gdzie w okolicach łodzi moge kupić pierścienie centrujące do tych moich fel I czy lepiej plastikowe czy aluminiowe
-
[B5 1.9TDI] super autko
a białe kierunki na bokach to już w krótce
-
[B5 1.9TDI] super autko
nie zamierzam bo bardzo dobrze mi się nią jeździ
-
[B5 1.9TDI] super autko
Piotr1602 o jakim programiku mówisz? (pewnie o czipie) Jak tak to to myśle o tym poważnie ale nie bardzo wiem gdzie koło Łodzi moge się o coś takiego pytać i ile by to kosztowało. [ Dodano: 08-03-2007, 12:31 ] Jeżeli chodzi o brak klimy to wcale tak bardzo nie narzekam bo nie jeżdże w żadne dalekie trasy a z tego co wiem to na małych odległościach niepowinno się wogóle klimy używać. A jeżeli chodzi o spalanie to faktycznie jeżdże na oparach bo w mieście spala mi około 6L a w trasie 4,7 do 5L [ Dodano: 08-03-2007, 12:33 ] Jeżeli chodzi o tuning ślubny to wcale nie tuning tylko na serio podwoziłem pare młodą i popstrykałem kilka fotek
-
Z 90 na 115
Może głupie pytanie ale [sofcik] czyli co? Może wiesz ile mniej więcej by to kosztowało?
-
Z 90 na 115
Witam, mam 90KM w swojej audi a chciałbym 115KM, co bym musiał zrobić i ile by mnie to kosztowało? Czy sam czip wystarczy? Gdzie moge znaleźć kogoś kto się tym zajmuje w okolicach Łodzi?
-
felgi
Są to 16" felgi a opony na nich to 205/55 (kupiłem z rantem bo myśle że do alusów ten rant jest potrzebny) Wcześniej przez miesiąc jeździłem na (225/50 na tylnej osi) a (215/55 na przedniej osi) bo z takimi oponami je kupiłem. Dobrze się trzymała drogi ale miała chyba troche za ciężko.
-
felgi
Przed zimą kupiłem felgi do mojego Audi. Co o nich myślicie
-
[B5 1.9 TDI AFN + AFTOMAT] nowy grill SSSS
Ja do swojej przed zimą kupiłem alufelgi (pajęczyne), jeżdziłem na nich miesiąć i niemoge się już doczekać kiedy je znowu założe. Mi osobiście się podobają http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7edf3d19f73e8e3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9c5d3f3235f8da8b.html
-
[B5 1.9TDI] super autko
myślałem nad osłoną i musze kupić
-
[B5 1.9TDI] super autko
Ja nie chce innego auta a silniczek jest super w życiu nie zamienie na benzyne :biggrin:
-
[B5 1.9 TDI AFN + AFTOMAT] nowy grill SSSS
napewno będą fajnie wyglądały. A co do klamek to ja właśnie malowałem i żeby je wyjąć to wcale nie trzeba się na pracować bo tapicerka schodzi bardzo łatwo.
-
[B5 1.9TDI] super autko
Witam jestem nowy na forum i chciałem pokazać wam moje autko. Jest to wersja podstawowa 1.9TDI 90KM z 95r, ale mam to autko już od 2 lat i nie moge powiedzieć nic złego na jego temat. Super się prowadzi i dla mnie bomba. Załączam kilka fotek: