Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

modrzej

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez modrzej

  1. Witam wszystkich Mam pytanko w sprawie kierownicy. Czy kierownice z roku 2000 będzie pasowała do modelu z 1995 roku? Jak nie to czy dużo trzeba robić przeróbek? Dzięki za podpowiedzi.
  2. A może jakieś zdjęcie wnętrza wrzucisz
  3. Ładne autko i do tego bogate
  4. modrzej odpowiedział(a) na modrzej temat w Audi A4 B5
    No właśnie mi też się podobają ale gdzie można takie dostać
  5. A jak jest powyżej 2000r
  6. Mam pytanko. Jak można odczytać ro produkcji z szyby samochodowej Która literka lub cyferka za to odpowiada Jak ktoś wie co oznaczają te numery na szybie to niech wklei jakiś przypadkowy numer i go opisze. [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 14-03-2007, 15:40 ] zamykam, bo chyba wszystko wiadomo, jakby co to wiesz do kogo uderzyć, żeby otworzyć
  7. Miałem tak że dałem dożo gazu i szybko pościłem pedał i też robiła się chmurka, tyle że u mnie to nawet na postoju jak tak zrobiłem to się tak działo. To w takiej sytuacji niestety możesz mieć zatartą pompe paliwa i wtryski. Ja za robote pompy zapłaciłem 1500zł + ustawienie wtrysków. Zmień stacje
  8. może to dziwne pytanie ale ten VAG to komputer
  9. Wcześniej mówiliscie o audi z klimą a ja mam problem z temperaturą w audi bez klimy. Jak jest zimno to wskażnik nie pokazuje nawet 65st. a jak jest gorąco to dochodzi gdzieś do 75st. Co to może być termostat czy czujnik temperatury
  10. Wcześniej mówiliscie o audi z klimą a ja mam problem z temperaturą w audi bez klimy. Jak jest zimno to wskażnik nie pokazuje nawet 65st. a jak jest gorąco to dochodzi gdzieś do 75st. Co to może być termostat czy czujnik temperatury [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 13-03-2007, 18:18 ] faq
  11. modrzej odpowiedział(a) na modrzej temat w Audi A4 B5
    kidyś była ale jedna. Na allegro są ale w tym starym wzorze, a ja bym wolał ten nowszy.
  12. chodzi o B5, pomyliłem się w temacie
  13. Mam pytanie jakie jest najlepsze et do koła 16" i żeby dobrze wyglądało na takim Audi jak moja.
  14. Ja jeżdże tylko na używkach i jak do tej pory trafiłem tylko 2 niedobre zimówki (puściły druty) a tak poza tym to jeżdże i nie narzekam. Bieżnik 4-4,5 myśle że nie jest taki zły, ja też na takim jeżdże i jeszcze ani razu mnie z zakrętu nie wyrzuciło. Audi jest dość ciężkie i dobrze się drogi trzyma
  15. Mam pytanko czy orginalne śruby będą pasowały do tych felg
  16. Ja jeździłem troche na 225(oś tylna) i 215(oś przednia) to wcale nie było jej tak leciutko i troche za dużo mi spalała(ropki) nie mówiąc o benzynie w tak małym silniczku jak u Ciebie.
  17. modrzej odpowiedział(a) na modrzej temat w Audi A4 B5
    Ale takie przy srebrnym aucie to będzie wyglądała jak bez lamp. Ładnie powinny się zlać z karoserią.
  18. modrzej odpowiedział(a) na MarkusTDI temat w Nadwozie i Wnętrze
    Z chlapaczami to wygląda jak przez okno
  19. modrzej opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Może ktoś wie gdzie moge kupić takie lampy i za ile Myśle że będą pasowały do mojego autka
  20. co mówisz policji na temat przednich szyb
  21. dla mnie nie bardzo za pełne ale może na żywo jak je kiedyś zobacze pod tesco to ocenie
  22. Ja na klapce mam 2.2-2.3
  23. Ale jeżeli chodzi o opony to nie wiem czy troche nie za szerokie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.