Treść opublikowana przez runmadafaka
-
[B5 AFN] Turbo-chip-fmic? co wybrac
i co na to miejsce? rurke pakowac czy obudowe z kata sciagnac wywalic srodke i reszte spowrotem wrzucac? nie chce zeby przy sprzedazy ktos sie czepial.. wiadomo jak jest.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no Pablo mozna razem pogonic jak cos.. widze nawet ze w tym samym wieku jestes :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mielec moze dolaczyc?
-
[B5 AFN] Turbo-chip-fmic? co wybrac
najpierw musze szkołę skonczyc :> ale nastepne bedzie quattro albo rwd cos.. a nadkola w rs4 raczej na bank sa szersze.. a i jeszcze jedno - przy 250kkm mozna wywalic juz katalizator?
-
[B5 AFN] Turbo-chip-fmic? co wybrac
no do Rogala chyba nie bede jechal bo blizej mam Dynosoft.. z tego co czytalem na forum tez dobry no extremy jakiejs nie chce, bo ciagle jestem w liceum i nie mam zbyt kasy na to wszystko.. a mysle ze taki sam chip nie przyspieszy zuzywania sie poszczegolnych elementow tak znaczaco:) bedzie chip i nadkole.. a nastepne mody to w moim przypadku niestety jakis rok czekania..
-
[B5 AFN] Turbo-chip-fmic? co wybrac
Tylko nie mam u kogo tego zrobic.. wydaje mi sie ze serie trzyma, idzie na rowno z golfem IV 110 km a od b6 awx odstaje na jakies 4 dlugosci auta.
-
[B5 AFN] Turbo-chip-fmic? co wybrac
dzieki Panowie, to chyba najpierw podjade na hamownie pokaze komus mądremu ten wykres i zobaczymy czy oplaca sie na tym silniku cos modzic, czy lepiej go nie przemeczac..
-
[B5 AFN] Turbo-chip-fmic? co wybrac
ok dzieki, ale rozumiem ze gdy zrobie program to potem gdybym zdecydowal sie na jakies kolejne mody to przy kazdej zmianie program musialby byc korygowany aby to mialo sens?a gdybym wsadzil turbo i chipa to mialbym i zestroil to na 130 pare koni to mialbym tak jakby zapas mocy na przyszlosc w tym zestawie? dobrze rozumuje?
-
[B5 AFN] Turbo-chip-fmic? co wybrac
witam. problem mam taki, chcialbym zwiekszyc moc w moim afnie, nie zalezy mi na jakims ekstremalnym wzroscie, mysle ze kolo 130 km spokojnie wystarczy.. glownie chodzi mi o to aby spalanie nie wzroslo za bardzo (jestem wciaz uczniem ) wiem ze takie tematy byly nie raz poruszane ale co da mi najlepsze rezultaty? sam chip czy moze samo turbo(awx) czy moze najpierw turbo potem chip i tak zostawic?
-
Srednica otworu centrujacego AUDI A6 c6
et u mnie 35, u niego 45 tak ze bez problemow to znaczy dla mnie problem sie konczy, bo mam opony 235/40/18.. co w seryjnym a4 za duzo wystaje na 9-cio calowej feldze dzieki
-
Srednica otworu centrujacego AUDI A6 c6
witam, moze ktos z was sie orientuje jaka jest srednica otworu centrujacego w A6 c6 2004 rok 3,2 quattro, bo chcielismy sie ze znajomym falgami wymienic, ale nie mamy za bardzo jak tego sprawdzac bo nie ma czasu jak przyjedzie.. podejda od a4 mojego? u mnie chyba 57.1 tak?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam, jestem z Mielca, samochod to audi a4 1.9 tdi 110 koni w avancie, rok 1998 pozdrawiam