Treść opublikowana przez runmadafaka
-
[ALL B5] Nie mam kostki do radia w aucie - czy jest jakiś schemat kabli ?
sory ze odświeżam ale problem mam taki, że podlaczyłem radio, świeci i przód też gra, niestety zostało mi 6 kabli, i tuba i 2 głośniki do podpięcia, niestety nic nie działa, nie wiem czy wczesniej działało, czy tył ma jakis osobny bezpiecznik, czy jest jakis sposób żeby to sprawdzic?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ta.. widze ze tylko ja z francuska motoryzacja mam tak malo wspolnego ze nie wiedzialem co to jest..
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
przepraszam, byłem na sylwestrze w górach..
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to nie Mikrus produkowany w mielcu?
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
pokazałbym Wam chłopaki brudne, ale może ktos pokaże coś ciekawego, żebym mógł go pobić :>
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
tak spryskiwacz nie mogłem domyć to lałem i lałem.. a to tylko 2 tygodnie bez mycia :gwizdanie:
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
nie a4 ale.. :>
-
Pomysły czym handlować na allegro
Dragi najlepsza kasa.. a tak poważnie to jak ktoś z forum handluje czymś i mu to dobrze idzie to przecież Ci nie powie :>
-
Taki tam miejski hatchback Seat Leon Fr
to znaczy? chodzi o to ze inne niz w audi? no tu nie ma wielowachaczowego, a poza tym jest sztywne i niskie... jeżdże tylko po miescie a drogi mamy tragiczne także troche mi to przeszkadza ale na dobrych odcinkach ładnie połyka zakręty:
-
Taki tam miejski hatchback Seat Leon Fr
pewnie będzie ogłoszenie na forum, bo mimo sprzedaży audi jak widać nadal często je odwiedzam i coraz więcej sie udzielam
-
Taki tam miejski hatchback Seat Leon Fr
jak znajde gdzies w dobrej cenie to tak ale generalnie to chce kupic auto rwd tak ze dlugo tym nie pojezdze
-
Taki tam miejski hatchback Seat Leon Fr
nie vtec nie wymadrzasz sie tak to nie jest fra tylko jej poprzednik czyli leon top sport.. ale wszyscy to raczej uogólniają i znają pod nazwą fr. dlatego tak napisalem. a brak progów z innego powodu.. niestety poprzedni właściciel mial raczej kiepski gust i leona kupilem na progach z allegro ala m3 z wlotami.. to też wole nie mieć tych progów wogole:)
-
Taki tam miejski hatchback Seat Leon Fr
lapek85 nie wiem o co CI chodzi.. znajomy mial akurat taką 5 i specjalnie ustawilismy sie w celu sprawdzenia, z ciekawosci 3 przejazdy i za kazdym razem tak samo.. nie mowie bo przy wiekszych predkosciach beta naprawde szla do przodu i to bardzo.. ale start tak jak pisze poza tym rozumiem, że miałeś kontakt z takimi autami i okazje do sprawdzenia tego.. chcesz to zmotaj bmke i przyjedz;)
-
Taki tam miejski hatchback Seat Leon Fr
uczucia mieszane.. mimo 5 lat różnicy na korzyść leona jakość wykonania wnetrza jednak nie ta sama.. jest ładnie, ale w audi z 1998 roku było dla mnie przyjemniej ale trzeszczenia czy skrzypienia plastików nie zauważyłem więc jest ok.. wnętrze jest duże, to nie kombi ale przestrzeń pasażerska nie wiem czy nie większa od b5 avant.. co do silnika zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.. po mieście przy dość dynamicznej jezdzie średnie spalanie 8L.. przy czym te bardziej cywilizowane samochody zostaja daleko w tyle, nawet bez specjalnych katuszy.. BMW e60 3.0D w manualu zostaje z tylu i dogania mnie dopiero kolo 160 niestety strasznie zawiodlo mnie zawieszenie.. bez porownania do tego w audi..
-
Taki tam miejski hatchback Seat Leon Fr
fotki zrobilem jak byłem na grzybach :> miala byc polerka, woskowanie i sesja ale wyszlo jak wyszlo z pogodą i lipa.. moze jeszcze w tym roku sie cos zrobi albo na śniegu..
-
Taki tam miejski hatchback Seat Leon Fr
z felgami jest problem poniewaz na takich kupiłem.. jeśli bym zmieniał to tylko na oryginalne seata a wtedy tylko na model fr lub cupra.. a niestety te felgi jest bardzo ciezko dostac no i cena.. a wnetrze za brudne zeby pokazywać światu.. jak sie wypogodzi to posprzatamy i pokazemy;)
-
Taki tam miejski hatchback Seat Leon Fr
witam, po sprzedaniu a4 mialo byc e46 ale wpadlo cos takiego w moje rece.. Seat Leon Fr 2003 rok silnik to niezawodne 1.9 TDI arl, ma zrobiony program w masters tuning, na wykresie deklaruje sie moca lekko ponad 185 km i 400 nm.. autko jest dosc przyjemnie wyposazone, klimatronic, pół skóry z alcantrą, fotele calkiem elektryczne , lusterka i szyby w elektryce no i jakis tam komputer i w miare dobre radio, stoi na sztywnym zawieszeniu. zdjecia sa niezbyt ciekawe, zrobione na szybko zaraz po kupnie, mialo byc pucowanie i sesja ale teraz taka pogoda ze az sie nie chce.. ocencie to co widzicie;)
-
[B5 AHU] MOJA PIERWSZA, W SUPER STANIE
jak będziesz robił zdjęcia to zrób centralnie od boku a nie pod kątem pod kątem to się właśnie specjalnie robi handlarskie zdjęcia aby nie było widać niedoskonałosci Panowie..
-
[B5 AJM] Uszkodzona uszczelka przedniej szyby
tak i owszem, wyciągnąć sie da ale gorzej bedzie z założeniem nowej, myśle, że bez wycinania sie nie uda tego ladnie zrobic.
-
[ALL B5] Klapka paliwa -różnice
dzieki, temat mozna zamknac/usunąć
-
[ALL B5] Klapka paliwa -różnice
witam.. klapka paliwa w avancie i sedanie w b5 byly takie same czy czyms sie roznily?.. bo tak patrze na allegro i patrze i juz sam zglupialem.. a musze kupic..
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
witam. mam 2 elementy po lakierowaniu( lakierowalem sobie sam i zostało troche paprochow i kurzu w lakierze..) wyszlo dosc dobrze ale teraz chcialbym to usunac a reszte auta zrobic do dobrego polysku.. daloby sie kupic jakis zestaw ktory pomoze mi w obu kwestiach? czy usuniecie paprochow jedynie za pomoca papieru wodnego? jak myslicie?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
moim zdaniem śmiało możesz malować klamki.. :cool1:mamy chyba tan sam kolor i powiem Ci ze malowalem w samochodzie ostatnio drzwi a klamki nie malowalem.. kolor dobrany z kodu. Mam autko 2 lata starsze od Twojego i po złożeniu wcale nie ma różnicy w odcienu :gwizdanie:
-
[B5 AFN] taki tam szary avant :)
no wlasnie nie mam kasy na zawieche.. tak ze chyba wroce z felgami do oryginalu, badz 16 cali zeby normalniej wygladalo... a srodek pokaze jak wyczyszcze :gwizdanie:
-
[B5 AFN] taki tam szary avant :)
Witam.. oto moje a4 avant rok 1998 silnik afn. kupiony jakies 2 miesiace temu, ogolnie dosc zadbany.. jedynie co narazie dolozylem to felgi i spolerowalem wydech w planach mody wizualne jak i mechanicze.. miedzy innymi poliftowe lampy przod kierunki czy relingi chrom.. ale zobacyzmy jak bedzie z kasa z wyposazenia: klimatronic el. szyby i lusterka kluczyk scyzoryk x2 centaralny zamek 4x airbag naturalnie domykanie szyb z pilota. fotki: